Autor Wątek: Pytanie związane z dodatkiem Noc Kruka  (Przeczytany 1195 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Suchoklates

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Pytanie związane z dodatkiem Noc Kruka
« dnia: 14 Wrzesień 2013, 15:59:13 »
Witam,

Przechodzę drugi raz Gothic II Noc Kruka bo wcześniej je źle zrobiłem czytając poprzednie tematy ;p i teraz chciałbym się upewnić jak je przejść by nie było problemu z przejściem tego dodatku a mianowicie pytanie jest takie czy jak dołączę do gildii Magów Wody to będę mógł potem dołączyć do Paladynów?.
Jak w ogóle mam przejść ten dodatek? żeby nie było znów komplikacji że nie mam jak znaleźć zastępstwa dla maga Wody Vatrasa gdy zdobędę artefakt oko Innosa

Pozdrawiam

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Pytanie związane z dodatkiem Noc Kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2013, 17:05:39 »
Witam,

Przechodzę drugi raz Gothic II Noc Kruka bo wcześniej je źle zrobiłem czytając poprzednie tematy ;p i teraz chciałbym się upewnić jak je przejść by nie było problemu z przejściem tego dodatku a mianowicie pytanie jest takie czy jak dołączę do gildii Magów Wody to będę mógł potem dołączyć do Paladynów?.
Jak w ogóle mam przejść ten dodatek? żeby nie było znów komplikacji że nie mam jak znaleźć zastępstwa dla maga Wody Vatrasa gdy zdobędę artefakt oko Innosa

Pozdrawiam

Nie ma gildii Magów Wody. Dołączasz do Wodnego pierścienia, ale to nie przeszkadza Ci w dołączeniu do podstawowych organizacji typu paladyn, mag czy łowca smoków.

Do drugiego pytania to zastępstwo dla Vatrasa uzyskasz po przejściu dodatku, czyli zabiciu Kruka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pytanie związane z dodatkiem Noc Kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2013, 17:05:39 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pytanie związane z dodatkiem Noc Kruka
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2013, 00:32:10 »
Jak w ogóle mam przejść ten dodatek? żeby nie było znów komplikacji że nie mam jak znaleźć zastępstwa dla maga Wody Vatrasa gdy zdobędę artefakt oko Innosa
Solucja.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pytanie związane z dodatkiem Noc Kruka
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2013, 00:32:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top