Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473494 razy)

Description:

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6480 dnia: 12 Listopad 2014, 22:07:03 »
Cytat odpowiedzi na post Edzia w Sali wieczornej, jako takie wprowadzanie:
Może im pisałeś, ale żadnej wzmianki o wprowadzeniu takiego prawa nie ma ani tu: http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,22122.0.html ani nie jest ujęte w zgłoszeniach, które trwały kilka dni i nawet nikt nie pofatygował się aby zmienić zapis, że każdy może:

Jak widać sam opis mówi, że kandydaci nie mogą być tylko i wyłącznie osobami skazanymi w przeszłości z wyrokiem sądowym. Nie ma tu nic o tym, że członkowie Izby Lordów są wyłączeni z prawa zgłaszania się na członków Rady.

Nie chodzi mi o to, że przegrałem w wyborach tylko o fakt chamskiego posunięcia z Twojej strony. Użyłeś prawa o którym nikt nie został oficjalnie poinformowany oprócz członków Rady oraz jeśli była wzmianka o wprowadzeniu takiego przepisu na SB to się nie liczy jako poinformowanie kazdego gracza. Podsumowując czuję się urażony takim chwytem, ale apeluję do Ciebie i Twoich zastępców w grze - Edzia, Nifa, Lucasa, Pana Progana oraz Szeklana, abyście informowali o wszelkich zmianach nawet tych drobnych mające wpływ na zasady i rozgrywkę na bieżąco tj. zostało wprowadzone to napiszcie post w odpowiednim do tego temacie: Informacje .

Przyda się to członkom Rady, Lordom i Graczom, którzy nie będą obawiać się usłyszeć nie przestrzegasz zasad gry, ponieważ to i to... A potem człowiek się zastanawia to i to zostało wprowadzone, gdzie i kiedy? Sprawdzi w informacjach i rzeczywiście jego błąd bo zapomniał albo się nie zapomniał. Mówisz, że prawo nie działa wstecz, ale jeśli zmiana prawa nie została przedstawiona społeczności to co wtedy?

Koniec Apelu.
Została, dyskutowaliśmy o tym w radzie królewskiej i skończyło się to następującym zapisem we wpisie Izbie Lordów.
Cytuj
Jak każdy organ ustawodawczy, jest niezależny od wpływów organów wykonawczych, które nie mają wglądu, ani wpływu na pracę lordów elektów.
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Izba_Lord%C3%B3w


Ja też o tym pierwszy raz słyszałem. Inaczej odpowiednie info byłoby zawarte w temacie z wyborami.
Również brałeś udział w tej dyskusji i byłeś za tym, by dostęp był do oby miejsc. Gordian i ja byliśmy temu przeciwni, pozostali nie mieli konkretnego zdania. Pisanie o tym, że to nie miało miejsca jest z Twojej strony haniebne.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6481 dnia: 12 Listopad 2014, 22:48:11 »
Została, dyskutowaliśmy o tym w radzie królewskiej i skończyło się to następującym zapisem we wpisie Izbie Lordów.

Właśnie chodzi mi o to, że skończyło się na wpisie na wiki, ale na poinformowaniu graczy już nie. Dużo rzeczy zmienia się na wiki, więc i tak moim zdaniem powinniście poinformować graczy o zmianie wpisu Izby Lordów, a tego było brak :) I wtedy nie miał bym pretensji.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6481 dnia: 12 Listopad 2014, 22:48:11 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6482 dnia: 12 Listopad 2014, 22:55:36 »
Właśnie chodzi mi o to, że skończyło się na wpisie na wiki, ale na poinformowaniu graczy już nie. Dużo rzeczy zmienia się na wiki, więc i tak moim zdaniem powinniście poinformować graczy o zmianie wpisu Izby Lordów, a tego było brak :) I wtedy nie miał bym pretensji.
<tuli>

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6483 dnia: 12 Listopad 2014, 23:47:27 »
Haniebne? Daruj sobie. Pamiętam, że z tej dyskusji wynikło tylko tyle, że Izba i Rada nie będą miały wglądu w swoje działy. Chcesz, przytocz odpowiednie posty co się działo później. Mogło mnie nie być na TG, nie przeczytałem ich albo po prostu tego nie pamiętam.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6484 dnia: 12 Listopad 2014, 23:56:50 »
Haniebne? Daruj sobie. Pamiętam, że z tej dyskusji wynikło tylko tyle, że Izba i Rada nie będą miały wglądu w swoje działy. Chcesz, przytocz odpowiednie posty co się działo później. Mogło mnie nie być na TG, nie przeczytałem ich albo po prostu tego nie pamiętam.
<tuli>

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6485 dnia: 12 Listopad 2014, 23:57:51 »
POKÓJ! CZYÑCIE POKÓJ!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6486 dnia: 13 Listopad 2014, 00:21:57 »
POKÓJ! CZYÑCIE POKÓJ!


Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6487 dnia: 13 Listopad 2014, 00:30:42 »
ZWALCZAM ZÂŁO SÂŁODKIM KOTKIEM!


Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6488 dnia: 13 Listopad 2014, 00:39:08 »
Proponuję to załatwić jak dojrzali ludzie. Solówka za stajniami.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6489 dnia: 13 Listopad 2014, 16:11:15 »
Obaj jesteśmy na jednym zadaniu :(

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6490 dnia: 20 Listopad 2014, 00:17:56 »
OGÂŁOSZENIE:
Nie ma mnie do niedzieli wieczór. Nie mam dostępu do kompa a jak będę miał to będę zmęczony, także niepoproganie sobię przez kolejne 4 dni.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6491 dnia: 27 Listopad 2014, 14:24:44 »
Przestań pisać bzdury i spamować mi skrzynkę w celu ochrony własnych interesów. Ja rozmowę skończyłem. W sumie to przykro mi, że starzy gracze tak się zachowują. Bez ambicji... bez honoru... bez poszanowania dla innych.

Przykre jest to, że porady starszych graczy w stylu 'rynek dla kowali jest przepełniony, nie lepiej wypełnić luki w szeregach krawców czy łuczarzy' zostają odbierane jak ratowanie własnych interesów oraz brak ambicji i honoru. LOL. Czyty kretynizm. Mam wywalone na to, że ktoś sobie zmarnuje możliwość odniesienia jakiegoś sukcesu i stworzenia czegoś oryginalnego. Jednak pieprzenie o braku ambicji/honoru i POSZANOWANIA dla innych, jest stanowczą przesadą.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6492 dnia: 27 Listopad 2014, 14:28:58 »
Aha. Ale w sumie co ci do tego że jest pierdyliard kowali?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6493 dnia: 27 Listopad 2014, 14:30:15 »
Bo zobacz ilu jest kowali i nie ma pracy. Krawiec będzie miał od groma zamówień.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6494 dnia: 27 Listopad 2014, 14:43:53 »
Już Ci powiedziałem żebyś się nie kompromitował. Teraz wylałeś swoje żale na forum ogólnym co jest kolejnym brakiem jakiejkolwiek klasy. Rynek broni wcale nie jest przepełniony. W chwili obecnej jedynie TY masz zamówienia i dyktujesz ceny tworząc monopol na rynku ponadto jedynie TY piszesz bzdurne wiadomości na PW. Więc wniosek nasuwa się sam. Więc proszę nie zgrywaj błazna.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6495 dnia: 27 Listopad 2014, 14:48:32 »
Guciu, troche żal i wstyd  ;[

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6496 dnia: 27 Listopad 2014, 14:50:52 »
No chyba was posrało jeśli naprawdę myślicie, że to nie z troski o gracza a o siebie.  <huh>

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6497 dnia: 27 Listopad 2014, 14:55:42 »
Nie, mnie to nie obchodzi że ktoś idzie na kowala mimo iż widzi ilu ich jest. I nie mówie mu "zostań krawcem" po 100x

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6498 dnia: 27 Listopad 2014, 14:58:34 »
Nie, mnie to nie obchodzi że ktoś idzie na kowala mimo iż widzi ilu ich jest. I nie mówie mu "zostań krawcem" po 100x
Czy Ciebie ktoś podmienił?  <huh> No bo ja już nie rozumiem. Skąd 100x? Wymiana dwóch wiadomości na pw to rzeczywiście 100 razy. Tak Aruś. ÂŚwietne obliczenia. Startuj w kangurku.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6499 dnia: 27 Listopad 2014, 15:03:32 »
 <patyk>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6499 dnia: 27 Listopad 2014, 15:03:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything