Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Partie polityczne

<< < (16/18) > >>

Julian:
I jak tu wierzyć w odnowę polskiej sceny politycznej jak czyta się o takich osobach jak ta dziewczyna.
http://natemat.pl/72667,justyna-klimasara-17-letnia-liderka-mlodziezowki-sld-gwiazda-twittera-internetowa-lwica-lewicy

Edziu, nie bij za podwójny post, a chciałem wznowić dyskusje.

Isentor:
To jest SLD, oni tam w wymogach rekrutacji mają - wystarczy, że dobrze wyglądasz.

Gordian Morii:

--- Cytat: Isentor w 26 Sierpień 2013, 14:21:19 ---To jest SLD, oni tam w wymogach rekrutacji mają - wystarczy, że dobrze wyglądasz.

--- Koniec cytatu ---

Raczej powiedziałbym, że oni tam kultywują politykę "chodźcie do nas wszyscy, będziemy udawali, że macie wpływ".

Julian:
Powiedziałbym raczej, że oni raczej zapraszają ludzi, którzy są historycznymi ignorantami i którzy uważają, że "za komuny było lepiej"

Isentor:

--- Cytat: Sir Julian w 26 Sierpień 2013, 17:22:03 ---Powiedziałbym raczej, że oni raczej zapraszają ludzi, którzy są historycznymi ignorantami i którzy uważają, że "za komuny było lepiej"

--- Koniec cytatu ---
Znaczy się debili?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej