Autor Wątek: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA  (Przeczytany 2148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rafalrafal1313Autor wtku

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • rafalrafal1313 nie ma żadnego wpływu.

G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« dnia: 02 Marzec 2011, 20:35:57 »
ZEMSTA WOJOWNIKA

Po ponad miesiącu ciężkiej pracy nam moją modyfikacją mogę pokazać wam pierwsze jej efekty. A więc do rzeczy.

[ F A B U Ł A ]

Nie będe się rozpisywał archaicznymi słowami tylko po to, by oddać klimat tamtych czasów.
opisze wam to na chłopski rozum.

" W królestwie nie działo się najlepiej. Skarbiec robił się coraz pustszy. Król niemiał czym zapłacić swojej armi.
W zainstniałej sytuacji rozwścieczeni żołnierze zbuntowali się. Lecz widząc, że niemają szans w walce z wiernymi
Królowi wojownikom uciekli więc do pobliskiej doliny, by szukać tam schronienia. Rozsiali się bo tamtejszych lasach.
Założyli trzy obozy w których będą przygotowywać się do walki z ludnością mieszkającą w pobliskim mieście.
Bohater budzi się w hacie myśliwego, i nic nie pamięta. Ów człowiek tłumaczy mu, że znalazł go w środku lasu.
Robin, bo tak na imię będzie miał bohater udaje się do miasta by dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Dowiedziawszy się o
zbuntowanych żołnierzach postanawia stawić im czoła, i uchronić miasto przez zagładą. "

[ C O    O F E R U J E ]

- Ani jednej broni białej z orginału (własne modele + tekstury)
- Nowe tekstury zbrój, łuków/kusz,
- hełmy (nie te z woga..)
- Nowe tekstury menu, startscreena, dziennika, tabeli umiejętności, ramek dialogowych.
- totalnie nowy, ciekawy świat
- około 100 NPC
- zagadkowe questy (jak najmniej PPP)   (PPP- przynieś, podaj, pozamiataj)
- nowe przedmioty jadalne
- rozbudowane kowalstwo (miecze, hełmy) , produkcja łuków.
- 2 gildie (wojownicza i magiczna) - standard.
- nowe tekstury potworów
- własne, wykonane w programach 3d VOBY
- nowy bohater (nie, niebędzie beziego)
- 6 rozdziałów
- ciekawą fabułę, z całkowicie niespodziewanym końcem.
- dubbing !!
- intro/outro
-inne duperszfane jak gotowanie, destylacja alkocholu itd.

o wielu rzeczach mogłem zapomnieć, dopiszę je później.

[ T Y P O W E   P Y T A N I A ]

ile osób liczy team robiący moda ?    robię go samodzielnie, czyli jedna.

przewidywany czas premiery ?   przełom kwietnia i maja, lecz z dubbingiem to pewnie dłużej.

ile robisz już tego moda ?       od napisania tematu, miesiąc i dwa tygonie.

[ C O Ś   O   S O B I E ][/size]

Na imie mam Rafał. W lipcu będe sobie liczył 16 wiosen. Gothic był jedną z moich pierwszych gier <33. Do niedawnego czasu
byłem tylko notorycznym graczem, lecz zapragnołem czegoś więcej. Dwa miesiące temu, będąc kompletnie zielonym i umiejąc
tylko to co zaprezentował Czip17, zarejestrowałem się na forum. I tak, dwa miesiące później mogę zaprezentować wam zaczątki
mojego dzieła.

Żeby nie było za różowo

[ W A D Y   M O D A ]

a więc niechciałem piracić 3dsmaxa, a blendera nieogarniałem więc świat musiałem modelować w wings3d....  a niestety kiedy chciałem robić tam wzniesienia i
dodawać budynki z dużą ilością tri w grze świat robił się dziurawy jak ser. I niestety przez to świat jest dość płaski (ofc nie jak talerz, są lekkie wzniesienia)
i świat otaczają brzydkie, płaskie i bardzo wysokie góry. Jednak to będzie przeszkadzać tylko koneserom modów. Zwykłemu graczowi niepowinno to stwarzać problemu.

niebędzie dułali i mieczy rónicznych !11!!oneone!111!

[ P R E Z E N T A C J A ]

Pierwsza zapowiedź na YouTube - filmik z moim podkładem głosowym - głos nie pasuje? to nie oglądaj  :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=z32cUzqXbDU  :lol: :lol: 

Screeny !!

• Kret
  • *

Odp: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2011, 10:47:17 »
kolejna dawka skrinów i filmik !! zapraszam do oglądania!! komentować !! oceniać !!

http://www.youtube.com/watch?v=-01RZanEvF4

skriny !! :)

OCENIAÆ !! PROPSOWAÆ  :ok: !! KOMENTOWAÆ :):):)

• Kret
  • *

« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2011, 14:47:45 »
Witam. Oto kolejna część zapowiedzi mojego moda. Jak zwykle, filmik i screeny.

Zapraszam do oglądania.

http://www.youtube.com/watch?v=0kWbxDNfSbA

Proszę też o ocenianie na YT / o subskrypcje

to by było na tyle. mod wchodzi już w decydującą fazę. komentować!

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputation Power: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwiecień 2011, 11:44:30 »
" W królestwie nie działo się najlepiej. Skarbiec robił się coraz pustszy. Król niemiał czym zapłacić swojej armi.
W zainstniałej sytuacji rozwścieczeni żołnierze zbuntowali się. Lecz widząc, że niemają szans w walce z wiernymi
Królowi wojownikom uciekli więc do pobliskiej doliny, by szukać tam schronienia. Rozsiali się bo tamtejszych lasach.
Założyli trzy obozy w których będą przygotowywać się do walki z ludnością mieszkającą w pobliskim mieście.
Bohater budzi się w hacie myśliwego, i nic nie pamięta. Ów człowiek tłumaczy mu, że znalazł go w środku lasu.
Robin, bo tak na imię będzie miał bohater udaje się do miasta by dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Dowiedziawszy się o
zbuntowanych żołnierzach postanawia stawić im czoła, i uchronić miasto przez zagładą. "

"W królestwie od dłuższego czasu nie działo się dobrze. Skarbiec pustoszał w zastraszającym tempie a król nie miał już środków na opłacenie, wyżywienie i zaopatrzenie armii.
Niezadowolenie narastało, a wśród grup żołnierzy zaczęły krążyć pogłoski o wypowiedzeniu posłuszeństwa panującemu władcy. Pewnego dnia pogłoski stały się faktem i część armii zbuntowała się stając w szranki z tymi, którzy ciągle pozostawali wierni. Rozpoczęła się bratobójcza walka pomiędzy stronami, którą z racji niewątpliwej przewagi zarówno liczebnej jak i logistycznej wygrywał król wraz ze swymi gwardzistami.
Buntownicy w porę ustąpili wycofując się do pobliskiej doliny, która miała im zapewnić schronienie.
W wyniku rozłamu (?) powstały trzy obozy ulokowane w lasach, które dawały doskonały kamuflaż i możliwości na przygotowanie się do walki z obrońcami pobliskiego miasta.
Wśród tego zamieszania poznajemy naszego bohatera Robina (w kapturze;p)
Bohater ów budzi się w chacie myśliwego, który tłumaczy, że odnalazł go nieprzytomnego w lesie i nic nie pamięta. Jak to zwykle bywa nic nie pamięta toteż postanawia ruszyć do miasta by tam dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Tam dowiaduje się wszystkiego o buncie i trzech obozach zagrażających miastu. Postanawia więc stawić czoła buntownikom i uchronić miasto przed zagładą."

//: Wystarczy trochę wysiłku i opis byłby barwniejszy a co za tym idzie zachęcałby do zagrania w moda. Teraz pierwszą rzeczą. które odstraszają są błędy. - Klasyczny ja przeczytawszy ten opis pomyśli, że cały mod jest taki i podziękuje już na starcie.
Kolejne te screeny (bo tak się to ładnie nazywa) nie są ciekawe, broń wyglądaj jakby wyciosana siekierą a poza poustawianiem znanych rzeczy w innym porządku nie ma szału. Cały świat wydaje się pusty jak łąka rysowana przez 3 letniego przedszkolaka. Bierzemy kredkę koloru szalona zieleń i maziamy po kartce. Po dwa sam post startowy odpycha. Użyj bb-codes, jakieś pogrubienia, kursywy, kolorki. To wszystko przyciąga wzrok. A tak szara rozpacz na czarnym tle. Zamiast tej litanii screenów mógłbyś popisywać jakieś ciekawostki. Np. w świecie ukrytych zostało 6 portretów Isentora znajdź je wszystkie!
Ogólnie zapowiada się słabo i mimo, że nie ma aż takiej tragedii to i tak nie zagram w tego moda z prostego powodu. Nie zachęciłeś mnie. A jeszcze filmiki;/ Jest taki ładny skrót odnośników na yt [youtube*][/youtube*] zawsze milej i łatwiej kliknąć play iż czekać aż załaduje mi się nowa karta.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.