Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Korea Północna

<< < (15/15)

Kozłow:
Kim Jong Il nie był wcale doskonały, ale najlepszy (co wcale nie znaczy "doskonały") spośród Koreańczyków. Tak przynajmniej wyjaśniali nam w Ambasadzie KRL-D.

Elrond Ñoldor:
Jak wytłumaczysz obozy pracy i głód?

Sado:

--- Cytat: Kozłow w 29 Grudzień 2011, 01:24:19 ---Kim Jong Il nie był wcale doskonały, ale najlepszy (co wcale nie znaczy "doskonały") spośród Koreańczyków. Tak przynajmniej wyjaśniali nam w Ambasadzie KRL-D.

--- Koniec cytatu ---

Patrząc na stronę KRL-D:


--- Cytuj ---Pjongjang, 20 grudnia - we wtorek w stolicy KRLD odbyła się ceremonia związana ze śmiercią Umiłowanego Wodza Towarzysza Kim Dzong Ila, Generalnego Sekratarza Partii Pracy Korei, Przewodniczącego Najwyższej Komisji Obrony i Najwyższego Dowódcy Koreańskiej Armii Ludowej. Ceremonia odbyła się w atmosferze głębokiego smutku po nieoczekiwanej wiadomości o odejściu Przywódcy Kim Dzong Ila.
--- Koniec cytatu ---

Kochany Wódz, Wielki Wódz, etc. Ogólnie w dupach się chyba komuś poprzewracało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej