Autor Wątek: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego  (Przeczytany 6074 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:15:05 »
Dragosani wstał. Wszechogarniająca biel była dość niepokojąca. Za bardzo przypominała bardzo jasny dzień, więc wampir czuł do niej wewnętrzne fuj. Rozglądając się, dostrzegł w oddali zbliżającą się postać. Była zbyt daleko, aby można było powiedzieć kto to jest.
- Ktoś się zbliża - poinformował towarzyszy i kiwnął głową w kierunku z którego nadchodziła postać.

Canis

  • Gość
Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:16:24 »
- To bardzo dziwne uczucie. Tyle bieli... wolę jednak czerń. - Powiedział jaszczur do towarzyszy widząc ich wreszcie. Powiedział robiąc parę kroków na przód i podskakując delikatnie chcąc sprawdzić stabilność płaszczyzny. - Jak myślicie? Ta biel ma koniec? - zapytał zafascynowany sytuacją.

- O to nie jesteśmy tutaj sami? - rzucił w eter słysząc informacje od wąpierza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:16:24 »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:19:24 »
- Nie wydaje mi się - odparł Dragosani. - To nie jest fizyczne miejsce. To nawet nie jest miejsce jako takie. Więc i prawa fizycznego świata raczej działają tutaj co najmniej wybiórczo. - On również był dość zaciekawiony ich sytuacją, lecz średnio to pokazywał. Mieli zadanie do wykonania i na tym wolał się skupić.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:32:55 »
- Może to coś w rodzaju przedsionka? Do umysłu Darlenita.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:38:55 »
- To w pewnym sensie przejście, nasze fizyczne ciała zareagują na to co tutaj czujemy.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Czerwiec 2014, 22:46:05 »
Zmierzającą w waszym kierunku osobą okazał się sam Darlenit. Miał na sobie czarną szatę.
Nim zdążyliście zareagować, przemówił:
- Jestem
Czarny niczym noc
Lotny niczym wiatr
Głupi w swej mądrości
Mały w swej wielkości
Czym jestem?
- tak brzmiały jego słowa. Głos maurena był nienaturalny, jakby oderwany od tej rzeczywistości.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Czerwiec 2014, 23:52:43 »
- Jesteś sobą, drogi Darlenicie - odpowiedziała spokojnie osoba stojąca za plecami wszystkich innych.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Czerwiec 2014, 11:20:41 »
Postać przecząco pokręciła głową.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Czerwiec 2014, 11:25:02 »
- Jesteś cieniem?

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Czerwiec 2014, 11:27:12 »
Postać przecząco pokręciła głową.

//Szukajcie powiązań z historią Darlenita :)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Czerwiec 2014, 11:36:32 »
Krukiem?

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Czerwiec 2014, 11:40:03 »
- Krukiem. Byłem krukiem. Lecz co pozostało po ptaku z podciętymi skrzydłami? - odparł nieco nostalgicznie.
Darlenit gwałtownie rozłożył ramiona na boki. Wydał z siebie okrzyk bólu. W jego klatce piersiowej rozwarła się dziura, z której zaczęły w błyskawicznym tempie wylatywać krukopodobne stworzenia. Gdy ostatni się wydostał, ciała maurena już tam nie było. Demoniczne kruki zaczęły krążyć wokół was w odległości do 15m, starając się was zdezorientować. Wśród nich był jeden wyjątkowy okaz. Biały.
Co chwilę pojedyncze sztuki starają się was zadrasnąć skrzydłem lub dziobem.

24x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk (wszystko takie same, jak normalny, tyle że jest biały)

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Czerwiec 2014, 12:02:52 »
Wampirowi cały czas coś świtało o kruku, lecz taka odpowiedź wydawała mu się zbyt przyziemna. Trochę to ironiczne, skoro mowa o ptaku. Gdy Aragorn odpowiedział prawidłowo i coś, co było imaginacja Darlenita zamieniła się we wspomniane ptaki, Drago wyciągnął miecz. Przeciwko takiemu przeciwnikowi duże ostrze mogło okazać się średnio skuteczne, lecz wampir po prostu pewniej się czuł mają je w dłoni. Już przymierzał się aby porazić kilka kruków piorunem, lecz nie mógł. Paskudne ptaszyska krakały i latały jak oszalałe, po prostu nie mógł skupić się na którymś z nich. Było ich zbyt dużo i zbyt szybko zmieniały położenie. Ustawił ostrze miecza w pozycji nieco bardziej bojowej i po prostu czekał na odpowiednią okazję, aby móc zaatakować. Lub zrobić unik. Nagle jeden kruk spadł na niego z góry pikując. Demoniczne ptaszysko celowało dziobem w ramię wampira, chcąc zapewne wyrwać sobie kawałek jego ciała. Kruk był szybki, jak to przystało na ptaka, ale demoniczny wampir był szybszy. Odskoczył w bok. Gdy ptak mijał go, oczywiście nie trafiając, wampir ciął mieczem. Ostrze trafiło w ptaka i po prostu przeszło przez jego ciało, rozcinając kruka na dwie części. Drago przygotował się do kolejnych uników i ataków.


