Autor Wątek: W pogoni za szczurem  (Przeczytany 9308 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #140 dnia: 28 Lipiec 2014, 21:09:42 »
- Pokażcie te ciała. Nie lubię się powtarzać. - Powiedział już lekko zniecierpliwiony strażnik.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #141 dnia: 28 Lipiec 2014, 22:18:16 »
-Jak tam chcecie...ale ostrzegałam. Anette odciągnęła kawałek płachty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #141 dnia: 28 Lipiec 2014, 22:18:16 »

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #142 dnia: 28 Lipiec 2014, 22:35:35 »
Uniósł się lekki odór trupów. Straznik zaczął wachlować sobie ręką przed nosem, lecz drugą ręką sięgnął po miecz. zbliżył się do wozu  zaczął przekładać ciała, ręce, odchylać głowy.

- Czemu wśród tych 8 osób jak widzę, jest 3 naszych strażników miejskich, który nie wrócili dzisiaj z porannego napadu na wóz, którego dokonali okoliczni bandyci? Ich też spotkała ta choroba? Ciekawie, że wszyscy mają rany cięte i kute na ciałach. Kim jesteście, skąd przybywacie. Tylko nie kłamać mi tu. Pojedziecie z nami na posterunek. - Powiedział przykładając rękę, która przed chwilą wachlował sobie przed nosem, do pasa, gdzie widniał pistolet skałkowy... powiedział, a czwórka strażników sięgnęła w kierunku mieczy.

« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2014, 01:34:38 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #143 dnia: 29 Lipiec 2014, 12:02:35 »
Uniosłam ręce lekko do góry. Przede wszystkim wiedziałam, że muszę zachować spokój na twarzy. W środku mogłam się gotować. Gniew był skierowany głównie w kierunku Anette, którą uważałam za główną sprawczynię całej tej sytuacji. Na zewnątrz pozostałam jednak oazą spokoju, co było do mnie wręcz niepodobne. Wiedziałam jednak, że nasza sytuacja jest opłakana i nie chciałam dodawać kolejnych polan do ognia. Odezwałam się spokojnym głosem w kierunku strażników.

-Spokojnie. Nie zamierzam walczyć. W takiej sytuacji nie miałoby to większego sensu. Pójdę za wami na posterunek i tam wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #144 dnia: 29 Lipiec 2014, 14:42:49 »
//A wszystko przez to, że ktoś chciał tłumy w mieście mieć rozpędzane ze względu na to co przewozicie...

- Ale chwila... wy tego nie zrobiłyście. ÂŻadna z was nie ma łuku ani strzał. - Powiedział przebierając dalej mieczem przy ciałach i wykrzywiając wbitą do połowy strzałę w udo, która była schowana pod częściami ubioru bandytów. - Kto kurwa tego dokonał, gdzie? Przejmujemy ten wóz. Skąd macie wóz? wynajęty?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #145 dnia: 29 Lipiec 2014, 18:45:47 »
-Znalazłyśmy w wiosce, gdzie ich nieopodal usiekli jacyś ludzie. Koń tylko wypożyczony panie. - powiedziała częściowo się przyznając.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #146 dnia: 29 Lipiec 2014, 19:05:59 »
- Wóz czyj? I wyjaśnicie mi czemu omijałyście miasto zamiast jechać do nas? Nie rozumem tego.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #147 dnia: 29 Lipiec 2014, 19:23:08 »
-Ludzie by pytali zaraz kto wam usiekł ich i mówili bez przerwy o tym. A wóz tak to nie wiemy kogo. Był w pobliżu, a jak w wiosce pytałyśmy to nikt się nie przyznawał.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #148 dnia: 29 Lipiec 2014, 19:53:48 »
- Nigdy mi więcej nie płamać dziewuchy. I co że zabili, zginąć na służbie to zaszczyt! W jakiej wsi to było? Kurna zabierajcie ten wóz, co tak kurwa stoicie! - Ostatnim zdaniem zwrócił się do piątki stojącej jak słupy soli. wzięli się za wóz i zaczęli odczepiać uprzęże od kunia.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #149 dnia: 29 Lipiec 2014, 20:04:12 »
-To ja dziękuję za taki zaszczyt... A jaka była to wieś to ja nie mam pojęcia. Nie znam w ogóle tutejszych okolic. W Atusel byłam kilka razy, ale tak poza tym to nie bardzo się orientuję.

// Jakby co to ja jutro jadę na wczasy. Internet będę miał, ale czasu niezbyt dużo prawdopodobnie, więc odpisywać będę głównie wieczorem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #150 dnia: 29 Lipiec 2014, 21:16:40 »
-To chyba na południu było. A może na wschodzie? Wschód jest na lewo prawda? Tak, zdaje się że na wschodzie. - kruczyca mówiła niczym idiotka.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #151 dnia: 29 Lipiec 2014, 21:30:09 »
- Nie no ja nie wyrobię. Odjeżdżajcie stąd bo jeszcze zmienię zdanie. - Powiedział nerwowy strażnik, gdy odebrano wam wóz wraz z zawartością. Nie zapytał was o imiona ani nazwisko, zapewne zapomniał. Czy warto ryzykować, aż sobie przypomni właściwą procedurę? Hmmm...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #152 dnia: 29 Lipiec 2014, 21:47:19 »
Anette podeszła do konia, który teraz był wolny. Wzięła ze sobą Arię i pomogła jej wsiąść na niego. Później ruszyły w kierunku miasta. Wierzchowca trzeba było zwrócić do stajni.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #153 dnia: 29 Lipiec 2014, 21:48:33 »
Straż już nie zwracała na was uwagi, chciała was jak najszybciej pozbyć sie z oczu. Dotarłyście do miasta Atusel.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #154 dnia: 29 Lipiec 2014, 21:51:54 »
Anette spokojnie jechała w kierunku stajni. Droga jeszcze widniała w jej pamięci więc nie było to takie trudne. W między czasie obserwowała otoczenie i życie toczące się w portowym miasteczku.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #155 dnia: 29 Lipiec 2014, 22:04:55 »
Słońce chyliło się ku zachodowi, a niezadowoleni kupcy zamierzali zamykać swe stragany. Dotarłaś wraz z Aarią do stajni bez problemów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #156 dnia: 29 Lipiec 2014, 23:18:43 »
-Witam dobrodzieju. Zwracam konia zgodnie z umową. - powiedziała schodząc z konia, a potem pomagając Arii zrobić to samo.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #157 dnia: 29 Lipiec 2014, 23:22:33 »
Stajenny zabrał konia i pomachał wam na pożegnanie. Do stajni wszedł skryty za kapturem Roland von Lynx.
- Chodźcie ze mną. - Powiedział i zaprosił was ręką. prowadził do niewielkiej, waskiej uliczki prowadzącej do portu. była tam krata prowadząca do kanałów. otworzył ją i wszedł. Były tam dwa taborety i prowizoryczny blat ułożony na beczce.

- I jak poszło? Dogadaliście się? Pomogliście?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #158 dnia: 29 Lipiec 2014, 23:33:20 »
-Nie było w czym pomagać. Z początku ten Sekster straszył nad bandziorami. Wybiłyśmy mu ich. Potem musiałyśmy uprzątnąć ciała i się ich pozbyć. Stanęło na 3/9 dla Ciebie, 4/9 dla samego Sekstera i 2/9 dla nas. Nie jest źle jak na taką podróż.

Canis

  • Gość
Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #159 dnia: 30 Lipiec 2014, 18:09:48 »
- Zgadza sie, no to macie, po 111 grzywien. - Powiedział i wręczył wam mieszki, po cym pospiesznie wygonił was z kanałów.

Wyprawa zakończona!!!

Podsumowanie: Aaria Kruczowłosa i Anette Du'Monetau dojrzały Rolanda von Lynxa uciekającego przed strażą miejską. Schował się przy nich i wyjaśnił powody z jakich sie tutaj znalazł. Dwa młode kruki zapragnęły mu pomóc i Udały się do Mirty wypożyczonym wierzchowcem. Miały znaleźć tam zrabowany wóz broniony przez strażników miejskich, ejdnak niczego nei znalazły an trasie. Udały się do Karczmy Dziarskie kaczątko w Mirty i chciały zasięgnąć informacji. Nieostrożnie wzbudziły zainteresowanie Sołtysa, lecz w wyniku rozmów wyjaśniły powody oddalając ryzyko odkrycia prawdziwych intencji. Zasłużyły an zaufanie "Pana szczurka", zabijając bandę bandytów. Udały się wraz z nim i Sekstererm z Tiehor do opuszczonego magazynu, gdzie podzielili się częściami łupów, w zamian miały pozbyć się ciał.  Udały się w podróż do Siedziby kruków. jednak nieostrożne postępowanie w pobliżu Atusel wzbudziło zainteresowanie straży. W Wyniku rozmów i akcji doszło niemal do zdemaskowania czynów i mordów na strażnikach, jednak dziewczyny wybrnęły robiąc delikatnie woe z mózgu strażnikowi. Oddali ciała straży i udały się do Atusel, by zakończyć podróż. Roland nadal był w Atusel, więc rozdzielił lup zgodnie z ustalonymi warunkami.



Nagrody:

Anette Du'Monteau:
- 111 grzywien od Rolanda von Lynx

Aaria Kruczowłosa:
- 111 grzywien od Rolanda von Lynx



Talenty:

Blaze (Anette Du'Monteau) - Anette Navarre
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 złoty talent (+1 złoty talent jako bonus rasowy)
Bonus pieniężny: 200 grzywien

Aaria Kruczowłosa - Aaria Kruczowłosa
Aktywność: 1 złoty talent (+1 złoty talent jako bonus rasowy)
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 złoty talent
Bonus pieniężny: 250 grzywien

//Anette Du'Monteau radzę zatroszczyć się, by w wpisie talentów została zmieniona ci nazwa. Gdyż talenty mogą zostać niedodane ze względu na brak zgodności nicku...
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2014, 22:52:07 wysłana przez Salazar Trevant »

Forum Tawerny Gothic

Odp: W pogoni za szczurem
« Odpowiedź #159 dnia: 30 Lipiec 2014, 18:09:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything