Autor Wątek: Niewolnicy do wilczej kopalni  (Przeczytany 17990 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Niewolnicy do wilczej kopalni
« dnia: 01 Sierpień 2010, 19:03:03 »
Witam! Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, jeśli istnieje z góry przepraszam.
Mam mały problem z zadaniem w Geldern. Jest tam pewne zadanie o nazwie " Sprowadź więcej niewolników do wilczej kopalni" i tu się zaciąłem. Sprowadziłem 3 niewolników (2 - ochoczy niewolnik i 1 - wyjątkowo ochoczy niewolnik) i nie mogę zakończyć zadania, co mam zrobić? Patrzyłem w mieście i niema już żadnego niewolnika z inną nazwą, a każdy nie chce ze mną gadać. W innych kopalniach to samo...
Z góry dzięki za odp i pozdrawiam :D

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niewolnicy do wilczej kopalni
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2010, 20:08:27 »
A kto zlecił tego questa? Bo z tego co wiem były dwa zadania o tej samej nazwie (przynajmniej na patchu 1.6).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niewolnicy do wilczej kopalni
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2010, 20:08:27 »

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niewolnicy do wilczej kopalni
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2010, 12:27:22 »
W zasadzie to dziwna sprawa, miałem uruchomić wilczą kopalnie, więc podszedłem do bardzo ochotniczego niewolnika (czy jakoś tak) on mnie tam zaprowadził i zadanie było zrobione ale on coś powiedział w stylu "chyba nie będę tu sam pracował... podeślij więcej niewolników" i pojawiło mi się tamto zadanie, więc sprowadziłem następnych 2 ale zadania nie mam spełnionego... nikt już nie chce iść, a też z nikim nie mogę pogadać, by pochwalić się, że sproawdziłem kolejnych 2 niewolników :P

Rozwiązałem ten problem. Okazało się, że był jeszcze jeden "ochoczy niewolnik" ale jakimś dziwnym trafem zniknął... i to dosłownie... było widać tylko kilof, więc jak przechodziłem to nie widziałem go... dopiero (chyba) wczoraj uparłem się i poszedłem znów go szukać... i jak wychodziłem z kopalni, moją uwagę przykuł lewitujący kilof (:D) zagadałem z nim kazałem mu tam iść i tym samym zadanie wypełniłem, a jak skończyłem z nim rozmowę, jego ciało się pojawiło :)
Cóż temat raczej do zamknięcia :P
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2010, 22:15:46 wysłana przez Robben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niewolnicy do wilczej kopalni
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2010, 12:27:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top