Autor Wątek: Jak widzi cię Google ?  (Przeczytany 2141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CezusAutor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 1
  • Cezus nie ma żadnego wpływu.

Jak widzi cię Google ?
« dnia: 12 Lipiec 2011, 11:07:26 »
Jest to rodzaj konkursu. Wchodzimy w google grafika i wisujemy swój nick. Pokazujemy pierwszy obrazek jaki napotkamy.

Oto ja:
Życie to chwila, śmierć to wieczność...

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Odp: Jak widzi cię Google ?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2011, 17:06:10 »
Ciekawy temat. Rzecz nagminnie używana w temacie "Oceń poprzednika" ;)

Oto "ja":

Offline Dragosani

• Król
  • Reputacja: 219
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2011, 17:16:16 »

Awatar z last.fm jakiegoś typa. Co ciekawe typ ma na imię tak samo jak ja i ma tyle samo lat. Tyle że Niemiec :/

I tak na marginesie, mój awatar z TG jest na początku wyszukanych obrazów w Googlach ;)
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2011, 17:21:05 »
Jak wpiszę pełną wersję nicku czyli Anvarunis to są wszystkie moje obrazki z TG, z Marantu, z racji tego, że gdy tworzzyłem nick, google niemal nie pokazywało wyników, taki unikat jebany :D. Co ciekawe na pierwszym miejscu jest avek gościa z CD-A, który tam odwiedzał mój profil..

Jak wpiszę Anv to:

chuj wie co to..
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Eric

• Weteran
  • Reputacja: 154
  • Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
     Czeladnik krawiectwaNajbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Najlepsza sygnaturka - zwycięzca VII edycji.Święta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2011, 17:22:46 »
Lol. Wpisałem Dyum i mam zbiór wykonanych przeze mnie grafik, poczynając od tych, które zrobiłem kurewsko dawno. No, ale są też inne obrazki.

Ten jest fajny.

Offline Izabell Ravlet

• Weteran
  • Reputacja: 84
  • Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 4 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2011, 18:33:28 »
Po wpisaniu Darlenit najpierw są obrazki w liczbie sztuk 33 związanych z moim profilem i ogólnie całą stroną thedragonmasters.net, której jestem częstym bywalcem (ba, testerem ich moda :)), następnie jest to zdjątko:

potem mój stary avek stąd i dalej znów TDM...

PS: Dyum: jeżeli nie wiesz, skąd pochodzi ten obrazek:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4</a>

Offline wikoria10

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • wikoria10 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #6 dnia: 17 Listopad 2013, 15:43:46 »
Oto ja

Offline Julian

• Patron
  • Reputacja: 133
  • Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Święta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopad 2013, 19:19:25 »
Głupia zabawa : (
Chwała pradawnym Bogom!

Offline xNoZoMi

• Magnat
  • Reputacja: 17
  • xNoZoMi ledwie co się liczy.xNoZoMi ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Listopad 2013, 20:47:07 »

:D
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2013, 20:58:43 wysłana przez DesertScream »

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputacja: 62
  • Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Listopad 2013, 21:57:18 »
Tu się nie trudno domyśleć :D

Canis

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Styczeń 2014, 09:13:28 »
Jako Salazar:

António de Oliveira Salazar -  portugalski polityk, profesor ekonomii. W latach 1932-1968 pełnił funkcję premiera, a także ministra finansów (1928-1940) i ministra wojny (1936-1944). Twórca tzw. Nowego Państwa (Estado Novo), w którym sprawował władzę dyktatorską.

No nie najgorzej...

Jako Canis:

A dotąd zawsze był jakiś pies.

Offline Talia

• Obywatel
  • Reputacja: 14
  • Talia nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Styczeń 2014, 10:18:59 »

Może komuś pas wyszczuplający?  <lol>

Offline HolyDiver

• Kret
  • *
  • HolyDiver nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Styczeń 2014, 12:42:40 »
A mnie tak ;_;

Offline dafort

• Kopacz
  • **
  • Reputacja: 2
  • dafort nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #13 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:50:57 »
 :o

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, pozostałe 11% ma słabe komputery

Offline Κεαηυ

• Obywatel
  • Κεαηυ chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lipiec 2016, 17:18:03 »

Tak. Wiem. Przystojniak ze mnie.

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputacja: 62
  • Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpień 2016, 13:13:05 »

No kurwełe :c

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.