Autor Wątek: Risen vs Sprzęt  (Przeczytany 1313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamo44Autor wątku

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • Kamo44 nie ma żadnego wpływu.

Risen vs Sprzęt
« dnia: 07 Sierpień 2012, 18:36:35 »
Witam.

Mam pytanie które mnie dręczy od jakiegoś czasu. Czy kata graficzna mogła się popsuć przez tę grę? Oto parametry mojego komputera :

-Processor ( AMD Athlon 64X2 3800+)
-Ram ( 2GB )
-Karta Graficzna (GeForce GF210 DDR3 512mb)
-System Windows 7 Home Premium

..gra chodzi płynnie nie tnie się i nie wyłącza a karta się przegrzewa z czym się wiąże robi się kolorowy ekran (podczas gdy gra jest wyłączona) i komputer się resetuje. To może być wina karty czy bardziej gry??

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 128
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
Odp: Risen vs Sprzęt
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2012, 19:02:20 »
Artefakty.

Płyta główna karty graficznej jest uszkodzona. Najprawdopodobniej. Najlepiej byłoby wsadzić inną kartę i sprawdzić - popytaj wśród znajomych, czy któryś nie będzie życzliwy, wtedy możliwie szybko dowiesz się, czy to tutaj leży problem.

• Obywatel

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2012, 19:31:52 »
Dałem karte do sprawdzenia bo mam ja na gwarancji i w tym serwisie też mu się wyłącza tak jak u mnie ?
Czyli to raczej nie risen? I w risen'a normalnie pogram na moim złomie?

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 128
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpień 2012, 20:20:21 »
Dałem karte do sprawdzenia bo mam ja na gwarancji i w tym serwisie też mu się wyłącza tak jak u mnie ?
To pytanie czy stwierdzenie, bo nie rozumiem?

Czyli to raczej nie risen? I w risen'a normalnie pogram na moim złomie?
Jeśli okaże się, że to wina karty, to po prostu wymiana czy kupno nowej części i powinno hulać. Jakby co - http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

• Obywatel

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sierpień 2012, 20:48:47 »
sorry to bylo stwierdzenie

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sierpień 2012, 21:14:53 »
-Processor ( AMD Athlon 64X2 3800+)
-Ram ( 2GB )
-Karta Graficzna (GeForce GF210 DDR3 512mb)

Na tamtych parametrach Risen odpali Ci na maksymalnych detalach.

• Obywatel

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2012, 12:41:31 »
aa to spoko dzięki temat do zamknięcia

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.