Autor Wątek: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"  (Przeczytany 10999 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Maj 2012, 02:16:22 »
Mężczyzna momentalnie zmienił taktykę. Nie uśmiechało mu się stawać do walki z Orkiem. Siła Orków łamała większość parad. Mężczyzna widząc, że ochroniarz kupca jest bardziej rozgarnięty od samego kupca uścisnął dłoń Okra mówiąc
- Jestem Malas... Miejscowy, jeśli można tak rzec. Nie musimy się przecież nigdzie śpieszyć... Możemy pogadać i tutaj o interesach.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2012, 09:04:48 wysłana przez Gunses »

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Maj 2012, 09:20:13 »
Nie pasowało mi udawanie jakiegoś bojaźliwego kupca, ale jak teraz wyciągnę broń to się zdradzę. Zdam się na Mogula, on sobie poradzi, wszak to ork, wzbudza strach. Malas, widocznie się przestraszył Mogula, już nie chciał nigdzie iść, wolał zostać. To nawet i dobrze, w pojedynkę nic nam nie zrobi. Pewnie myśli sobie, że ze mnie taki słaby kupiec, a na walce mieczem się znam. Widziałem to i owo, choć młody jestem. Chętnie bym z nim powalczył, ale dla dobra misji poczekam na rozwój wydarzeń. Przedstawiłem się na początek:
-A jam jest Tzaro. A więc interesuję Cię nasz towar, a my chcemy go sprzedać, także myślę, że się dogadamy. Proponowałbym wpierw usiąść - wskazałem na wolny stolik obok nas i poszedłem w jego stronę i usiadłem na krześle, mając nadzieję, że Malas rozkręci rozmowę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Maj 2012, 09:20:13 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Maj 2012, 10:10:57 »
- Może napijesz się mości Orku - spytał Malas. Jego cel był prosty, ale starał się z nim nie zdradzać - A My tu pomówimy o interesach? To co tam macie na sprzedaż?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Maj 2012, 10:35:49 »
Sam na kacu nie pije, jak z Tobą? Było kilka scenariuszy dalszej gry. Nieznajomy proponuje trunek, ciężko taki odmówić. Już kiedyś miał taką sytuację ze staruszkiem Elrondem, ale wtedy nie miał żadnej misji i nic mu nie zagrażało. To jeśli on spróbuje mnie upić, to ja muszę go sprowokować.
-To jesteś tutejszy? Jakoś nie widziałem tu zbytnio mieszkań, nie licząc lasu i jaskiń. Dało się wyczuć poważny a zarazem wredny ton.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Maj 2012, 10:56:10 »
Mężczyzna spojrzał na Mogula przenikliwym wzrokiem. Taaak... Był pewny, że dawniej nie zajmowałeś się ochroną kupców, lecz dużo przyjemniejszym i łatwiejszym zarobkiem.
- No widzę, żeś obeznany w tych ziemiach, co? Pewnikiem znasz szlaki i niektóre jaskinie? Hmmm... Powiedz szczerze- rzekł i lekko tylko zwrócił głową w stronę Tzaro - To tylko haczyk, masz zamiar złowić dużą rybkę co? - był święcie przekonany, że Ork udaje ochronę Tzaro, aby potem zaatakować kupca i go okraść.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Maj 2012, 11:56:31 »
Jasne! Powiedział tajemniczo, jednak było łatwo stwierdzić, że zgadza się z Malasem. Po chwili jednak zmienił nastawienie wysyłając sprzeczny sygnał. - Kiedyś złowiłem kurwa suma, z dwie godziny się męczyłem z tym bydlem. Ale chuj, udało się i wyżerka zajebista była. Mogul postanowił pójść kolejny krok do przodu.
- Widzę, że obydwoje troszku nie szczerzy ze sobą jesteśmy. Są różne typy ludu, ale Ci sami się przyciągają i rozumieją bez słów. Wystarczy spojrzeć w oczy i już wiesz co dany osobnik zamierza uczynić. W tym momencie oczy Mogula spotkały się ze spojrzeniem Malasa. We wzroku orka widać było rządzę krwi, walki. Umiał to uczucie udawać, chciał tym sposobem sprowokować do ataku nieznajomego. Przez ich całą rozmowę najwięcej prezentował swój topór na plecach, starał się, by całkowicie Malas zapomniał o mieczu przy pasie. W tym momencie zastosował starą sztuczkę. Wydawać się mogło, że odsłonił się, że na ewentualny atak nie zdąży dobyć swojej "prawdziwej" broni. Mogul chciał się przekonać z kim ma do czynienia, czy ze zwykłym bandytą, który nie jest wyuczony takich rzeczy, czy jednak lepszym wojownikiem.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Maj 2012, 12:18:16 »
Malas oparł się na krześle, wyciągnął. Spojrzał na zachowanie Mogula
- Ha! Nie nabierzesz mnie na te sztuczki. Jesteśmy z jednego żelaza kuci... Alem widzę, że niepotrzebnie chciałem was prowadzić do moich znajomków. Szkoda by było was, głównie Ciebie, Orku. Wiedz, że takich jak Ty u nas się ceni wysoko.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Maj 2012, 12:31:05 »
Mogul nie odetchnął, wręcz przeciwnie. Był trochę zawiedziony z powodu, że Malas nie chciał walczyć. Jednak wiedział już coś więcej na jego temat. Nie można go było ignorować. Przez chwilę przeszło przez myśl orkowi czy posunęli się do przodu w zdobywaniu informacji? Zamierzał dalej kontynuować rozmowę, w nadziei, że w końcu coś zdobędą. Miał taką nadzieję dla tego, bo to nie był zwykły bandyta. A jeśli nie zwykły, to był cień szansy, że jest związany jakoś ze zgromadzeniem.
- Widzę, że Twoi znajomi pewnie agresywnie się targują. Wyszczerzył kły w uśmiechu. Następnie okazał zdziwienie na kolejną część wypowiedzi człowieka. Zdziwienie było szczere i nie grał tutaj.
- Jak to nas?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Maj 2012, 12:37:42 »
- No w mojej... 'rodzince'. Takich co to prowokują, mają ikrę, są silni... A przecież widzę, żeś dupa nie ochroniarz... Wiesz, mości kupcu? Możesz się trochę cieszyć. Twój ochroniarz okazał się taki jak i ja! Czyli możesz odetchnąć z ulgą, póki siedzisz w karczmie! Hahaha!

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Maj 2012, 13:12:35 »
Na twarzy Mogula pojawił się grymas. Udał mocne wkurwienie. Grał dalej, w końcu może zdobędą jakieś informacje. Miał szczęście, że Tzaro to tylko udawany kupiec, tak to pewnie by mógł na prawdę przestać ufać orkowi.
- Ja pierdole, najpierw te jebane Wyręby, a teraz tutaj. Jak nie zarobię to Cię za jaja powieszę. Kolejny haczyk puszczony. Chciał, by Malas zapytał się o to miasteczko, w końcu może rozmowa przejdzie na prawdziwy tor.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Maj 2012, 13:23:41 »
- Stary, to Ty tam byłeś?! - zawołał Malas i ściszył głos - Fakt, chłopaki mówili, że będzie tam też jakiś Ork, to teraz wiem kogo mieli na myśli! Ale... Ale chyba nie będziemy rozprawiać o tym przy panu kupcu. Wszak to nie do jego uszu kierowane.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Maj 2012, 14:32:05 »
Gdyby nie to, że wiem, że Mogul tylko udaję, to zajebałbym mu, ale dla dobra sprawy muszę udać przerażonego.
Jak to nie przy mnie? Ja tam byłem, jam jest Tzaro Nebrax wysłannik Zartata. Nie jestem kupcem, który nigdy nie walczył!!
Potrafię mocno przyłożyć.
Już chciałem wstać i krzyknąć ale coś mnie powstrzymało. Zagadałem:
-Dlaczego nie do mych uszu, co? Byłem tam w interesach. Wszystkie mięśnie nakazywały mi dobyć miecza i przebić pierś tego
bandziora, ale w końcu gram kupca, wojaczka to nie dla mnie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Maj 2012, 15:18:10 »
- I już sobie tam nie pojeździsz! Hahaha! Co nie, Orku? - zawołał Malas

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Maj 2012, 15:37:29 »
-Hee, dowcipny! Obczaj to! Nie porobisz se interesów, bo ci mieszkańcy jacyś skryci. Waaahaha. Rzucił do Tzaro.
-Ten, Malas, my usiądźmy tam gdzie wcześniej siedział, a Ty Tzaro se nie wiem, z karczmarzem pogadej.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Maj 2012, 16:56:24 »
//ÂŻeby nie było tak jak z Drago i Nessą. Lepiej wymyślcie jak teraz ma wyjść tak, żeby Tzaro był z wami.

