Autor Wątek: Krew magów: słodka zemsta  (Przeczytany 9406 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Październik 2013, 22:18:27 »
- Nigdy nie byłem w Gildii Magów, a znałem wtedy raptem ich kilku - powiedział krzątający się do sali ideologicznej Gunses
- Nie chcę aby to było źle odebrane, ale nie czuję powołania do zemsty na tych którzy wtargnęli do Gildii Magów. To była tragedia i nie wolno o tym zapomnieć, a zemsta jest słusza, ale nie jest to moja zemsta...

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Październik 2013, 22:20:59 »
-Ja również pamiętam tamte wydarzenia. Wszędobylski chaos, chłopi błyskający gniewem z oczu i atakowane budynki oraz członkowie dawnej Gildii Magów... - powiedział elf zjawiając się wśród zebranych. -To było dziwne uczucie opuszczać miejsce, które uważało się za nowy dom. Poza tym szkoda było zostawić to wszystko co zbudował mistrz Gordian...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Październik 2013, 22:20:59 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Październik 2013, 22:23:37 »
Zennishi spojrzał na Gunsesa i zapytał.-Możesz opowiedzieć mi o tym złym elfie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Październik 2013, 22:35:09 »
- O Lithanie? Jak już wiesz, to elf. Najstarszy znany mi elf żyjący w naszym świecie. Najstarsza znana mi osoba żyjąca na świecie... Ma ponad 30 tysięcy lat. Jest potężnym czarodziejem specjalizującym się w magii natury oraz alchemii i rytuałach. Jest związany z powstaniem mojej rasy, to jego klątwa rzucona na pewną piątkę rodzeństwa sprawiłą, że stali się oni pierwszymi wampirami. Lithan przez setli lat próbował niszczyć moją rasę, poprzez szereg podstępów. Udało mu się, kiedy jego syn, wampir Kagan zaszedł bardzo wysoko w hierarchii wampirów, zajął miejsce w Dziewiątce Numenoru i poznał tajemnice skrywane przez wampiry, wydał je wilkołakom, które potem zniszczyły mój naród. Obecnie Lithan ma podwójny plan. Pracuje dla Meaneba, naszego głównego wroga. Meaneb chce zniszczyć naszą wyspę, Lithan pomaga mu w tym tworząc bunty, podpalajac i niszcząc wsie, nasyłając swoich magów, wojowników i wilkołaków na osady. Jest bogady, w jego kieszeni siedzą przywódcy praktycznie wszystkich bandyckich grup na wyspie. Lithan poszukuje czegoś na wyspie, jego ludzie rozkopują stare świątynie i grobowce. Nie wiemy jeszcze czego tak na prawdę szuka. W zamian za pomoc Meanebowi ma otrzymać możliwość ocalenia tych, którzy się do niego przyłączyli oraz swego wnuka, Devristusa. Lithan szuka sposobu na zabicie Meaneba, ale nie wierzy że nam się to uda. Jest przekonany, że nie zdążymy, dlatego woli zaskarbić sobie przychylność Meaneba aby uzyskać tym samym czas dla siebie i swoich ludzi którzy szukają sposobu na unicestwienie Meaneba... Jest zbyt potężnym czarodziejem aby zwyczajnie go zaatakować. W ciągu tych tysięcy lat posiadł niebywałą wiedzę z zakresu magii i alchemii, co czyni go poważnym zagrożeniem, zwłaszcza, że jest niezrównanym strategiem i taktykiem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Październik 2013, 22:41:04 »
Zennishi wywalił gały na opowieść wampira,ciekaw był jak wygląda ten Lithian i jak potężny jest,lecz miał jeszcze jedno pytanie.-Skoro wiesz,że on nasyłał na twoją rasę wilkołaki i inne paskustwa to dlaczego nie chcesz się zemścić za swoich poległych braci?.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Październik 2013, 22:44:52 »
- Bo nie idziecie mścić się na wilkołakach, tylko na bandytach i totumfackich Lithana. Poza tym, pogrom wampirów jest w historii notowany na pierwsze wydarzenie I ery, to tak zwane Wojny Nieśmiertelnych. Jeżeli wiesz, to pierwsza era miała ponad 26 tysięcy lat, jak już rozumiesz, tamte czasy są dla mnie odległe. Tamte wydarzenia pamięta tylko garstwa wilkołaków żyjących do tej pory, ale są zbyt potężne bym się mógł z nimi teraz mierzyć.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Październik 2013, 22:48:09 »
- ÂŻyjemy w podłych czasach. Bunty, pogromy, demony, zastój gospodarki... cud że Valfden jest w stanie same się wyżywić. A propo talentu strategicznego Lithana... zaczynam w niego powątpiewać. Zaczyna popełniać błędy...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Październik 2013, 22:49:26 »
- To nie on popełnia błędy. To my jesteśmy coraz sprytniejsi. Nie lekceważ go Aragornie, to niebezpieczne.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Październik 2013, 22:52:00 »
-Rozumiem Gunsesie,ta sprawa porostu Ciebie nie dotyczy.Jednocześnie szkoda,że nie chcesz wyruszyć.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Październik 2013, 22:53:46 »
- Czemuż szkoda? - zapytał Zennishina. Zaabsorbowały go jego słowa.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Październik 2013, 22:56:10 »
-Po prostu chciałem zobaczyć Cię w akcji.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Październik 2013, 22:57:30 »
- Zlekceważyłem go pod Marcham. Stworzenie przez niego iluzji 20tyś armii nauczyło mnie by tego nie robić. To było... ponad moje siły. Mieć go na wyciągnięcie miecza! I świadomość że mimo obecności 2 arcymagów gówno mu zrobisz... Gdy będziemy z nim walczyć Gunsesie... chcę go zabić osobiście. - dracon uśmiechnął się na słowa jaszczura. - Musiałbyś nie mrugać Zennishi.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Październik 2013, 22:59:33 »
- Z tym mruganiem to celna uwaga - powiedział Gunses do Aragorn i uśmiechnął się, szczerze. Mniejsza o to, że pokazał swoje kły za co na wsiach zostałyby nadziany na pal.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Październik 2013, 23:02:25 »
- Zaś oglądając mnie w walce, trzeba stać daleko by nie zostać ob chlapanym krwią i wnętrznościami. - powiedział szczerząc kły w uśmiechu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Październik 2013, 23:05:14 »
-Będę miał to na uwadze.Dodał jaszczur.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Październik 2013, 02:33:31 »
- No elo, to napierdalamy kogoś? Spytał Mogul z wyszczerzonymi kłami. :D

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Październik 2013, 09:04:15 »
- Gunsesie jeśli nie chcesz wyruszyć Twoja wola, chciałbym mieć jednak w drużynie więcej bestii. Udajemy się do karczmy "celny strzał". Znajduje się ona w pobliżu gór, na północ od stolicy, w tamtych rejonach nadal mogą pałętać się demony, które przeszły przez wyrwy.
Isentor podniósł się z fotela, rozprostował ręce i ruszył w kierunku wyjścia.
- Osiodłać konie, wyruszamy czym prędzej!

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Październik 2013, 10:05:48 »
Mal ukłonił się w stronę króla i wyszedł przygotować swojego konia. Jak zwykle zarzucił na swoją szatę skórzany pancerz, do pasa przypiął miecz, a w ręku dzierżył wierny kostur. Większość jego przedmiotów pochodziła jeszcze z czasów, gdy uczęszczał do Gildii Magów. Zawsze dobrze wspominał tamten okres. Większość obecnych magów wtedy była adeptami i wszyscy z sobą konkurowali. Większość lekcji i wykładów pochodziła od mistrza Gordiana. Teraz zaś tylko niewielka grupka pamiętała jego nauki. Elf westchnął mimowolnie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Październik 2013, 10:09:11 »
Isentor osiodłał konia, sprawdził dokładnie ekwipunek - niczego nie brakowało. Wsiadł na konia i powoli ruszył traktem w stronę stolicy.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Październik 2013, 11:26:08 »
- Jeżeli istnieje możliwość, że zostaniecie zaatakowani przez demony, to jednak wyruszę z wami. Nie mogę was narażać - powiedział wampir i poszedł do stajni osiodłać swojego wierzchowca i ruszył za królem. I tak jechał w stronę gór...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Krew magów: słodka zemsta
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Październik 2013, 11:26:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top