Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473473 razy)

Description:

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3860 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:16:48 »
Jebnięte jak chuj w dupie kraba.

Bajde łej. Kto widział by jakiś tank mógł się przemieszczać? To bez sensu jak na taka ścieżkę.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3861 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:22:03 »
Jak zawsze najwięcej mądrych w dziedzinie, która ich nie dotyczy.

Bajde łej. Kto widział by jakiś tank mógł się przemieszczać? To bez sensu jak na taka ścieżkę.
Przydatne o tyle, że jak chcesz rzucić takie bagno, to ja po prostu się przemieszczam i mam wyjebane.

Mam duży zestaw do zabijania magów. I tym się zajmuję, a nie polowaniem na zombie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3861 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:22:03 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3862 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:24:01 »
A to kto poluje na zombie? Ja moge! :D

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3863 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:25:01 »
A to kto poluje na zombie? Ja moge! :D
Podejrzewam, że również Bractwo. Po prostu ani ja tego nie lubię, ani mnie to za bardzo nie interesuje.

Bezsensu jest to, ze mogą nuzywac żywiołu śmierci.
Ja nie widzę w tym dziwnego. W niczym profesja paladyna i magia śmierci sobie nie wadzą.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2013, 13:31:32 wysłana przez Nif »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3864 dnia: 30 Grudzień 2013, 14:08:28 »
Podejrzewam, że również Bractwo. Po prostu ani ja tego nie lubię, ani mnie to za bardzo nie interesuje.
Ja nie widzę w tym dziwnego. W niczym profesja paladyna i magia śmierci sobie nie wadzą.
To ja innych palasynów widziałem.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3865 dnia: 30 Grudzień 2013, 14:16:28 »
To ja innych palasynów widziałem.
Cieszę się, że widziałeś innych, ale nie musimy kopiować wszystkich schematów z innych systemów, bo tak. Mi magia śmierci nie wadzi o tyle, że moja postać ma ze śmiercią bardzo dużo wspólnego. Zarówno nieumarli, jak i zabijanie innych ludzi, czy to bitwa, czy nie.

Dla mnie paladyn to nie jest jełop w płytowej zbroi, który pierdoli tylko o wszechobecnym dobru, jakie musi zapanować na świecie i dąży do tego za wszelką cenę. Nikt na świecie nie jest jednowymiarowy i strasznie mnie rażą takie postaci w fantasy. A mam pewność, że 3/4 ludzi tak właśnie widzi paladynów - pajac w błyszczącej zbroi ze współczynnikiem charakteru "chaotyczny dobry". Moja postać również jest dobra, ale staram się nadać jej bardziej praktyczne dobro. Przypomnij sobie Guciu wyprawę, na której kiedyś byliśmy - ja zabiłem elfią magiczkę, a ty strzeliłeś we mnie piorunem. Jak nie mogę komuś pomóc, to go zabiję, a nie poświęcę własnego życia, bo taki jest archetyp paladyna.

Przy okazji magii - to nie sama magia jest zła, tylko jej potencjalny użytkownik. To, że ktoś opanował magię śmierci wcale nie znaczy, że z automatu dostaje charakter "chaotyczny zły". Równie dobrze mag ognia może chodzić po świecie i napierdalać meteorytami we wszystkie wioski, jakie napotka. A mag śmierci go powali, dajmy na to. tchnieniem śmierci. W tej sytuacji to nekromanta jest tym dobrym. I tak ja odbieram wszelkie zaklęcia dla paladynów - to jedynie środek do celu.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2013, 14:18:52 wysłana przez Nif »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3866 dnia: 30 Grudzień 2013, 14:25:38 »
masz reputka za ten post Nif, zgadzam się z Tobą. Nie warto cały czas trwać przy tych samych schematach, trzeba szukać nowych rozwiązań, które odbiegają od tego co zazwyczaj widzimy. Trzeba też pamiętać, że w świecie, nawet takim jak Marant nie istnieją tylko czarny i biały, są odcienie szarości, które właśnie mogą zniszczyć ten zwykły schemat.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3867 dnia: 30 Grudzień 2013, 14:49:33 »
masz reputka za ten post Nif, zgadzam się z Tobą. Nie warto cały czas trwać przy tych samych schematach, trzeba szukać nowych rozwiązań, które odbiegają od tego co zazwyczaj widzimy. Trzeba też pamiętać, że w świecie, nawet takim jak Marant nie istnieją tylko czarny i biały, są odcienie szarości, które właśnie mogą zniszczyć ten zwykły schemat.
Ale czarny i biały dają balans. Odcienie szarości go jak wiesz zacierają. Nie czytałem postu nifa, bo za długi. Zwyczajnie wiem, że Bractwo zawsze modliło się do Zartata i jakos to miało wtedy swój klimat, takiego klasztoru.

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3868 dnia: 30 Grudzień 2013, 14:56:56 »
Zapominacie panowie podstawowych założeń Marantu. Magia nie jest od bogów, a dracońska.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3869 dnia: 30 Grudzień 2013, 14:58:48 »
Zapominacie panowie podstawowych założeń Marantu. Magia nie jest od bogów, a dracońska.
To jest podstawowym założeniem naszej gry? Serio?

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3870 dnia: 30 Grudzień 2013, 15:18:32 »
Jednym z dotyczących tematów magii. To że wy utożsamiacie magię z bogami to jakieś wypaczenie nabyte w drodze różnych RPG. Stawiałbym że tu raczej magia śmierci nie ma odniesienia do Rashera, tylko do tego że jej zaklęcia głównie uśmiercają...Nawet jakoś w Diablo nekromanta również posługiwał się po prostu częścią zakazanej magii, a nie magią jakiegoś boga śmierci...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3871 dnia: 30 Grudzień 2013, 15:42:46 »
Właśnie ;/

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3872 dnia: 30 Grudzień 2013, 17:47:42 »
Mam już rozdane talenty do wyprawy Aragorna i mojej, wstawię je jutro.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3873 dnia: 30 Grudzień 2013, 18:34:14 »
Isentor Ci zapłać

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3874 dnia: 30 Grudzień 2013, 19:15:59 »
Mam już rozdane talenty do wyprawy Aragorna i mojej, wstawię je jutro.

Czemu jutro? :P

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3875 dnia: 30 Grudzień 2013, 19:59:45 »
Ale dalej twierdze, że coś takiego jak przemieszczenie jest dla was bez sensu. Najmniejszego. Jesteście opancerzonymi, powolnymi maszynami do zabijania. Przemieszczenie pasowało by już bardziej do skrytobójców, którzy niepostrzeżenie mogliby się pojawić za plecami ofiary.

Od kiedy ktoś mało bystry to wymyślił, twierdzę, że to głupie.

Co więcej. Samo działanie jest sto razy lepsze od prawie bliźniaczej teleportacji poziom 1 magów. Tylko że my, oprócz teleportowania nie możemy zrobić dosłownie nic. Nawet broni podnieść, czy wypowiedzieć słowa czaru. A wy możecie dalej napierdalać jakby nic się nie stało, machać bronią i ciskać swoimi czarami.

Jak to się stało, że mag, zna się na czarach gorzej od wojaka? To jest dopiero pojebane.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3876 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:03:49 »
Elrondzie wy za to jesteście praktycznie nieśmiertelni.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3877 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:12:30 »
Ale dalej twierdze, że coś takiego jak przemieszczenie jest dla was bez sensu. Najmniejszego. Jesteście opancerzonymi, powolnymi maszynami do zabijania. Przemieszczenie pasowało by już bardziej do skrytobójców, którzy niepostrzeżenie mogliby się pojawić za plecami ofiary.

Od kiedy ktoś mało bystry to wymyślił, twierdzę, że to głupie.

Co więcej. Samo działanie jest sto razy lepsze od prawie bliźniaczej teleportacji poziom 1 magów. Tylko że my, oprócz teleportowania nie możemy zrobić dosłownie nic. Nawet broni podnieść, czy wypowiedzieć słowa czaru. A wy możecie dalej napierdalać jakby nic się nie stało, machać bronią i ciskać swoimi czarami.

Jak to się stało, że mag, zna się na czarach gorzej od wojaka? To jest dopiero pojebane.


To co napisałeś o Krukach, zainteresowało mnie. Takie coś na wyższej randze by się przydało. Misje dla szkolonych zabójców były by prostsze przy większym pościgu...

Co do reszty. Prawda. I nie tłumaczcie się, że wy potrzebujecie do walki z magiami. Gówno prawda za przeproszeniem, bo wy i tak wymiatacie już czarami śmierci, i innymi żywiołami. Może i chu****mi zaklęciami, ale mnie jako nie wyszkolonego człeka byście zmietli w ciągu kilku sekund. Bractwo jest tankiem do polowania na magów, magowie na chu* wie co, bestie na demony a myśliwy na zwierzyne... Wy z taką rzeczą jesteście nie do pokonania. Raz na post się tp, i nic was nie trafi... Ale nie chce zaczynać dyskusji, ani kłótni bo wolę być przyjaźnie do wszystkich nastawiony (Do cb też Kharim :D). Więc tyle z mojej strony.

Elrondzie wy za to jesteście praktycznie nieśmiertelni.

Buahahahaa! Oni niesmiertelni? To poczytaj "Bractwo Ciemności", gdzie Dev jako już prawie lisz został zabity przez zwykłą kulę... Wy będziecie kurwa siewcami śmierci, więc nie mów że sa prawie nieśmiertelni.. Bo jesteście pod tym względem równi...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3878 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:16:32 »
Zginął, ale odżył więc o co chodzi.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3879 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:18:36 »
Zginął, ale odżył więc o co chodzi.

Bo go wskrzesili. Ale jakby Is nie był miłosierny (Niech łaska Isa na niego spłynie), to teraz leżałby tam gdzie leżeli Ci szczelcy... Was też można wskrzesić, patrząc na to że macie Isa jako mistrza w zakonie...
Najgorzej są kruki, więc nie płaczcie jacy wy to słabi. U nas nikt nie wskrzesi. My możemy jedynie pochować poległych, modlić się by spoczywał w pokoju, i pomścić co najwyżej...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3879 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:18:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top