23x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk (wszystko takie same, jak normalny, tyle że jest biały)

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Czerwiec 2014, 12:24:07 »
- Co za paskudztwo... Izipash ipush!  Izipash ipush! - wykrzyczał inkantację czarów. Nad prawą, jak i nad lewą dłonią zmaterializowała się brzęcząca kula energii. Cudny piorun kulisty gotowy do siania zniszczenia. Jedynym mankamentem było trafienie przeciwników. Może było ich dużo, może w grupie, to ciskanie ot tak nie było za dobrym pomysłem. Widząc starania Draga, postanowił postąpić tak samo. Czekał na atak. Długo nie musiał czekać. Jeden z kurków leciał w jego kierunku. Gdy był już tuż tuż, Elrond pchnął piorunem prosto w kruka. Przeciwnik padł od razu paląc się jeszcze na białej podłodze. Zaatakował drugi kruk i tak samo oberwał z bardzo bliskiej odległości piorunem kulistym. Swąd spalonych piór był paskudny. Ale nikt nie mówił, że wylądują na kwiecistej łące.

21x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Czerwiec 2014, 12:59:24 »
- Nie no, ładne są. Heshar! - Wykrzyczał inkantację podmuchu ognia wyciiągając przed siebie obie dłonie, podmuch zmienił kilka kruków w kupki popiołu.

18x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Czerwiec 2014, 14:06:23 »
Drago nieco oddalił się od towarzyszy. Niezbyt daleko, na tyle tylko, aby przypadkiem nie wpaść na któregoś z nich. Albo nie zadać przypadkowego cięcia mieczem. Cały czas obserwował chmarę ptaków, w pełnym skupieniu gotów do uniku i ataku. Nie musiał na to długo czekać. Zaatakowały go dwa kruki. Pikowały jeden za drugim. Wampir wykonał szybki unik przed atakiem pierwszego z nich, który chciał go dźgnąć dziobem. Błyskawiczne cięcie mieczem wykonane po uniku odcięło krukowi skrzydło. Ptak spadł na białe podłożę, umierając. Drago nie mógł jednak zwrócić na to uwagi. Musiał uniknąć ataku drugiego ptaka. Ten zaatakował szponami. I tego ataku wampir uniknął w miarę łatwo. Ciął po raz drugi. Ostrze miecza przeszyło powietrze i ciało ptaka z szybkością, która zamieniła je niemalże w rozmazaną smugę. Ciało kruka spadło na podłoże. Rozcięte i martwe. Na wampira spadł trzeci kruk. Drago znów musiał wykonać unik. Zaraz za unikiem pomknął cios miecza. I tym razem wampir trafił, zabijając trzeciego ptaka. Reszta chmary dalej latała nad nimi. Wampir czujnie ja obserwował, gotów do obrony.

15x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Czerwiec 2014, 14:14:21 »
Kruki zaatakowały. Trójka z nich spikowała na czarodzieja próbując dobrać się do jego ciała. Mithrilowy pancerz jednak dobrze go chronił, a rozdrażniony chmarą demonów czarodziej zdołał zachować jasność umysłu i ochronił szczeliny w hełmie.
- Izipash ipush!  Izipash ipush! - powiedział ponownie kumulując energię magiczną, a nad jego dłońmi zmaterializowały się pioruny kuliste. Analogicznie jak poprzednio czekał na odpowiedni moment do ataku i gdy dwa kruki były bardzo blisko niego, cisnął w nich pociskami. O dziwo tylko jeden trafił.

14x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Czerwiec 2014, 16:21:31 »
Część z was zauważyła, że coś pomiędzy krukami błysnęło. Pięć z nich padło trupem. Niemniej dwa skierowały się prosto na twarz Aragorna, próbując wydrapać mu oczy. Podobnież trzy w kierunku Elronda. Jeszcze jeden zaś zbliżał się od tyłu do Dragosaniego. Jedynie biały kruk trzymał się cały czas z dala.

9x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk (wszystko takie same, jak normalny, tyle że jest biały)

Canis

  • Gość
Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Czerwiec 2014, 16:29:55 »
Salazar sięgnął po sztylet i naciął swoją dłoń ujawniając kilka kropel własnej krwi na ranie. Błyskawicznie obrał za cel kruka atakującego Elronda i wypowiedział formułę zaklęcia wrzątek.
- Elhuxu!

Energia magiczna automatycznie połączyła się z kroplami krwi dematerializując je, następnie jako wiązka energii magicznej łączonej z energią krwi pomknęła do ciała demonicznego kruka wnikając w ciało i układ krwionośny przeciwnika. Krew w małym ciele błyskawicznie zaczęła wrzeć doprowadzając demonicznego kruka do konwulsji. Ciało padło na ziemię, a z otworów ciała sączyła się gorąca krew, a z oczu demonicznego kruka uszło życie.

Mając otwartą ranę na ranie pojawiały się kolejne krople krwi, a Salazar korzystał dalej ze swej wiedzy obierając sobie kolejnego kruka za cel, tego który jako kolejny atakuje Elronda. Wypowiedział formułę:
-Elhuxu!

Energia tak jak poprzednio połaczyła się z krwią, następnie uderzyła w kruka wnikając w ciało. ÂŁącząc się z układem krwionośnym, z samą krwią weń. Krew zaczęła wrzeć generując ogromny ból w ciele i ścinając białka weń. Demoniczny kruk doznał drgawek i spadł niczym zestrzelona wrona. Z otworów w ciele pociekła goroąca jucha.

7x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk (wszystko takie same, jak normalny, tyle że jest biały)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Czerwiec 2014, 16:48:05 »
//Nie wiem jak on chce mi oczy wydłubać skoro mam płytowy hełm  :P

Aragorn ponownie wykrzyczał inkantację podmuchu ognia.
- Heshar! Z jego dłoni buchnął strumień ognia spopielając kilka kruków

4x Demoniczny kruk
1x Biały demoniczny kruk (wszystko takie same, jak normalny, tyle że jest biały)


Forum Tawerny Gothic

Odp: Demony duszy mojej w głębi umysłu mego
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Czerwiec 2014, 16:48:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything