Autor Wątek: Lista zadań ze zmiennym expem  (Przeczytany 1815 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Juri_gag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 2
Lista zadań ze zmiennym expem
« dnia: 07 Wrzesień 2013, 13:40:39 »
A więc wiele osób może nie wiedzieć ale w grze znajduje się część zadań, za które otrzymamy więcej expa robiąc je później,
ogółem sprawa ma się tak, wszystkie te zadania mające zmienny exp mają jedną stałą, stała ta w zależności od rozdziału się zmienia, więc najlepiej te wszystkie zadania zrobić najpóźniej jak to możliwe.

Ogółem exp ten zmienia się w zależności od rozdziału:

I rozdział - 50
II rozdział - 100
III rozdział - 150
IV rozdział - 200
V rozdział - 250
VI rozdział - 300

i w dodatku część zadań daje oczywiścje więcej expa RAZY ILEÂŚ

a więc pełna lista rzeczy za zwiększony exp i ilością expa(ile dokładnie policzcie samemu, bo za dużo roboty by było) zależnie od rozdziału:
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


lista oczywiście może nie być kompletna, szukałem tego po konkretnej nazwie stałej, mam nadzieję że komuś pomoże to kto chce zrobić porządną listę z podziałem na rozdziały oraz ilością expa jaką maksymalnie można wycisnąć, część zadań ma pewne warunki, w które nie zagłębiałem się, starałem się jednakże pisać takie zadanie które można wykonać później, a zwykle wykonuje się je w określonym momencie od razu.

Mam nadzieję że lista się przyda bo spędziłem nad nią około 2 godzin  ktoś mógłby teraz ją ogarnąć i sprawdzić do którego rozdziału da się przeciągnąć zadania :P
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień 2013, 13:50:40 wysłana przez Juri_gag »

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Lista zadań ze zmiennym expem
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2013, 02:33:54 »
Musze przyznać... - spisałeś się. Przeciągnąć można do V rozdziału.
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2013, 02:37:50 wysłana przez Gorn4001 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Lista zadań ze zmiennym expem
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2013, 02:33:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything