Autor Wątek: Ostatnio grałem w...  (Przeczytany 5561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Ostatnio grałem w...
« dnia: 01 Marzec 2013, 17:25:50 »
W temacie opisuje się grę, w którą grało się ostatnio, oraz kilka naszych uwag na jej temat. Czy warto polecić ją innym, co nam się w niej spodobało. Mile widziane screeny.

Na pierwszy ogień rzucam w to co grałem ostatnio - DMC: Devil May Cry.
Ostatnimi czasy rebooty serii przytłaczają nas swoim żałosnym wykonaniem. Na szczęście dzieje się tak głównie w kinematografii. Większość gier trzyma odpowiedni poziom. Do grona udanych tworów mogę śmiało zaliczyć nowe Devil May Cry. Nowa część przygód Danetgo, będąca jednocześnie resetem serii w umiejętny sposób łączy moc starych slasherów i klimat skurwysyństwa z odświeżoną i wręcz psychodeliczną stylistyką obecnych trendów.
http://mauro-blog.pl/2013/03/01/dmc-devil-may-cry/

Offline Los_Emilos

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Los_Emilos nie ma żadnego wpływu.

• GramSajt
Odp: Ostatnio grałem w...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2013, 16:16:47 »
Ja teraz męczę z kolegą "Władca Pierścieni: Wojna na Północy" w coopie- samemu gra się w to nudno ale kimś gra jest naprawdę świetna. Wielką zaletą jest klimat z filmów który czuć.
Bo czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to, by ich wiara została wynagrodzona.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2013, 17:10:22 »
A ja teraz młuckam w Skyrim z dodatkiem Dawnguard. Gra się naprawdę świetnie. Bycie wilkołakiem jest genialne, szczególnie że możemy awansować i rozdawać perki gdy mamy go aktywnego.

Mam kobietę, leśna elfka, ładuję w kowalstwo lekkie, broń jednoręczna z naciskiem na dwie bronie i szermierkę, lekki pancerz, skradanie, retoryka i alchemia. Dojdzie do tego jeszcze kraciez kieszonkowa i otwieranie zamków.

Offline Los_Emilos

• Kret
  • *

• GramSajt
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2013, 22:53:31 »
Ja kupię sobie Skyrim jak wyjdzie jakaś złoda edycja ze wszystkimi DLC. Teraz czekam na taką edycję Shogun 2 z dodatkiem "Zmierzch Samurajów"- na zachodzie już jest.
Bo czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to, by ich wiara została wynagrodzona.

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marzec 2013, 11:34:55 »
Ostatnio przeszedłem Tomb Raider. Świat uraczył wiele odsłon Tomb Raider. Tych dobrych mogę wymienić góra z trzy. Nowy Tomb Raider dołącza do podium, mało tego dostaje ode mnie nominacje do gry roku. Tytuł obowiązkowy dla wszystkich fanów pani archeolog oraz niewtajemniczonych graczy. Światowe recenzje z notami 9/10 mówią same za siebie. Osobiście, w mojej skali ocen szkolnych, dałbym Larze 5 z dużym plusem. Jeśli oczekujecie od gry ciągłej akcji, dobrego wątku fabularnego w otoczce przepięknej grafiki – Tomb Raider jest dla was.
http://mauro-blog.pl/2013/03/19/tomb-raider/

Offline GaroK

• Myśliwy
  • Reputacja: 2
  • GaroK nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec 2013, 04:01:32 »
Ostatnio przeszedłem całych sąsiadów z piekła rodem fajna zręcznościówka,tylko szkoda że nie ma więcej lvli
http://i.imgur.com/LJjS02z.png kilka screenów z gry ten ostatni przedstawia to gdy już przeszedłem całe.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do wpisu.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lipiec 2013, 06:20:30 »
Herosów 3. Siedzę u dziewczyny, a że ma pracę na pierwszą zmianę, to do zabicia czasu sobie ściągnąłem. Fajne to. Ale od jutra będę się bawił w szóstą część.

Offline Julian

• Patron
  • Reputacja: 133
  • Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Święta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lipiec 2013, 08:39:20 »
Company of Heroes II. Po milych wspomieniach z I częsci spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego, i się zawiodłem. Ta gra dupy nie urywa.
Chwała pradawnym Bogom!

Offline GaroK

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #8 dnia: 26 Lipiec 2013, 09:12:41 »
Battlefield Bad Company 2-właśnie przechodziłem tą misję co się zaczynało w helikopterku,ale ostry filmik był.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do wpisu.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Lipiec 2013, 22:28:01 »
Herosów 3. Siedzę u dziewczyny, a że ma pracę na pierwszą zmianę, to do zabicia czasu sobie ściągnąłem. Fajne to. Ale od jutra będę się bawił w szóstą część.
Polecam wersje online: http://test.heroes-online.com

Ostatnio przeszedłem Alien Colonial Marines, straszna lipa. Gra ma masę błędów, a wątek fabularny wygląda jakby każdą z misji napisała inna osoba, po czym wzięto to do kupy.

Obecnie w wolnych chwilach pogrywam w Remember Me. Taki trochę asasyn w przyszłości. Ale podoba mi się oryginalny pomysł na system walki skupiony na sekwencji ciosów, które sami konfigurujemy. Poza tym wątek i świat przedstawiony w grze urzekają.

Offline dedorena7

• Kret
  • *
  • dedorena7 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #10 dnia: 26 Lipiec 2013, 22:41:57 »
A u mnie od ponad roku tylko WOT (World of Tanks). Super gra, nie jest to symulator czolgu - raczej taka strzelanka z elementami realistyki (fizyka jest dosc dobrze odwzorowana). Setki roznych czolgow, tysiace modulow - gra na dlugie lata:>
potworek.com/dowcipy

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lipiec 2013, 12:46:43 »
Polecam wersje online: http://test.heroes-online.com

Czytałem w cd-action, ładnie to wyglądało.

Trochę dziwnie, pisze żeby wpisac acces-kay, ale nigdzie go nie wyświetla ;/
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2013, 12:49:05 wysłana przez Elrond »

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Lipiec 2013, 14:54:27 »
Czytałem w cd-action, ładnie to wyglądało.

Trochę dziwnie, pisze żeby wpisac acces-kay, ale nigdzie go nie wyświetla ;/
Bo jak na stronę główną wbijesz to tam masz zapisy. Przysyłają klucz po kilku dniach.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Lipiec 2013, 15:00:37 »
Po kilku... ten zapis, to chodzi Ci o podanie loginu, hasła i adresu email? Bo to wypełniłem.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Lipiec 2013, 15:13:50 »
Po kilku... ten zapis, to chodzi Ci o podanie loginu, hasła i adresu email? Bo to wypełniłem.
Tutaj: http://pl.heroes-online.com/

Offline GaroK

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #15 dnia: 27 Lipiec 2013, 16:53:24 »
Metal Gear Solid 3:Snake Eater

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Lipiec 2013, 18:35:26 »
Tutaj: http://pl.heroes-online.com/

W takim razie mam tu i tu. Znaczy wyślą mi accesa i się zaloguje dopiero. Konto już mam.

Offline Mirrro

• Kret
  • *
  • Mirrro nie ma żadnego wpływu.

• http://aktywnoscfizyczna.blog.onet.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Sierpień 2013, 14:28:48 »
Witam,
ostatnio gram tylko i wyłącznie w WOT (World of Tanks). No i z gier przeglądarkowych - e-republik i sokker. Ale czasem powracam oczywiście do Gothica.
Jedną z możliwości zatrudnienia specjalisty w dziedzinie jaką jest pozycjonowanie stron http://pozycjonerstron.pl to umieszczenie ogłoszenia ze swoimi wymaganiami i ceną na stronach dla freelancerów typu: useme.eu lub freelancer.pl

Offline Los_Emilos

• Kret
  • *

• GramSajt
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Sierpień 2013, 14:38:33 »
Teraz tylko Mortal Kombat na Xbox'a . Nie miałem niestety jeszcze okazji z kimś grać, więc przechodzę tryb fabularny który jest bardzo ciekawie skomponowany.

KacperGraczPL

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Sierpień 2013, 20:00:11 »
Witam ostatnio grałem w SPORE fajna gra na dłuugie godziny za marne 50 zł !

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.