Autor Wątek: Buntownicy  (Przeczytany 1635 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Buntownicy
« dnia: 29 Czerwiec 2011, 12:04:25 »
Buntownicy - gildia występująca w Gothic III, walczy za króla.To jedyna siła w centrum Myrtany, która po wojnie na poważnie opiera się orkom. Dzielą się na małe, ruchliwe grupki, które atakują ze swych leśnych baz i zadają poważne straty orkowym oddziałom zwiadowczym czy transportowym. Buntownicy marzyli kiedyś o odbiciu całej Myrtany, najlepiej zabijając przy okazji wszystkich najeźdźców. Orkowie mają przewagę liczebną, materiałową i lepsze uzbrojenie, jednak buntownikom udaje się nadrabiać to swoją odwagą i determinacją. Wiedzą, że ze względu na stanowczość okupantów żaden z nich nie ma po schwytaniu większych szans na przeżycie. Większość buntowników to byli żołnierze swych miast, aczkolwiek prawie wszyscy są wierni królowi Rhobarowi. Nie trudno się domyślić, że wierzą w potęgę Innosa.

Główne Obozy

Reddock to największa baza buntowników na wybrzeżu. Znajduje się miedzy Cape Dun a Ardeą. Przywódcą ich jest Paladyn Javier. W Reddock możesz wykonać wiele misji dających reputację, złoto oraz spróbować pokonać na arenie Joeya i Coppera. Copper pomoże ci w zadaniu Joe aby wyczyścić jaskinie Reddock.

Nemora leży w pobliżu miasta Trelis, niedaleko przełęczy do pustyń Varantu. Dowodzi nim Russel.

Okara leży głęboko w lesie, między Gothą a Silden, dowodzi tam Roland.

Jego obóz leży w lesie niedaleko przejścia do Nordmaru i Silden.

Po akcji Gothic 3
W G3 Zmierzch Bogów większość buntowników wróciła do swoich miast i działa w ich obronie, ponieważ orkowie utrzymują już jedynie trzy miasta.

Forum Tawerny Gothic

Buntownicy
« dnia: 29 Czerwiec 2011, 12:04:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
top
anything