Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473430 razy)

Description:

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7520 dnia: 24 Czerwiec 2015, 21:58:24 »
Bo Rodred sie do cb dobija :)

[member=26129]Rodred[/member]

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7521 dnia: 24 Czerwiec 2015, 21:59:26 »
Dobra pusta teraz niech spróbuje przepraszam za zamieszanie nie wiedziałem :)

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7521 dnia: 24 Czerwiec 2015, 21:59:26 »

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7522 dnia: 25 Czerwiec 2015, 14:34:24 »
Powoli działam w tej sprawie. Aktualnie akcja stoi na tym jak Rakbar siedzi w celi. Ciężko już odkręcić niektóre wydarzenia. Od tego momentu możemy jeszcze rzeźbić.

Bardzo dobrze powiedziane. Salazar tak bardzo skupił się na obronie Rakbara, że zapomniał o neutralności i spojrzeniu na sprawę z szerszej perspektywy niż tylko od strony obrońcy/adwokata.

Facet, co ty piszesz... Nie wyraziłem się w żaden sposób w grze, na temat aresztowania, aresztowaliście sobie i ja nie wypowiedziałem ani jednego zdania fabularnego na ten temat. Jak mogę coś zepsuć skoro na łamach Marantu, działów i innych w ogóle się nie wyraziłem w tej kwestii. Działałem fabularnie bo tak sie powinno działać, nie mylić wiedzy swojej postaci ze swoją jako gracza, ale każdy o tym zapomina, nawet władza w realizacji postanowień.

Jak możesz mówić, że działam jak adwokat czy obrońca, skoro ani nie poradziłem mu co ma robić ani nic, wyznaczyłem jedynie opcje, które wyznaczy każdysędzia gdy się zwrócić do niego z pytaniem, przybył do mnie po poradę prawną takiej dostał, nie odniosłem się w żaden sposób z aprobatą czy dezaprobatą na temat tego co zrobił, nawet fabularnie nie otrzymałem takich informacji. Nie mylcie ludzie tego, co widzicie z tym co wasze postacie wiedzą ;/ .

Jest Canis i jego "mondrość" dziękuję bardzo, skorupka mi pękła światopoglądowa, gdy zobaczyłem te cuda i białko się rozlało, dlatego narzekam. Tym traktowaniem rozdarłeś błonę na żółtku, i się rozlało, Dziękuję ci bardzo, za takie poszanowanie godności. Jeżeli taka ma być teraz dyskusja, gdy stawiasz argumenty których nie rozumiesz, albo nie rozumiecie i zaczynasz wyjeżdżać z przytykami jaki kiedyś byłem porównując do tego jak działam teraz, to dziękuję bardzo. Co prawda nie widzę tutaj analogii, a jedynie chęć obrażania i wyzywania, to się nazywa nie dyskusją, a pyskowaniem, ja nikogo nie wyzywam, piszę i popieram to swoją interpretacją, gratuluję podejścia. W tym momencie dopiero żałuję, że zostałeś kanclerzem. Myślałem, że jesteś wyżej.

Ludzie piszą do mnie z tymi samymi pretensjami do was co ja piszę tutaj, zwalić winę na mnie i tworzenie fałszywych wizji jest waszą specjalnością, nie moją. Dlatego ja również dziękuję za taką grę.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2015, 16:49:56 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7523 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:03:43 »
Wspólnie doszliśmy do wniosku, że ten wątek da się uratować i nie ma tutaj osób bez winy. Organizacja pogromu magów po stronie fabularnej została przeprowadzona fatalnie. Niepotrzebnie doszło w tym temacie do spięć, ponieważ błędy mogły zostać rozwiązane już na początku wątku. Proponuje zostawić to za sobą i przeznaczyć siły na profesjonalne przeprowadzenie wątku.

Z mojej strony przepraszam Salazara za ostre słowa, które wypłynęły spod moich palców, kiedy zastałem na forum chaos.

Przeprosiny należą się również graczom. ÂŹle przeprowadzony wątek wprowadził wiele zamieszania i zdezorientował niektóre osoby. Przepraszam w swoim imieniu oraz imieniu Rady Królewskiej.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7524 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:05:21 »
Ten no Iseq ale nie zabijesz mi Mourtunka? ;[

Offline Ashog "Stalowa furia"

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 414
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7525 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:09:21 »
Zara, pogrom magów? Przecie u nas ich nie ma praktycznie  ;[ Znaczy się mamy Pakt ale on jest tajny tak?

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7526 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:09:49 »
Nie sądzę aby teraz Rakbar w ogóle wszedł na marant. Chyba że jego obecność nie jest konieczna do tego rozwalonego wątku.


BTW w ogóle nikt nie dał szansy Bractwu w zajęciu się magami :(

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7527 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:30:14 »
Musiałem zobaczyć to na własne oczy i... faktycznie! Przyznałeś się do błędu. To równie rzadkie jak Yeti, ale jeśli już wystąpi to raczej z pragmatyzmu. Obawiam się, że jednak zauważyłeś brak dwóch starych graczy, choćby w swojej organizacji. Ale niechtam, uwierzę że jednak była to szczera skrucha.

Nie odniosłeś się jednak do incydentu w pałacu, a bez wyjaśnienia tego ja się nigdzie nie ruszam. Bo to była przyczyna, wszystko dalej to był skutek, który mało mnie już obchodził. Bo to co się zdarzyło w pałacu mnie złamało. Potraktowałeś mnie tam jak śmiecia, jak natręta. Mnie! Tak jakbym nie władował w ten system setek godzin pracy na jego rozwój. Kichałem i kicham dalej na te dystrykty, ale poszedłem po nie, bo mi się należały (i należą!). Inni chodzi - dostawali. Mnie odmówiono w sposób dosyć nie grzeczny. To mnie obraziło, ten meteor nie był moim widzimisie, bo akurat wstałem rano i sobie pomyślałem: co by tu dziś rozjebać?

To powód dla którego postanowiłem zniszczyć swoją postać, na którą pracowałem dwa lata. Bo dla mnie ważniejsza jest przyzwoitość i godność. Jeśli do tego odniesiesz się w ten sam sposób co do reszty rzeczy - przyjmę to i wrócę.

Tyle w temacie.


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7528 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:42:56 »
Nie odniosłeś się jednak do incydentu w pałacu, a bez wyjaśnienia tego ja się nigdzie nie ruszam. Bo to była przyczyna, wszystko dalej to był skutek, który mało mnie już obchodził. Bo to co się zdarzyło w pałacu mnie złamało. Potraktowałeś mnie tam jak śmiecia, jak natręta. Mnie! Tak jakbym nie władował w ten system setek godzin pracy na jego rozwój. Kichałem i kicham dalej na te dystrykty, ale poszedłem po nie, bo mi się należały (i należą!). Inni chodzi - dostawali. Mnie odmówiono w sposób dosyć nie grzeczny. To mnie obraziło, ten meteor nie był moim widzimisie, bo akurat wstałem rano i sobie pomyślałem: co by tu dziś rozjebać?
Odniosłem się. Oddałem większość moich obowiązków graczom. Mam czas tylko o określonych porach, w krótkich przerwach. Tamtego dnia miałem go mało, być może innym razem dałbym Ci godzinę. Do tego trzeba będzie się przyzwyczaić. Od załatwiania zwykłych spraw są NPC kierowani przez Radnych. Z królem trzeba się umówić na konkretną godzinę.

Z Rakbarem mam fabularnie do pogadania i ciężko to robić na raty. Tym bardziej, że mam tam do ogarnięcia długi post od Ciebie. Wszedłem na forum i napisałem, do której na niego czekam. Był online więc założyłem, że odpisze. Równie dobrze mogę to zinterpretować jako celowe doprowadzenie do tej akcji. Był i nie odpisał. Zaś zasłanianie się atakiem DDoS traci sens w momencie, kiedy okazuje się, że zakończył się jeszcze przed godziną 18:00. Niestety tego dnia nie mogłem nic ogarnąć później, bo już mnie nie było. Przynajmniej do momentu aż nie zostałem przywoływany po wydarzeniu z meteorytem i sprawdziłem to na telefonie.

