Ankieta

Którego użytkownika avatar jest najlepszy?

Funeris Venatio
4 (50%)
Blaze
4 (50%)

Głosów w sumie: 7

Głosowanie skończone: 03 Czerwiec 2014, 10:25:53

Autor Wątek: Najlepszy avatar XIII - głosowanie  (Przeczytany 784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus MoriiAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
Najlepszy avatar XIII - głosowanie
« dnia: 30 Maj 2014, 10:25:53 »
Witamy na głosowaniu dotyczącego najlepszego avatara! Zasady są takie same jak zwykle tj. każdy może oddać jeden głos i głosowanie trwa 4 dni. A oto kandydaci:

Funeris Venatio:

Darlenit:

Elrond:

DesertScream:

Thor Grom

Blaze:

dafort:

Nif:

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Odp: Najlepszy avatar XIII - głosowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2014, 11:28:59 »
Nie no... Tak skaleczonego mojego nicku jeszcze nie widziałem. :o

A mój głos powędrował w stronę... A nie powiem. :)

Offline Thor ibn Odyn Grom

• DarkModders Team
  • Reputacja: 22
  • Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic - Thor GromAmulet siły - za napisanie 1000 postów.	Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów....
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2014, 20:44:56 »
Na kapelutek. :)

Śmierć nadchodzi, strzeż się

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Czerwiec 2014, 20:55:55 »
Pora na dogrywkę. Do walki stają...

Funeris Venatio:

Blaze:

Głosowanie finałowe zostanie zamknięte za 24h. Każdy ma prawo do jeszcze jednego głosu.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Czerwiec 2014, 20:57:18 »
Po raz drugi mój głos wędruje do  blejzika.

Zawsze lubiłem włóczykija...

Offline Thor ibn Odyn Grom

• DarkModders Team
  • Reputacja: 22
  • Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic - Thor GromAmulet siły - za napisanie 1000 postów.	Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów....
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Czerwiec 2014, 20:59:28 »
Po raz drugi mój głos wędruje do  blejzika.

Zawsze lubiłem włóczykija...
Ja też  :)

Śmierć nadchodzi, strzeż się

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 175
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Czerwiec 2014, 23:10:27 »
Po raz drugi głosuję na siebie, bo mogę. :)
TL;DR

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Czerwiec 2014, 08:55:16 »
Za dwie godziny koniec głosowania, a wy znów idziecie łeb w łeb.

Offline Nawaar

• Weteran
  • Reputacja: 202
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Czerwiec 2014, 09:09:16 »
Głosowałem na Blaze. Trochę dzieciństwa się przypomniało. :P
#winaFuna

Offline Isentor

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Czerwiec 2014, 09:57:49 »
Zaprawdę zacięta walka, do końca głosowania 30 minut i cały czas mamy remis.

Offline Isentor

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Czerwiec 2014, 10:56:30 »
Dogrywka doprowadziła do kolejnego remisu. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak ogłosić dwóch zwycięzców. Funeris jak i Blaze otrzymują nagrodę w profilu oraz grupę szlachta. Czy któryś z was życzy sobie ustawienie tej grupy jako pierwszej w profilu?

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 175
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Czerwiec 2014, 11:22:41 »
Ja nie, tak mi jest dostatecznie ładnie.
TL;DR

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.