- Skryci! Ahahahahahahaha! A to dobre! Skryyyci! Hahaha!

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Maj 2012, 17:16:52 »
Hehe. Ej, ziomek, posłuchaj. Mogul przyciszył głos, tak być Tzaro nic nie usłyszał. Może pozwólmy mu uczestniczyć w naszej pogawędce. Jak, żem kurwa powiedział, chcę coś dzisiej zarobić, a ten tutej niby kaske ma. Przez cały czas Malas sugerował, że ork chce zaatakować "kupca" więc wpadł na taki pomysł. Dodał jeszcze.
On chyba jest tak naiwny, że nie skapnął się ten teges. Powiedział to jeszcze ciszej rozglądając się po karczmie. To też pasowało idealnie, bo akurat Tzaro nie udawał przerażenia faktem, że czerwonoskóry ork chce go zabić. Tzaro udawało się grać, zachowywał się naiwnie, troszkę flegmatycznie i domagał się swojego. Jak prawdziwy kupiec.

//: ojjj Guciu, a myślałem, że karczmarz coś ciekawego jeszcze powie :(

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Maj 2012, 17:38:17 »
-Ha ha ha bardzo śmieszne.- zawtórowałem sarkastycznie. Nie chce już więcej udawać strachliwego kupca. Mam plan. Teraz będę udawał kogo innego. Może zrobię wrażenie na Malasie? Sięgnąłem po nóż znajdujący się na stole, pewnie miał posłużyć do krojenia mięs, teraz był tylko pionkiem w mej grze. Błysnął w mojej ręce, i w mgnieniu oka znalazł się pod stołem, przy brzuchu orka. Nie chciałem mu zrobić krzywdy, mam nadzieje, że on o tym wie. Przyłożyłem mu ów nóż do brzucha szczerząc zęby.
-I co, teraz Ci do śmiechu? Myślałeś, że możesz sobie ze mnie żartować. Ba! Ty nie wiesz kim ja jestem. Myślisz sobie, że jestem kupcem, który nigdy krwi nie widział, ale się mylisz, ja dobrze wiem jak zabić. Jestem zabójcą, dostałem zlecenie na kupca, który miał przebywać w okolicy, ale w umowie ze zleceniodawcą nie było nic o tym, że nie mogę tknąć innego celu.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Maj 2012, 17:44:26 »
Szczerze, to Mogul był w szoku. Nie ogarniam w ogóle Tzaro, co teraz zamierzał. Miał nadzieję, że wie co robi. Podniósł ręce do góry i siarczyście zabluźnił.
- To po chuja tutaj przybywałem z Tobą gnojku? Dalej połowa zarobionych pieniędzy moja.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Maj 2012, 17:56:11 »
-Już Ci powiem po co- wczułem się bardzo w swoją rolę.- otóż jestem skrytobójcą, i potrzebowałem przykrywki, ale trochę mnie wkurzyłeś więc się ujawniłem, a kasy nie dostaniesz, bo byłeś tylko narzędziem,- nadal trzymałem nóż przy ciele orka- posłużyłem się tobą bo myślałem, że mnie naprowadzisz na jego ślad, a ty się jakimś kolesiem spiknąłeś, żeby mnie napaść!

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Maj 2012, 18:01:23 »
- Ho ho ho! Widzę, niezła mi się kompania trafiła! Ha! ha! Panowie! Bez nerwów! Pluć na kupca! Ja mam dla was lepszą propozycję - rzekł i ściszył głos - Są tu osoby, całkiem niedaleko, które chętnie przyjęły by panów w nasze szeregi.. Hmmm, co wy na to?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Maj 2012, 18:01:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything