Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473457 razy)

Description:

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6140 dnia: 30 Lipiec 2014, 14:21:41 »
<zgrzyta zębami>

...ktoś musi obronić Draconię...

Zawsze mogę Cię wymienić za jakiegoś pro warriora. Themo chciał walczyć, a płynie ze mną, wymieńcie się i już :D

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6141 dnia: 30 Lipiec 2014, 14:22:23 »
A gdzie Ty płyniesz? Bo może sobie fabułę jakąś ze swoją postacią zrobię :D ÂŻe wracam w rodzime strony.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6141 dnia: 30 Lipiec 2014, 14:22:23 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6142 dnia: 30 Lipiec 2014, 14:41:15 »
A gdzie Ty płyniesz? Bo może sobie fabułę jakąś ze swoją postacią zrobię :D ÂŻe wracam w rodzime strony.

Blokada morska, więc najpewniej płyniemy rozbić okręty w Ilusmirze, a później zablokować porty przed wyjściem w morze kolejnych jednostek i umocnić południe, na ewentualny atak z Ghuruk

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6143 dnia: 30 Lipiec 2014, 22:02:40 »
Ta papuga ma zbyt duży ujemny współczynnik do celności. Najlepiej wyszkolony mag, np. Isentor, nie jest w stanie punktowo uderzyć ptata z dystansu 1m, kiedy on jest w spoczynku. To strasznie nie logiczne i proponuje to zmienić na 80m. To chciałem abyś zmienił, kiedy pisałem na czacie - piszę tu, gwoli przypomnienia.

A ja również pisałem na czacie, że Isentor nie czaruje łukiem ani kuszą, tylko rzuca zaklęcia. Magia nie jest bronią dystansową ale... magią. Polecam zapoznanie się z tematem wyjaśniającym czym są bronie dystansowe i palne: Broń dystansowa i Broń palna. Poza tym zapraszam jeszcze do zapoznania się z przeciwnikami o absurdalnie wysokich karach Wiewiórka, Trablin i przykładowo Spijacz. Papuga jest dużo mniejsza niż Trablin czy Spijacz, lecz większa od wiewiórki. Dlatego podałem wartość średnią dla ptaków Demoniczny kruk

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6144 dnia: 30 Lipiec 2014, 22:15:54 »
Powtarzam, że mam dobrą pamięć...

http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,21870.msg342145.html#msg342145

Dla tych, co dostępu nie mają:

A jak nazwać czar dystansowy jak nie bronią dystansowa?

A to było do tego na wyprawie:

http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,25172.msg342134.html#msg342134

Tak racji nie masz. Cokolwiek jest w innych potworkach, to też głupota i najwyraźniej Is pod tym katem nie pomyślał. Taki ujemny współczynnik do celności nie nadaje się do wprowadzenia.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6145 dnia: 30 Lipiec 2014, 22:22:51 »
Nie każdy ma dostęp do Paktu, nie każdy musi czytać też wszystkie wyprawy. Na wiki broń dystansowa jest taka jak zapisano. Nikt nie wspomina nic o czarach, bo magia była zawsze czymś innym. W końcu pocisk magiczny sterowany jest za pomocą telekinezy i jej wyższych form, a nie leci sobie tak sam z siebie jak strzała czy bełt.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6146 dnia: 30 Lipiec 2014, 22:28:50 »
Nie każdy ma dostęp do Paktu, nie każdy musi czytać też wszystkie wyprawy. Na wiki broń dystansowa jest taka jak zapisano. Nikt nie wspomina nic o czarach, bo magia była zawsze czymś innym. W końcu pocisk magiczny sterowany jest za pomocą telekinezy i jej wyższych form, a nie leci sobie tak sam z siebie jak strzała czy bełt.

Dlatego ci pisałem o tym na czacie, abyś poprawił. Pokazałem ci posty, na których się opierałem. Nie musi, ale może. Na wiki to nie jest wyszczególnione, co nie znaczy, że tak nie jest.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6147 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:16:56 »
Odnośnie tego, że Gordian jest debilem i to co mówi to są bzdury a "JA" wiem lepiej.

Isu jak to jest gdy przyjdzie do mnie gracz ubrany w zbroję płytową, bez jakiejkolwiek umiejętności noszenia tych zbrój?
- jest wszystko spoko czy mam uznać, że zbroja jest ubrana źle i nie zapewnia żadnej ochrony.


Nie potrafi jej poprawnie założyć to mu spadnie, potknie się i coś sobie złamie. Nie potrafi się w niej poprawnie poruszać więc straci równowagę i hyc o podłogę gracz bęc. Ogólnie nie może jej nosić, skoro nie potrafi. Karz surowo takie wybryki.


Kolejna sprawa jest z rudą. Przetopiona ruda czarna,czerwona,magiczna traci swe "magiczne" właściwości tak? I staje się zwyczajnym metalem o konkretnych właściwościach wytrzymałości, obuchu i ostrości? Bo już zaczęło się wymyślanie, że set z czarnej rudy powinien oddziaływać mutująco na noszącego, a czerwona ruda chroniłaby go znów przed wszystkimi zaklęciami.
Wiem że czysta ruda, miała konkretne właściwości, ale uznaję że po przetopieniu ona traci to wszystko, tak jak niebieska ruda w Gothicu, traciła właściwości po przetopieniu jej w kolonii.


Nie chce mi się o tym wykładu robić, bo już dziś siły nie mam na nic. :( Mniej więcej myślisz tak jak jest. Odsyłaj ich zawsze do spisu materiałów, tam są ewentualne właściwości wypisane, nie są wypisane to ich nie ma.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6148 dnia: 31 Lipiec 2014, 23:29:36 »
Wszem i wobec ogłaszam przetarg na Doral. Mają tam mieszkać piraci i mają tam mieszkać taureni, bo tyle na razie w uniwersum zostało powiedziane. Do ogarnięcia jest wiele, bo i wątek i wyspa, jak i również wszystko co z nią związane. Na wstępne szkice ogarnięcia Doral czekam do soboty. Najlepszy projekt zostanie wprowadzony do gry, zaś jego autor otrzyma tytuł Margrabiego na tamtejszych terenach. Możecie pracować ekipami i podzielić się pracą, ale wtedy ustalcie ze sobą kto otrzyma jaki tytuł. ;)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6149 dnia: 31 Lipiec 2014, 23:35:12 »
Taureni nie mieszkają na Feros?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6150 dnia: 31 Lipiec 2014, 23:38:09 »
Na Doral mają osadę.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6151 dnia: 31 Lipiec 2014, 23:39:10 »
Rozumiem. ;]

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6152 dnia: 01 Sierpień 2014, 07:28:37 »
Wszem i wobec ogłaszam przetarg na Doral. Mają tam mieszkać piraci i mają tam mieszkać taureni, bo tyle na razie w uniwersum zostało powiedziane. Do ogarnięcia jest wiele, bo i wątek i wyspa, jak i również wszystko co z nią związane. Na wstępne szkice ogarnięcia Doral czekam do soboty. Najlepszy projekt zostanie wprowadzony do gry, zaś jego autor otrzyma tytuł Margrabiego na tamtejszych terenach. Możecie pracować ekipami i podzielić się pracą, ale wtedy ustalcie ze sobą kto otrzyma jaki tytuł. ;)

Ej co to ma być? Czemu odbierasz mi projekt, który na spokojnie robię? Sam kazałeś się nie śpieszyć z wyspą, bo najpierw przygotowania do wojny itd, ale rozumiem... Aragorn.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2014, 08:04:42 wysłana przez Devristus Morii »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6153 dnia: 01 Sierpień 2014, 08:21:29 »
Ej co to ma być? Czemu odbierasz mi projekt, który na spokojnie robię? Sam kazałeś się nie śpieszyć z wyspą, bo najpierw przygotowania do wojny itd, ale rozumiem... Aragorn.
Bo od tygodni nie pisałeś byś zrobił cokolwiek nowego. Nawet jednej lokacji nie wymieniłeś. Jeśli pracujesz nad tym spokojnie od jakiegoś czasu to powinieneś mieć już na tyle materiału, by spokojnie wygrać przetarg. Więc w czym problem?

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6154 dnia: 01 Sierpień 2014, 08:26:56 »
Powiedz mi czy z sobotą wyłącznie czy dzisiaj do 23:59:59 trza Ci wysłać?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6155 dnia: 01 Sierpień 2014, 08:40:36 »
Powiedz mi czy z sobotą wyłącznie czy dzisiaj do 23:59:59 trza Ci wysłać?
Do końca soboty.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6156 dnia: 01 Sierpień 2014, 11:28:18 »
Bo od tygodni nie pisałeś byś zrobił cokolwiek nowego. Nawet jednej lokacji nie wymieniłeś. Jeśli pracujesz nad tym spokojnie od jakiegoś czasu to powinieneś mieć już na tyle materiału, by spokojnie wygrać przetarg. Więc w czym problem?
Yep. Ostatni post w wątku o Doral z kanciapy MG jest z 7 Lipca więc ekhm...

Ej co to ma być? Czemu odbierasz mi projekt, który na spokojnie robię? Sam kazałeś się nie śpieszyć z wyspą, bo najpierw przygotowania do wojny itd, ale rozumiem... Aragorn.
Doral mnie nie obchodzi już. Mam swoją wyspę Dev.


Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6157 dnia: 01 Sierpień 2014, 12:51:26 »
No to Dev robi Doral, Aragorn swoją wyspę. Peace and Love.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6158 dnia: 01 Sierpień 2014, 19:22:10 »
Prawdopodobnie poszła mi płytą główna w lapku. Diagnozę bede miał we wt-śr. Także na razie mnie nie ma. :( przekażcie komu trzeba

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6159 dnia: 01 Sierpień 2014, 19:27:59 »
Prawdopodobnie poszła mi płytą główna w lapku. Diagnozę bede miał we wt-śr. Także na razie mnie nie ma. :( przekażcie komu trzeba

;[

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6159 dnia: 01 Sierpień 2014, 19:27:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything