Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Wschodnia świątynia.  (Przeczytany 4559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123Autor wtku

• Obywatel
  • Reputation Power: 27
  • Koza123 toruje sobie drogę ku górze.Koza123 toruje sobie drogę ku górze.Koza123 toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

[ROZWIÂĄZANY] Wschodnia świątynia.
« dnia: 03 Styczeń 2012, 17:44:47 »
Witam! Jestem sobie we wschodniej świątyni, ale mam problem z pewnym pomieszczeniem. Otórz, znalzłem 3 popiersia, otworzyłem wszystkie kraty i wszystko ładnie. Trafiam nagle z moim Fredem (powiem tylko ,że tak ma na imię mój przyzwany szkielet) na pomieszczenie z kolcami. Patrzę po sufitach, ścianach, strzelam z łuku w drugi koniec korytarza w nadzie, że trafię przełącznik i nic. Jak dezaktywować te kolce? Może zaklęcie przemiany w ÂŁodzika coś da...

EDIT: Dobra, to już nieaktualne. Znalazłem pewną szczelinę i udało mi się przez nią przejść przy pomocy zaklęcia przemiany w ÂŁodzika.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 14:42:35 wysłana przez Elrond Ñoldor »
Jaszczurka, gdyż mężczyzna w szklankę niby pudełko azaliż wielbłąd podążąjąc ku kryzys osioł niczym piwo w kartce.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
Odp: Wschodnia świątynia.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2015, 20:32:41 »
Dodam, że nad kolcami można również przelecieć. ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wschodnia świątynia.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2015, 20:32:41 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.