Autor Wątek: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą  (Przeczytany 1865 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« dnia: 09 Sierpień 2013, 13:39:03 »
Nazwa: Krwiopijca
Wymagania: Brak
Nagroda: 50 grzywien

Na arenę wszedł GaroK, wypija swoją silną miksturę uzdrowienia(czy jakoś tak), wyciągnął topór, i gotował swoją siłę.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2013, 14:03:44 wysłana przez GaroK »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2013, 14:18:20 »
Krata przed tobą podniosła się do góry umożliwiając Ci wejście na pole walki. Tak samo było po drugiej stronie. Twoi przeciwnicy zostali również wpuszczeni.


Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2013, 14:18:20 »

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2013, 14:33:59 »
Tylko jeden się na mnie rzucił, reszta się tylko gapiła. Krwiopijca leciał już na mnie, gdy był przedemną, walnąłem go od góry w grzbiet wystraczająco mocno, że topór się przyczepił do potwora, a krwiopijca już się nie ruszał, w związku z czym szybko wyjąłem z niego topór. W tym samym czasie, gdy zadałem pierwszy i ostatni cios pierwszemu potworowi, zaczęły do mnie o średniej prędkości lecieć do mnie kolejne 2.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2013, 14:36:52 »
Bezczynność dwóch poczwar była trochę dziwna. Niemniej jednak gdy przeszły do ataku, zaatakowały z dwóch rożnych stron, atakując jednocześnie żądłem.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2013, 15:13:41 »
Dobrze nie obróciłem się w bok, zrobiłem przewrót w przód (fikołek), podczas tego ruchu, upuściłem topór, gry wstałem szybko wyciągnąłem kusze która niestedy nie miała amunicji . W moją stronę już zmierzali krwiopijcy w odstępach 2,5 sekund , jednego uderzyłem mocno kuszą w głowę, krwiopijca doznał poważnego guza, i stracił na chwilę przytomność. Mijając 3 krwiopijce półokręgiem, i chowając kuszę, pobiegłem w stronę topora, podniosłem go w biegu, wciąż się nie zatrzymując, i uciekając przed krwiopijcą. Uciekłem trochę dalej krwiopijcy na bezpieczną odległość, odwróciłem się, czekałem z wyjętą tarczą, aż krwiopijca do mnie podleci.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpień 2013, 11:14:27 »
Krwiopijca podleciał i zaatakował żądłem w twój bok. Ten ogłuszony zdążył oprzytomnieć i teraz leciał na ciebie.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2013, 11:45:55 »
Skorzystałem z faktu, że drugi krwiopijca jeszcze całkowicie nie oprzytomniał, i wciąż kręciło mu się w głowie. Sparowałem i odepchnąłem tarczą krwiopijcę, szybko podbiegłem koło tamtego i podbiegłem do rannego, fakt że jeszcze kręciło mu się w głowie, spowodował że jest zdezorientowany, i nie wiedział dokładnie jak jestem blisko i w którą stronę zrobić unik. Podczas biegu walnąłem go w guza(głowę), próbował zaatakować, ale nie trafił. Krwiopijca się wykrwawił i zdechł, cały czas biegłem, byłem wystarczająco daleko od krwiopijcy, obróciłem się w jego stronę i czekałem aż podleci.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sierpień 2013, 11:55:04 »
Jako że MG wyraźnie napisał, że ten z 'guzem' zdążył oprzytomnieć, nie udało Ci się go trafić, ciężar broni pociągnął Cie do przodu wystawiając na atak. Krwiopijca wbił Ci się żuwaczkami w bark.
Odepchnięty krwiopijca był coraz bliżej Ciebie.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpień 2013, 12:08:16 »
Wpadłem w szał bitewny, nie czułem już bólu, rzuciłem się na krwiopijce przede mną, gdy atakował, złapałem go za żądło dolnym kątem topora przy kiju i obróciłem go tak o 180 stopni i uderzyłem z całej siły toporem bezradnego krwiopijcę próbującego się przewócić w kręgosłup,  no i zginął. ostatni był już za mną, nawet mnie atakował, tylko w momencie mojego ataku na poprzedniego krwiopijce, ten ostatni nie trafił przez moje mocne przechylenie się do przodu. Obróciłem się do ostatniego, i toporem w ręku miałem już przed sobą trzeciego krwiopijcę.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2013, 12:55:07 wysłana przez GaroK »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Sierpień 2013, 12:23:21 »
// Hmmm... Napisz jeszcze raz. Normalnie. Zobrazuj sobie w wyobraźni walkę i i opisz wszystko, jak uderzasz, czym uderzasz, w co uderzasz. Opis również ruchy przeciwnika. Pamiętaj, że masz wbitego w ramię jednego krwiopijcę, a drugi jest od ciebie oddalony o 4 metry i leci na Ciebie.

Krwiopijca tradycyjnie powtórzył atak, używając swojego żądła.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2013, 19:24:43 wysłana przez Elrond »

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Sierpień 2013, 08:42:18 »
Zrobiłem unik w lewo, parując jeszcze trochę żądło toporem w prawo. Mając plan uciakałem przed krwiopijcą, starałem się by nie był za daleko i nie za blisko, był półtora sekundy za mną.Gdy biegłem a krwiopijca leciał za mną wtedy niespodziewanie, energicznie obróciłem się w lewo, i w tym samym czasie udzerzając toporem w krwiopijcę.Krwiopijca nie spodziewał się takiego ruchu, nie mógł zrobić uniku ani zaatakować.Dostał w prawą część ciała(co mam powiedzieć jak nie znam ich budowy ciała), krwiopijca padł, dla pewności  uderzyłem go jeszcze raz w kręgosłup.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Sierpień 2013, 09:14:56 »
Po długiej i wyczerpującej walce odetchnąłeś z ulgą. Tłum wiwatował.

Walka zakończona!
GaroK: nagroda 50 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Sierpień 2013, 09:14:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top