Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Gdzie jest Patty?  (Przeczytany 14510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond ÑoldorAutor wtku

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
[ROZWIÂĄZANY] Gdzie jest Patty?
« dnia: 06 Październik 2011, 19:42:24 »
Znalazłem wszystkie skrzynie dla Patty i gdy do niej wróciłem spotkałem pirata który kazał mi iść do Romanowa. Po krótkiej walce nim i jego ludźmi odzyskałem skarb, ale nie mogę znaleźć Patty. Obszukałem całe zachodnie wybrzeże i nigdzie jej nie ma.

Pomożecie?
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 14:42:15 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Reputation Power: 134
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
Odp: Gdzie jest Patty?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Październik 2011, 19:49:54 »
Tutaj jestem :)

Poważniej mówiąc, masz na myśli zadanie, gdy kapitan Romanow porywa Patty i gdzieś ją chowa, prawda? Jeśli tak, musisz iść wybrzeżem - po drodze są ruiny, podchodzisz pod sam skraj urwiska i znajdujesz drzwi, do których w tym momencie powinieneś mieć klucz. Otwierasz i tam się właśnie schowałem.

Z tego co pamiętam jest to zachodnie wybrzeże Farangi - ten szlak na skraju morza, klifem.

Offline Elrond ÑoldorAutor wtku

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
Odp: Gdzie jest Patty?
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Październik 2011, 21:10:59 »
Dzięki za pomoc. W tych ruinach trzeba było zejść po schodkach i skręcić w lewo. Ciężko było ją znaleźć.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.