Z Radą i Izbą współpracuje już na wyrywki, wpadam aby tylko ogarniać raporty, oficjalnie jestem tylko na weekendy. Mogłeś poczuć się odtrącony. Przepraszam, że tak to odebrałeś. Myślałem, że wiesz jak stoję w tym okresie z czasem.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7529 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:58:46 »
Odniosłem się. Oddałem większość moich obowiązków graczom. Mam czas tylko o określonych porach, w krótkich przerwach. Tamtego dnia miałem go mało, być może innym razem dałbym Ci godzinę. Do tego trzeba będzie się przyzwyczaić. Od załatwiania zwykłych spraw są NPC kierowani przez Radnych. Z królem trzeba się umówić na konkretną godzinę.

Z Rakbarem mam fabularnie do pogadania i ciężko to robić na raty. Tym bardziej, że mam tam do ogarnięcia długi post od Ciebie. Wszedłem na forum i napisałem, do której na niego czekam. Był online więc założyłem, że odpisze. Równie dobrze mogę to zinterpretować jako celowe doprowadzenie do tej akcji. Był i nie odpisał. Zaś zasłanianie się atakiem DDoS traci sens w momencie, kiedy okazuje się, że zakończył się jeszcze przed godziną 18:00. Niestety tego dnia nie mogłem nic ogarnąć później, bo już mnie nie było. Przynajmniej do momentu aż nie zostałem przywoływany po wydarzeniu z meteorytem i sprawdziłem to na telefonie.

Z Radą i Izbą współpracuje już na wyrywki, wpadam aby tylko ogarniać raporty, oficjalnie jestem tylko na weekendy. Mogłeś poczuć się odtrącony. Przepraszam, że tak to odebrałeś. Myślałem, że wiesz jak stoję w tym okresie z czasem.

Nie wiem skąd u ciebie takie nastawienie. Mnie przecież nie przeszkadza to, że jest zwłoka kilku dni w odpowiedzi. Byłem przecież na twoich półrocznych wyprawach, czekałem nieraz tygodniami na akceptacje nauki - i zawsze to rozumiałem, bo każdy z nas ma prywatne życie a nie tylko forum. Tutaj też nie miałem jakiegoś ciśnienia. Przecież nigdzie cie nie poganiałem. Mogłeś mi odpisać za tydzień czy za dwa, kiedy byś miał czas. To ty sam robiłeś jakieś problemy - trzy razy mnie spławiałeś. Przełożenie wizyty na sobotę, potem określenie jej na godzinę 19 a na koniec dowaliłeś jakiś kwadrans, to już w ogóle było z dupy. Napisałeś tym samym trzy posty, a ja oczekiwałem jednego. Czy tylko ja widzę sprzeczność?

ÂŻeby nie być jednym mordercą, terrorystą czy jakkto woli - gwałcicielem zasad gry, pokazuje zasady audiencji:

Cytuj
Zasady audiencji
Na audiencje do Króla należy przychodzisz od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Władca wysłucha prośby każdego z obywateli królestwa niezależnie od stanu przynależności. Obywatele mogą kierować swoje prośby dotyczące uzyskania zgód, uniewinnień, sporów z innymi obywatelami, oraz skarg na funkcjonowanie Rady Królewskiej i Izby Lordów.

Wystarcz mi twoje ostatnie PW. Uważam temat za zakończony.

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7530 dnia: 25 Czerwiec 2015, 19:41:31 »
Trochę nas wszystkich poniosło...

Chciałbym przeprosić wszystkich graczy, Ciebie Isentorze, Radnych królewskich również. jeżeli moje zachowanie przyczyniło się tym bardziej no narastania negatywnych nastrojów, podburzyło kogokolwiek ponad, to rzeczywiście leży w tym moja wina i serdecznie przepraszam, za takie uprzykrzanie wam pracy i zepsucie przyjemności z niej.

Ale Szarlejowi nie daruję tej płytkiej indoktrynacji co do bycia "starym złym Canisem" i o moich "mondrościach" tu żeś za bardzo przegiął pałę.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7531 dnia: 25 Czerwiec 2015, 19:44:47 »
No i widzicie, wszystkim ulżyło, do czegoś ta tzw. "gownoburza" doprowadziła. Wreszcie z ludu zeszlo cisnienie i wszystko sobiie wyjaśniliście.

A teraz tulić się <tuli> :D

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7532 dnia: 25 Czerwiec 2015, 20:08:53 »
Trochę nas wszystkich poniosło...

Chciałbym przeprosić wszystkich graczy, Ciebie Isentorze, Radnych królewskich również. jeżeli moje zachowanie przyczyniło się tym bardziej no narastania negatywnych nastrojów, podburzyło kogokolwiek ponad, to rzeczywiście leży w tym moja wina i serdecznie przepraszam, za takie uprzykrzanie wam pracy i zepsucie przyjemności z niej.

Ale Szarlejowi nie daruję tej płytkiej indoktrynacji co do bycia "starym złym Canisem" i o moich "mondrościach" tu żeś za bardzo przegiął pałę.

Cóż, Jak Kuba Bogu...
To ty zacząłeś na mnie publiczny lincz, będąc świadomym, że zrobiłem coś, co zrobić musiałem, bo takie obowiązki przejąłem wraz z objęciem funkcji kanclerza. Nie był to ani mój wymysł, ani nawet, co udowodniłem wcześniejszym postem, nie było tam mojego błędu.

Oczywiście zgadzam się, że cała akcja była niepotrzebna i było to po prostu wielkie nieporozumienie, a ja mimowolnie znalazłem się w jego centrum. O "Canisie" wspomniałem dlatego, że również totalnie puściły mi nerwy. Jeśli nie wiesz czemu, to poczytaj sobie co przedwczoraj wypisywałeś, a szczególną uwagę zwróć na nasycone jadem fragmenty skierowane w moją stronę.

Nie chcę drążyć tego tematu, chcę go zakończyć. Nie uważam jednak, bym wobec ciebie postąpił podle, czy coś takiego. Nie jest mi przykro. Przykro mi jest, że finalnie ja wyszedłem na tego złego, choć nie miałem ani grama złej intencji. Mam nadzieję, że wszyscy szybko zapomną o całej sprawie :).
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2015, 20:35:06 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Elrendar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Anu belore dela'na
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7533 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:47:54 »
Człowiek broni nie ma i już nic nie może zrobić :/

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7534 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:50:46 »
Kup sobie?

Offline Elrendar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Anu belore dela'na
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7535 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:52:45 »
Stoję w sklepie od wczoraj. Nie ma nikt na zbyciu miecz zwykłego? Może i być mosiężny

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7536 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:55:18 »
Ja mam oburęczny z czarnej rudy, którego nie używam. Ale na wyprawie utknąłem i nie miałbym jak go przekazać :/

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7537 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:56:08 »
Mogę Ci topór drwala sprzedać ale jestem na razie na wyprawie. Fajny awatar tak poza tym.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7538 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:58:02 »
Ja moge oddać mój stary topór mosiężny :) Za darmo bo to złom

Offline Elrendar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Anu belore dela'na
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7539 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:59:52 »
Mogę Ci topór drwala sprzedać ale jestem na razie na wyprawie. Fajny awatar tak poza tym.

Dzięki

Mogę Ci topór drwala sprzedać ale jestem na razie na wyprawie. Fajny awatar tak poza tym.

Tylko toporami nie potrafię walczyć :/ Niby zaraz mija 24h od nauki u Jana tyle, że przymierzałem się do tarcz dla obrony, bo pancerz i jego nauka póki co droga, a tak by się poszło w strażnicy popracować.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7539 dnia: 27 Czerwiec 2015, 12:59:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything