Autor Wątek: "Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]  (Przeczytany 2768 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rohgard

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • W okopach nie ma niewierzących...
"Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]
« dnia: 01 Sierpień 2009, 21:53:24 »
 Witam wszystkich Państwa i zapraszam na cykl ankiet pod tytułem:

"Pytania ze Wschodu!"

 Cykl ankiet pod wyżej wymienionym tytułem ma za zadanie ukazania wschodu Polski w jak najlepszym (pojęcie względne) świetle. Głównym postanowieniem programu była rozmowa z grupami młodzieżowych subkultur na tematy, które normalnie są poruszane na jakichś przepięknych i wzniosłych debatach.
 Chciałbym, aby userzy Tawerny Gothic przynajmniej częściowo wspomogli mnie w dokończeniu dzieła. W czasie oceny wyników ankiety lub po prostu napisania postu w temacie z czystej chęci proszę wrzucić temat na jaki ma być kolejna ankieta. Można także napisać, jakim ludziom chciałoby się zadać owe pytanie. Czy mają to być subkultury, czy ludzie podzieleni na przedziały wiekowe. Ale póki co, zapraszam do czytania!


Njoy!

Ankieta #1
Temat: Patriotyzm
Badane: Subkultury
Uczestnicy: Oiowcy, Neonaziści, Emo, Skate, Moherowe Berety

 Wielkie sprawdzanie czas zacząć :)

Pytanie:
Czym według was jest patriotyzm?

Grupa: Oiowcy

 Akurat tej grupy szukałem najdłużej. Właśnie szedłem po parku, zmierzając w stronę kościoła Farnego, w którym za kilka minut miała kończyć się msza. Usłyszałem z oddali znajomy okrzyk: Oi!.
Postanowiłem udać się w tamtym kierunku. Po krótkiej chwili zauważyłem trzech osobników płci męskiej, siedzących na ławeczce (i co najdziwniejsze - bez piwa, które jak wiadomo Oiowcy uwielbiają). Postanowiłem, że wydam ciężko zarobione pieniądze. Poszedłem więc do sklepu o
wdzięcznej nazwie "U Mariana" w celu zakupu czterech piw marki ÂŻubr. Po krótkiej chwili byłem już
kilka metrów od ławeczki z siedzącymi na niej trzema jegomościami. Wyciągając czteropak w górę
zapytałem, czy można się dosiąść. Wolałem kupić piwo i poczęstować nim owych ludzi, ponieważ ze
względu na mój ubiór mogliby wziąć mnie za Neonazistę ubranego jak Skin. Trzej panowie bardzo
zadowoleni ze złocistego nektaru ofiarowanego im przeze mnie zaczęli odpowiadać na zadane przeze mnie pytanie.

(Będę ich numerował, bo nie pamiętam imion :P )

Ja: Czym według was jest patriotyzm?
1: Oi!
2: (Zwracając się do 1) Zamknij mordę. (Odpowiada) Patriotyzm dla mnie nie istnieje bo jakby był, to nie musiałbym czekać na piwo tylko ktoś by mi je przyniósł tak? Patriotyzm to powinna być pomoc jeden dla drugiego a nie jak inni że idzie taki o sku**iel (Mówi pokazując palcem na gościa w garniturze i z teczką) i myśli, że jak ma hajs to tylko dla niego. Patriotyzm to pomoc. Polak polakowi powinien pomagać.
Ja: Czyli patriotyzm to nie jest według was zamiłowanie do kultury, sztuki, muzyki, literatury i wszystkiego co Polskie?
3: A na ch*j mi to jak ja nie lubię tego Szopena albo tych malarzy wszystkich? Jakby trzeba było się bić za Ojczyznę to trzeba, to jest patriotyzm. No i jak kolega powiedział, pomoc jeden dla drugiego.

Później rozmowa zeszła z toru, ponieważ przed nami przeszła kuso ubrana kobieta, posiadająca swoje walory w bardzo dobrym stanie ^^

Grupa: Neonaziści

 Tutaj z reguły problem był najmniejszy. Jak wczesniej wspomniałem z wyglądu można mnie pomylić ze skinem, więc podszedłem do rozmowy spokojnie. Nerwów jednak nie brakowało, bowiem zmierzając w stronę grupi stojącej pod sklepem czułem na sobie ich wzrok. Po krótkim czasie jednak przekonałem się, że są to ludzie jak inni, no może poza zbyt małym zasobem słów ;P Rozmowa toczyła się między mną a jednym z nich. Reszta słuchała.

Ja: Czym według was jest patriotyzm?
Neonazista: Patriotyzm to jest wtedy, kiedy jak widzę takiego Punka albo murzyna na ulicy to go zgarniamy. Bo Polska to ma być tylko dla nas, Polaków.
Ja: Czyli patriotyzm polega na wyplenianiu "niepolskich" odłamów społeczeństwa?
N: No tak. Albo nie, ku**a. Jak widzisz pedałów na przystanku to co robisz?
Ja: Odwracam się w drugą stronę.
N: To źle robisz. Bo trzeba im wpier***ć. Tak jak my wczoraj ekipą dorwaliśmy dwóch takich. To jeden juchą się zalał cały i chodnik a drugi spie***lił ale go dorwaliśmy gdzie indziej.
Ja: I to jest według was patriotyzm?
N: W całej okazałości swojej.

 Po opowieści o pobiciu homoseksualistów postanowiłem się wycofać :P

Grupa: Emo

 Do nich podszedłem z wielką niechęcią. Jakoś nie miałem ochoty, aby choć przez chwilę mnie
kojarzono z tymi dziećmi, ale dla dobra ankiety trzeba się poświęcić. Znalazłem ich siedzących na
krawężniku. Co najśmieszniejsze, ich odpowiedź usatysfakcjonowała mnie najbardziej. Rozmawiałem z żeńskim przedstawicielem owej subkultury.

Ja: Czym według was jest patriotyzm?
Emo: Patriotyzm? To miłość do wszystkiego co Polskie. Na przykład do książek polskich, do polskiej muzyki albo teatru czy filmów. Albo jak ktoś kocha język polski to też jest patriotą tylko musi go umieć a nie robić błędy w każdym zdaniu. Patriotyzmem jest też jak na przykład człowiek idzie do wojska bo chce walczyć za swój kraj i oddawać życie za innych rodaków.
Ja: Czy Ty możesz siebie nazwać patriotką?
E: Nie raczej. Nie chce oddawać życia póki co za kraj a do języka jakoś sie nie przykładam.

 Chciało mi się śmiać kiedy usłyszałem z ust Emo motyw o oddawaniu życia, ale szczegół, pomińmy to

:D

Grupa: Skate

 Rozmowa jedna z najkrótszych bowiem nie byli zbyt rozmowni. Spotkałem ich całą watahę w parku podczas rozbijania deskorolek na schodach, czym byli bardzo zafascynowali. Zdziwił ich też "skin z dyktafonem", który potrafi mówić a nie zabijać :P

Ja: Czym według was jest patriotyzm?
Skate: A po co komu jest potrzebny patriotyzm? Mogę jeździć na desce, matka mi da kase na ciuchy albo bro i w sumie nic więcej nie potrzebuje.
Ja: A gdzie umiłowanie do Polskości?
S: Ojczyzna jak każda inna. Jakbym mieszkał w stanach to też bym ich nie kochał jako ojczyzny.

 Zwątpiłem :P

Grupa: Moherowe Berety

 Tutaj uśmiałem się do łez a co śmieszniejsze, kobiety nie robiły z tego żadnej awantury tylko nadal rwały się do odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Będąc pod kościołem poczekałem spokojnie na koniec mszy. Pochwyciłem pierwszego "mohera" aby zakończyć ankietę i jak najszybciej
udać się do domu. Niestety po kilku sekundach napadło na mnie chyba z pięć kobiet, które usilnie
chciały dodać swoje "pięć groszy" do wypowiedzi pierwszej babki.

Ja: Czym według Pani jest patriotyzm?
Mocher: Co jest?
Ja: Patriotyzm.
M: To jest kochanie Polski. Ja pamiętam, jak w czterdziestym trzecim roku uciekaliśmy z pożaru wsi. Bo ktoś mówił, że to niemcy podpalili jak sie wycofywali to musieliśmy uciekać. Ja mała wtedy byłam ale pamiętam jak ojciec mój brał karabin do ręki i szedł bić się razem z chłopami ze wsi. I umarł chyba tam z tego co matka mnie opowiadała.
Ja: Czyli według Pani patriotyzm, jest to chęć obrony dóbr ojczyzny przed okupantem? Czy tak?
M: Tak o właśnie tak.
M2: A o co pan pyta?
Ja: Czym według Pani jest patriotyzm?
M2: To jest miłość do bliźniego swojego, do Polaka. A nie jak teraz że żeni się taka jedna z murzynem czarnym. To gdzie ta miłość do Polaka? Murzyn to nie polak przecież!
Ja: Czyli propaguje pani nienawiść na tle narodowościowym?
M2: Ja nic nie proguje! Tylko trzeba to wszystko wyrzucić stąd! bo kto to widział? Taka ładna dziewczyna, mądra a za czarnego się żeni.

 Dalsza część rozmowy to tylko słyszalne z dyktafonu krzyki, próba zadania pytania przeze mnie.

Odpuściłem po minucie ;P

Tak więc ankieta numer 1 dobiegła końca. Piszcie i wyrażajcie swoje opinie i niech Kapitan Planeta ode złego was strzeże! Ave!
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2009, 20:43:22 wysłana przez Rohgard »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: "Pytania ze Wschodu!"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2009, 22:30:06 »
Brawo. Pomysł świetny, uznanie dla Ciebie. (masz reputkę:P) Dziwię się, że w ogóle ci ludzie odpowiadali, znając życie, to u mnie gdyby się kogoś zapytało, to od razu by odszedł, patrząc na niedoszłego rozmówcę dziwnym wzrokiem. Z tego co widzę, to mieszkasz w jakimś większym mieście, tak? Skoro tyle subkultur jest i tak łatwo są dostępni (btw. pierwszy raz słyszę o oi). No nic. Z niecierpliwością czekam na kolejną ankietę, bo tę czytało mi się bardzo miło. Btw. rozmowę nagrywasz czy wszystko to zapamiętałeś?

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Pytania ze Wschodu!"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2009, 22:30:06 »

Offline Rohgard

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • W okopach nie ma niewierzących...
Odp: "Pytania ze Wschodu!"
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2009, 10:37:51 »
Dzięki Sado za słowa wsparcia dla mojego projektu :)

 Jeśli chodzi o pytanie pierwsze, odnośnie miasta, to zależy jak na to spojrzeć. Jeśli patrzeć na województwo podlaskie to tak, mieszkam w większym mieście o wdzięcznej nazwie Białystok :P Natomiast jeśli spojrzeć w świetle innych miast Polski to Białystok wcale taki ogromny nie jest. Mimo wszystko jednak, jest rozwijającym się miastem i to właśnie dlatego narobiło się u nas tak wiele subkultur. Szczerze, miałem już wcześniej do czynienia z Oiowcami, nawet sam gościłem jakiś czas w ich szeregach więc akurat oni w Białymstoku to nie nowość :)
 Pytanie drugie. Pierwsza ankieta powstała z pomocą dyktafonu w komórce, jednak ten sposób nie bardzo się sprawdził. Strasznie dużo szumu, trzeba było niektórych słów się domyślać. Planuję zainwestować w jakiś lepszy dyktafon lub po prostu notes i ołówek :)

 Bardzo proszę o pomoc przy skonstruowaniu kolejnego pytania do ankiety. Chciałbym wiedzieć, o czym userzy chcieliby poczytać :P

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: "Pytania ze Wschodu!"
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2009, 11:27:50 »
Rzecz jasna Grejt Ajdija z tą całą ankietą. Czy kontynuować? Tak jak już napisałem Ci na komunikatorze - oczywiście. Będzie mnie ciekawiło zdanie person podobnych do tych w tej pierwszej ankiecie na temat powiedźmy... homoseksualizmu (chociaż jeden z powyższych panów już je zawarł we wcześniejszej wypowiedzi). Chętnie przeczytałbym również o antysemityzmie (tu będzie ubaw z Neo ;p) lub o zbytnim zaangażowaniu w pozorne szerzenie religijności (moher rlz) czy też po prostu jaki dane osoby mają stosunek do tego co dzieje się z religią w tym kraju.

btw.
Cytuj
Ja: Czyli propaguje pani nienawiść na tle narodowościowym?
M2: Ja nic nie proguje! Tylko trzeba to wszystko wyrzucić stąd! bo kto to widział? Taka ładna dziewczyna, mądra a za czarnego się żeni.

Prawdziwy lol.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: "Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień 2009, 21:06:49 »
Tak! Homoseksualizm! Z tego będzie polewa! Albo o politykę zapytaj :P

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: "Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2009, 23:22:01 »
Zapytaj waść o stosunek do komunizmu ^^ Będzie jednolicie, ale bardzo ciekawie :D i śmiesznie ^^

Ankieta moim zdaniem zacna. Wszelkie próby przekrojowania społeczeństwa na własną rękę są pożądane i wychodzą miliard razy lepiej niż wątpliwej reputacji badania OBOPów czy innych tego typu urządzeń. Aczkolwiek pamiętać należy, że ankieta robiona była w jednym mieście, a miasto, jak i region jak i każdy pojedynczy z grupy przepytywanych ludzi - ma własne poglądy, żył w takim to a takim bycie, który unikalnie ukształtował jego świadomość. Aczkolwiek unikalnie, to jednak unikały mieszczą się zaledwie w pewnym większym skupieniu.

Zacnie, zacnie, panie Rohgard :] Taki eksperyment socjologiczny.

Offline Rohgard

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • W okopach nie ma niewierzących...
Odp: "Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Sierpień 2009, 14:36:26 »
Witam wszystkich Państwa przed monitorami i zapraszam na drugą część programu pod wdzięcznym

tytułem:

"Pytania ze Wschodu!"

 Cykl ankiet pod wyżej wymienionym tytułem ma za zadanie ukazania wschodu Polski w jak najlepszym (pojęcie względne) świetle. Głównym postanowieniem programu była rozmowa z grupami młodzieżowych subkultur na tematy, które normalnie są poruszane na jakichś przepięknych i wzniosłych debatach.
 Chciałbym, aby userzy Tawerny Gothic przynajmniej częściowo wspomogli mnie w dokończeniu dzieła. W czasie oceny wyników ankiety lub po prostu napisania postu w temacie z czystej chęci proszę wrzucić temat na jaki ma być kolejna ankieta. Można także napisać, jakim ludziom chciałoby się zadać owe pytanie. Czy mają to być subkultury, czy ludzie podzieleni na przedziały wiekowe. Ale póki co, zapraszam do czytania!


Njoy!

Ankieta #2
Temat: Homoseksualizm
Badane:Subkultury
Uczestnicy: Skate, Neonaziści, Homoseksualiści (!!), Yuppies, Moherowe Berety,

Wielkie sprawdzanie czas zacząć :D

Pytanie:

Co sądzisz na temat homoseksualizmu?

Grupa: Skate

Już po raz drugi w krótkiej historii naszej ankiety witamy ruch Skate. Może i nie są zbytnio rozmowni ale przekazują wszystko bardzo szybko. Już po raz kolejny miałem okazję przekonać się, że interesuje ich jedynie deska i browar :D Nie musiałem ich długo szukać, wręcz przeciwnie, znaleźli się sami. Wychodziłem właśnie z Empiku po udanym zakupie gry Anno 1404 (polecam :P). Zauważyłem jego i ją w czasie wykonywania przedziwnych, wręcz demolizujących praktyk na pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego. Tym razem postanowiłem zaczepić płeć piękną (w tym przypadku nieudane stwierdzenie.)

Ja: Co sądzisz na temat homoseksualizmu?
Skate: O pedałach co myślę?
Ja: Można to też ująć w ten sposób.
S: Dla mnie pedalstwo to umysłowa choroba. Jeszcze jak lesby to pół biedy ale pedały? Jak to jeden facet drugiemu może obciągać? To chore jest!
Ja: Co Twoim zdaniem powinno się robić z ludźmi, jak określiłaś, dotkniętymi tego typu chorobą psychiczną?
S: Ja tam nie wiem. Dla mnie nie przeszkadzają jak się nie pokazują na ulicy.
Ja: Skąd wiesz, że się nie pokazują? Jak ich rozpoznajesz?
S: (Po chwili zastanowienia). Sorki ale na desce jeżdże tera.

 Po czym Skate Girl oddaliła się zmieszana :P

Grupa: Neonaziści

Szukałem ich bardzo długo. Prawdopodobnie dlatego, że jest jeszcze jasno i nie można nikogo pobić w ciemnej uliczce pochowali się do domów. Postanowiłem, że udam się w znane już przeze mnie miejsce. Sklep "Biedronka" jak zawsze obfitował w tłumy zakupowiczów. Nie widziałem przed nim jednak owych Neonazistów, których spotkałem ostatnio. Spuściwszy głowę udałem się między bloki, aby tamtędy odnaleźć przejście na przystanek. Usłyszałem charakterystyczny głos jednego z nich. Siedzieli na ławce. Podszedłem do nich i z daleka zapytałem o możliwość zadania pytania do ankiety. Naturalnie zostałem rozpoznany i zaproszony bliżej.

Ja: Co sądzisz na temat homoseksualizmu?
Neonazista: To ku**a trafiłeś w temat młody. Pedałów trzeba tępić albo opier***ić im jaja. Najchętniej wszystkich bym w pień wyj**ał i zakopał żywcem.
Ja: Czyli propagujesz nienawiść do homoseksualistów?
N: Ja nie wiem, ja nie wyraźnie mówię? Bym ich wyrżnął wszystkich. Ostatnio przecież ci mówiłem jak dorwaliśmy pedałów na ulicy. Takich jak oni to przy urodzeniu trzeba niszczyć!
Ja: Skąd będziesz wiedział, czy noworodek, którego akurat "niszczysz" jest lub będzie gejem?
N: To wszystkich bachorów bym zaj**ał i po sprawie. Kapuje?

 Niezbyt udana konwersacja ale czego się spodziewać? Pominę fakt, że: "Jak coś jeszcze trzeba to wpadaj. My albo tu albo pod "peweksem.""

Grupa: Homoseksualiści

W tym momencie prawdziwy rarytas dla mnie jako kolekcjonera subkultur do ankiety. Szedłem sobie parkiem mając nadzieję na znalezienie Oiowców, którzy mogliby pomóc mi w tworzeniu ankiety. Byłem akurat przy lodziarni, kiedy zobaczyłem faceta w okularach, z długimi włosami noszącego na sobie koszulę w kratę. POstanowiłem, że szary człowiek ulicy to również jakaś subkultura, więc podszedłem do niego. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że ów człowiek jest bardzo, ale to bardzo tolerancyjny...

Ja: Co myśli Pan na temat homoseksualizmu?
Homoseksualista: Homoseksualizm to według mnie po prostu wybór człowieka. Bóg dał nam wolną wolę i nakazał, abyśmy sami wybierali sobie partnerów. Co w tym złego, że jeden mężczyzna pożąda drugiego?
Ja: Czyli jest Pan za całkowitym "wyzwoleniem" jeśli mogę to tak nazwać, homoseksualistów?
H: A czy my jesteśmy gdzieś zamknięci, że Pan mówi o wyzwoleniu? Wyzywacie od gejów, pedałów, skini na nas polują jak na zwierzynę a my przecież też jesteśmy ludźmi!
Ja: Czyli Pan nie ma nic przeciwko homoseksualizmowi?
H: Absolutnie nic.

 Po dosłownie kilku sekundach podszedł do niego facet z dwoma lodami z automatu. Złapało mnie
obrzydzenie i musiałem wypić piwo w Pubie.

Grupa: Yuppies

Yuppies wcale nie jest tak ciężko spotkać. Wystarczy znaleźć na ulicy młodego jegomościa z teczką, który w pogoni za własnymi interesami nie ma czasu nawet się odlać. Zaczepiałem dokładnie dwunastu (!) przedstawicieli i tylko jeden był w stanie mi odpowiedzieć. Zapewne tylko dlatego, że musiał spocząć zmęczony na ławce przy fontannie.

Ja: Co myśli Pan na temat homoseksualizmu?
Yuppie: Homoseksualiści są odłamem społeczeństwa, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć. Nie mogę znieść widoku idących pod rączkę kobiet czy mężczyzn tej samej płci.
Ja: Padło dziś stwierdzenie: choroba psychiczna, na określenie homoseksualistów. Zgadza się Pan z tym?
Y: Jak najbardziej. Są to ludzie pozbawieni miłości w dzieciństwie, co odbija się teraz na ich psychice. Gdyby rodzice bardziej przykładali się do wychowania takich dzieci, może wyrośliby na normalnych ludzi.
Ja: Czy preferuje Pan miłość ojcowską w okresie dzieciństwa czy matczyną?
Y: Może gdyby ojciec kochał ich bardziej za młodu, to nie potrzebowaliby miłości faceta w dorosłości.

 Po czym Yuppie uciekł mi. A chciałem zadać mu jeszcze jedno, kontrowersyjne pytanie :P

Grupa: Moherowe Berety

 Jako, że w kościele nie byłem już od ponad trzech miesięcy postanowiłem tam zajrzeć. WIadomo, że jeśli szukać Moherów to tylko w takim wielkim stadzie jakim jest Msza święta. Po krótkim infie, które uzyskałem telefonicznie od babci dowiedziałem się, że msza kończy się punktualnie o 12:20. Na moje nieszczęście była własnie 12:30 :/ Mimo tego udałem się w stronę kościoła. Ku mojej uciesze Mohery nie zakończyły rytuału tak wcześnie. Poczekałem więc kilka chwil i moim oczom ukazał się starczy pan opuszczający kościół. Podszedłem więc do niego.

Ja: Co myśli Pan na temat homoseksualizmu?
Moher: Ja za stary jestem na to (śmiech).
Ja: Czyli nie zastanawiał się Pan nad tym?
M: Wie Pan. Pedał zawsze będzie pedał! I ja tego nie zmienie.

 Po czym pospiesznie odszedł. Postanowiłem poczekać na kobietę skłonną do rozmowy.

Ja: Co myśli Pani na temat homoseksualizmu?
Moher: ÂŚwinia! Za pracę się lepiej weź!
Ja: Chciałem tylko zapytać co myśli pani na temat ich odmienności seksualnej.
Moher: Odejdź od kościoła heretyku jeden! Zboczeniec!

 Postanowiłem pośpiesznie się wycofać :P

 Tak więc ankieta numer 2 dobiegła końca. Piszcie i wyrażajcie swoje opinie i niech Kapitan Planeta ode złego was strzeże! Ave!

Na marginesie. Pojawiają się wątpliwości co do autentyczności tych ankiet. Jeśli ktoś będzie sobie życzył, mogę udostępnić nagranie z przeprowadzania ankiety. Niestety nagrania z ankiet 1 i 2 poszły w las, ale nagranie z ankiety 3 udostepnie z wielką chęcią :) "Błogosławieni Ci, którzy nie widzieli a uwierzyli" ^^
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2009, 18:53:17 wysłana przez Rohgard »

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: "Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpień 2009, 22:45:47 »

Na marginesie. Pojawiają się wątpliwości co do autentyczności tych ankiet. Jeśli ktoś będzie sobie życzył, mogę udostępnić nagranie z przeprowadzania ankiety. Niestety nagrania z ankiet 1 i 2 poszły w las, ale nagranie z ankiety 3 udostepnie z wielką chęcią :) "Błogosławieni Ci, którzy nie widzieli a uwierzyli" ^^


heh Remos, do mnie chyba pijesz :P Nie to, że nie wierzyłem w autentyczność ankiet, tylko nie wiedziałem, czy tobie na serio chce się bawić w takie rzeczy, czy wymyślasz odpowiedzi na podstawie własnej wyobraźni ;)

Do tematu: bardzo fajny pomysł, na TG unikatowy ;) Musisz poświęcać temu dużo czasu, duży + za wytrwałość i powodzenia życzę :) Jak już ktoś proponował: zapytaj o preferencje polityczne ;] Pozdro ;)

PS. I tak wiesz, że co nie zrobisz to ja cię będę wspierał ;] Za stare, dobre czasy :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Pytania ze Wschodu!" [Cykl Ankiet]
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpień 2009, 22:45:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything