Autor Wątek: Podmiana grafik  (Przeczytany 1609 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Podmiana grafik
« dnia: 27 Czerwiec 2013, 22:07:40 »
Witam was mam nadzieje, że ktoś mi pomoże :)
Mam nietypową prośbę. W zasadzie zachciankę. Mianowicie chodzi o to że chciałbym sobie podmienić interfejs początkowy z podstawowego Gothic II do NOcy kruka łącznie z muzyką podczas wczytywania gry. Wpadłem na taki pomysł ale nie wiem co dalej zrobić. Zainstalowałem obie wersje gry ale nie wiem co podmienić...
Pomoże ktoś?
chodzi mi o sam widok ekranu początkowego i muykę tylko przy wczytywaniu w podstawowej wersji było to dla mnie bardziej klimatyczne dlatego wpadłem na pomysł żeby to sobie podmienić.
Jakieś pomysły?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podmiana grafik
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2013, 23:29:23 »
Start screen (obraz początkowy) możesz podmienić poprzez instalację G2MDK (do G2NK), Gothic VDFS i ewentualnie Gomana. Za pomocą Gothic VDFS rozpakowujesz plik .vdf z teksturami, zarówno G2NK, jak i zwykłego G2. Gomanem szukasz odpowiedniej tekstury (.tex), w tym wypadku STARTSCREEN-C.tex. Teraz wystarczy podmienić pliki, jednak wcześniej lepiej sprawdzić teksturę Gomanem. Plik .tex wrzucasz do folderu Gothic II\_Work\Data\Textures\_compiled.
Jeśli chodzi o muzykę, to jest to bardziej skomplikowane. Najlepiej poszukaj pomocy na theModders.
Nie zalecam podmiany całych plików .vdf, bo w pewnym momencie może okazać się (i raczej tak się stanie), że brakuje wielu plików z dodatku.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2013, 17:39:13 wysłana przez Nocturn »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Podmiana grafik
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2013, 23:29:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything