Autor Wątek: Test kruka #12  (Przeczytany 3560 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Sierpień 2014, 22:06:38 »
- Niech i tak będzie... - niemal warknęła na niego.Powiedziała krótkie 'do zobaczenia' i  udała się szybko w stronę drzwi, zbiegła po schodkach. Na dole nie zwróciła nawet uwagi na Rolanda i jego pełne atutów dziewczęta. Pchnęła drewniane drzwi i poczuła na twarzy chłód nocy. Szczerze, Eve bała się reakcji dziewczyny, do której ma wrócić. Co to za informacja, że Sekster nic nie wie?... Może tak miało być.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2014, 22:08:44 wysłana przez Evening »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Sierpień 2014, 22:10:44 »
- Ej! Mała czekaj! - Wrzeszczał Roland pędzący za tobą. - Masz tutaj 50 grzywien. tak jak mówiłem, za każdego obsłużonego, niezależnie na czym polega usługa. - Powiedział i wręczył ci mieszek z 50 grzywnami. Wtedy poczułaś chłód nocy...

//Nie dopisuj sobie ich proszę do ekwipunku. Zawrę to w podsumowaniu wyprawy ;) .

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Sierpień 2014, 22:10:44 »

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Sierpień 2014, 22:15:19 »
- Dzięki! - rzuciła mu drwiący uśmieszek. Zabrała swoją zapłatę, wsadziła głęboko między fałdy materiału jej odzienia. Spojrzała ostatni raz na Rolanda i ruszyła w stronę miejsca, gdzie po raz ostatni widziała dziewczynę. Po chwili doszła tam, szukając jej wzrokiem.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Sierpień 2014, 22:16:17 »
Dotarłaś na miejsce, gdzie spotkałaś swoją zleceniodawczynię.

- I jak?

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Sierpień 2014, 22:20:12 »
- Sekster nic nie wie... Przynajmniej tak kazał powiedzieć. - Evening była nieco niepewna, nie wiedziała jak ta informacja wpłynie na dziewczynę.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Sierpień 2014, 18:57:01 »
- Jak wiesz, to była tylko podpucha, niemniej jednak zachowałaś się jak powinnaś. "Wszystko, by osiągnąć cel", pod warunkiem, że warto. - odparła z uśmiechem. - Masz tu nieco za fatygę. - powiedziała i wręczyła sakiewkę. Po chwili też dorzuciła klucz. - Weź go. Udasz się uliczką za mną. Pójdziesz prosto, a potem skręcisz w prawo przy drugim możliwym zakręcie. Znajdziesz zamknięte przejście do kanałów. Reszty chyba się domyślasz.

//Niestety Anette nie będzie przez te 2 dni, więc zrobię to ja.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:21:23 »
Zaintrygowało ją nowe zadanie i ucieszyła się, że choć część zrobiła dobrze... Zgrabnym ruchem złapała sakiewkę i schowała w fałdy materiału. Przyjrzała się dokładnie kluczowi.
-Dzięki. Przy kanałach następna wskazówka?

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:22:45 »
- Wierzę, że będziesz wiedziała co zrobić z kluczem i wejściem do kanałów...

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:25:48 »
Westchnęła lekko i podążyła za dziewczyną.
- Jasne, że będę wiedziała...

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:28:14 »
Niestety dziewczyna stała w miejscu. Zrobiła o tak:  <facepalm>. I ponownie zaczęła mówić.

- Przecież mówiłam, że masz udać się uliczką za mną. Pójdziesz prosto, a potem skręcisz w prawo przy drugim możliwym zakręcie. Znajdziesz zamknięte przejście do kanałów.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:32:27 »
// Myślałam że mam iść za tobą, wybacz :( Hahah.

 Rzuciła jej podejrzliwe spojrzenie i  zrobiła jak kazała. Ruszyła prosto, minęła najpierw jeden zakręt w prawo, w następny już skręciła. Przestała bawić się kluczem w dłoni na widok zamkniętych kanałów

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:41:39 »
//Mój błąd, można było to dwojako zrozumieć. Wybacz.

Otworzyłaś kluczykiem kraty zeszłaś na dół...




Chwilę minęło nim ujrzałaś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłaś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłaś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.


- Hej ty! Ty pewnie być nowy tutaj! Ja być strażnik tego przejścia! Ty musieć przejść mój test! - Goblin wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktowała byś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. - ÂŻartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Wiesz, lubię się czasem rozerwać. - zaśmiał się ponownie. - W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

// Rizzik "Bomba"

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:47:58 »
W kanałach panował półmrok. Eve zmrużyła oczy i z lekkim zdziwieniem spojrzała na goblina.
- Witaj Rizzik! A już miałam nadzieję na kolejny podchwytliwy test... - mruknęła. - Jasne. Jakby co to będę pytać.  - dodała po chwili i przyjrzała się dokładniej niewysokiej postaci z wielkim młotem.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:03:06 »
Wyprawa zakończona !!!

Podsumowanie: Evening została wysłana do domu w podgrodziu Rolanda von Lynxa, miała pełnić rolę prostytutki w oczekiwaniu na odpowiednią osobę, Sekstera z Tiehor. Dotarła na miejsce i zawarła ustną, niepisaną umowę z Rolandem na bycie prostytutką. przychodzili goście, jednakże Evening skutecznie zniechęcała do siebie osoby, które nie były jej celem spotkania. Gdy weszła odpowiednia osoba zachowała się odpowiednio zostając zauważona i wybrana "na noc". Udała się wraz z osoba do pokoju, gdzie rozpoczęła swoje działania, które pokrzyżował fakt bycia "wykastrowanych" klientem, okazało się, że była to tylko zabawa, by sprawdzić, czy rzeczywiście "stać ją na wszystko" zdała próbę i wróciła bezpiecznie do zleceniodawczyni. Ta wręczyła klucz i pozwoliła zejść do kanałów, gdzie czekała osoba, by powitać nową członkinię krwawych kruków.



Nagrody:

Evening:
- 50 grzywien od Rolanda von Lynx
- 20 grzywien od zleceniodawczyni



Talenty:

Evening (Mary - Mary)
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 srebrny talent (+1 srebrny talent jako bonus rasowy)
Walka: brak
Bonus pieniężny: 75 grzywien

//Nie widzę gracza w spisie talentów o nazwie Evening. Gracz widnieje we wpisie pod imieniem Mary...
//Proszę o danie grupy Krwawe kruki graczowi Evening.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2014, 20:12:11 wysłana przez Salazar Trevant »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:03:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top