Autor Wątek: [ROZWIĄZANY] Złośliwe oprogramowanie?  (Przeczytany 681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Izabell RavletAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 84
  • Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 4 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
[ROZWIĄZANY] Złośliwe oprogramowanie?
« dnia: 09 Październik 2013, 21:03:21 »
Chrome zaczął blokować dostęp do niektórych tematów, zrzucając winę na ad4mmo czy jakoś tak. Tylko mi? Co zalecacie zrobić?
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2015, 12:16:12 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputacja: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

Odp: Złośliwe oprogramowanie?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2013, 21:38:49 »
Mnie też zaczął coś odpierdzielać. Tylko nie wyskakują żadne błędy, tylko że wykryto szkodliwe oprogramowanie.. I to w takiej eleganckiej ramce na czerwonym tle

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2013, 21:44:23 »
Chrome zaczął blokować dostęp do niektórych tematów, zrzucając winę na ad4mmo czy jakoś tak. Tylko mi? Co zalecacie zrobić?
Pokaż screena.

Offline Jiroslav

• Myśliwy
  • Reputacja: 10
  • Jiroslav nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik 2013, 21:50:36 »
Miałem podobnie, nie dalej jak kilkanaście minut temu. I o dziwo już mu przeszło.

Offline Izabell RavletAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 84
  • Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 4 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Październik 2013, 21:55:17 »
Tak, jak mówi Jiroslav - już przestało. Jestem pewny, że było tam o czymś z tymi reklamami mmo...

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Październik 2013, 21:55:54 »
Miałem podobnie, nie dalej jak kilkanaście minut temu. I o dziwo już mu przeszło.
Jakieś trolle z konkurencji zgłosiły pewnie w google stronę http://ad4mmo.pl jako odnośnik do złośliwego oprogramowania. Zauważyłem, że mamy od nich banner reklamowy na forum. Wywaliłem, żeby nie było problemów.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.