Forumowy system RPG "Marant" > Dracoński teleport
Informacje
Samir:
Do gry zostały wprowadzone trzy nowe bronie - orion dostępny do nauki u Krwawych Kruków, pałasz dostępny w Bractwie Świtu oraz halabarda, dostępna do nauki u Jana.
Zaidaan:
Mieszkańcy Valfden!
Do gry zostały dodane dwie nowe umiejętności skrytobójcze: Zabójcza precyzja możliwa do nauki w Krwawych Krukach i Ciche kroki możliwe do nauki w Konkordacie Puszczy i Kniei i u Krwawych Kruków.
Zaidaan:
Ludu Valfden!
Do gry została dodana nowa umiejętność, możliwa do nauki w Bractwie Świtu przez aniołów - Zstąpienie
Zaidaan:
Ludu Valfden!
Ceny marynarzy w stoczni uległy zmianie. Teraz z góry płacimy za pełną załogę wymaganą do sterowania okrętem, a nie jak wcześniej - za każdą jednostkę.
do 1 miesiąca - 25 grzywien
do 2 miesiąca - 50 grzywien
do 3 miesiąca - 75 grzywien
do 4 miesiąca - 100 grzywien (rok)
powyżej - 200 grzywien
Za marynarzy za jeden pełny miesiąc. Czyli jeśli wyprawa trwa od 14.07 do 14.08 lub krócej to płacimy 25 grzywien za załogę. Ale gdy zadanie trwa od 14.07 do 15.08 płacimy 75grz.
Zaidaan:
Mieszkańcy Valfden!
Do gry wprowadzono dwa nowe materiały dostępne w Skarbcu - Alfistr i Czarnostal
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej