Autor Wątek: Ulubiona gra Blizzarda  (Przeczytany 12619 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Wrzesień 2006, 21:48:38 »
U mnie nie ma prowadzącej gry Blizzarda. Uwielbiam wszystkie od ich daty premiery. We wszystkie grałem i wszystkie poukańczałem.

Diablo 2 Pan Zniszczenia jest genialnym hack'n'slashem, w którego od premiery grałem tyle, że aż trudno wyliczyć. Jest genialnie zbudowaną grą. Dodatek wprowadza wiele i za to go lubie (no i za możliwość walki z Baalem  )

Diablo jest pionierem tej serii, ale równie dobrym. Nie wyobrażam sobie Blizzarda bez tej gry!

WarCrafty (pisze wszystkie bo wszystkie charakteryzują się praktycznie tym samym- są genialne) to obok StarCrafta Brood Wara najlepsze RTS'y jakie kiedykolwiek wyszły. Najpierw jedynka pozwoliła nowej firmie Blizzard na zaistnienie w świecie, potem dwojka umocniła ich pozycję , a o trójce i WOW'ie nawet nie wspominam. Z każdym kolejnym WarCraftem seria nabierała rozpędu i zauroczała całe rzesze ludzi na Ziemi. Mnie oczywiście też!  

StarCraft Brood War to według mnie najlepszy RTS w historii. Doskonale wyważone grywalne rasy, genialna fabuła i producent Blizzard, czego chcieć więcej. Dodatek jest jeszcze lepszy i mimo, że to nie możliwe bardziej usprawnia i tak wybitną grę.

POLECAM WSZYSTKIE TYTUÂŁY FIRMY BLIZZARD!!!

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Październik 2006, 21:50:48 »
Starcraft(wraz z dodatkiem Brood War) jest moim zdaniem najlepszą grą gigantów z USA. Co prawda każda z gier Blizzard Ent. była na swój sposób rewolucyjna i przełomowa, ale aktualnie wracam jedynie do tej strategi czasu rzeczywistego, którą uważam za najlepszego RTSa jaki kiedykolwiek powstał. Bo czym innym wytłumaczyć fakt, że gra która istnieje już blisko dziesięciolecie jest nadal tak zabójczo grywalna?

Oto kilka faktów, które się do tego przyczyniły:
-Mocno zróżnicowane rasy, a kazda z zupełnie innym stylem prowadzenia rozgrywki. Należy również nadmienić mnóstwo jednostek do dyspozycji.
-Klimatyczna(nie pisze dobra) grafika.
-Wsapniały dźwięk(wystrzałów Siege Tanków, czy syczenia Hydralisków sie nie zapomina. Polecam również seryjne wciskanie na jednostki - w pewnym momencie zaczynają sypać fajnymi tekstami), która idealnie wprowadza w klimat.
-szybka i dynamiczna muzyka dobrze komponująca się z wydarzeniami na ekranie.
-GRYWALNO¦Æ!(tego chyba nie musze tłumaczyć).

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Październik 2006, 21:50:48 »

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Listopad 2006, 13:10:25 »
Moją ulubioną grą Blizzarda jest Diablo 2 LoD, świetnie gra się zarówno samemu jak i w sieci, zwykle jestem druidem. Wszystko po polsku, fajne drzewka umiejętności i statystyk i niezłe postacie, można grać grać a i tak nie dojdzie się do nawyższego poziomu. EXXtra gra. :)

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Listopad 2006, 14:12:28 »
Warcraft II byl jedna z najlepszych gier starych czasow. Fajna grafika, cudowna muzyka, chyba najlepsza ze wszystkich gier blizzarda, i ciekawa kampania. Trzecia czesc jest dla mnie najlepszym RTSem, i nie mam pojecia co by tam mogloby być. W WIII nie gram zbytnio, ale od czasu do czasu zagram se z qmplami w jakies Triggery, czyli przerozne RPGi, minigierki, Defence mapy. Diablo II tez bym zaliczyl jako przeboj w erze RPG/Hack'n'Slash, mimo ze mnie takie gry nie rajcuja, dosc dlugo w nia gralem. Starcraft za to jest dla mnie najbardziej grywalna grą Blizzarda w ktora gralem, przez nia moj qmpel jest uzalezniony i non-stop w nia gra -,- Co do WoWa nie wypowiadam sie bo gralem tylko na pirackich serwach, gdzie na jednej krainie mozna spotkac max. 3 osoby, i gra sie calkowicie rozni od internetu. Blizzard jest dla mnie jednym z najlepszych producentem gier - wszystkie jego gry porywaly graczy na wiele nocy, i kazda gra byla ogromnym przebojem.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Listopad 2006, 08:49:06 »
Miałem nie pisać już na tym forum, ale co tam :P
Moją ulubioną grą Blizzarda jest oczywiście Diablo 2 BA! Nawet szczerze mogę powiedzieć, że jest to moja ulubiona gra... Diablo 2 + dodatek tworzą genialną grę, może i ze słabą grafiką teraz, ale w czasie wydania była ona całkiem niezła.  Wspaniały tryb multiplayer. Można też pochwalić twórców gry za sporą ilość potworów oraz broni i innych przydatnych rzeczy. Każda z postaci jest inna i inaczej się nimi gra, ponieważ każda w inny sposób walczy, oraz mają różne przydatne umiejętności. Również pochwalić można "klimat" gry, który jest niezwykły i czasem człowiek się dzięki temu czuje jakby to on był tą postacią walczącą z zastępami wroga. Jednak to nie te czynniki zdecydowały o ogromnej popularności Diablo 2. To dzięki grywalności D2 ma wręcz niewyobrażalną popularność. Mimo swych lat Diablo 2 jest cały czas najbardziej grywalną grą wszechczasów. Można teraz już szczerze powiedzieć, że Diablo 2 jest w czołówce gier wszechczasów, według mnie nawet to D2 przewodzi nimi... Diablo 2 jest dla mnie grą wszechczasów :]

Pozdrawiam

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Listopad 2006, 17:44:42 »
Moim niewątpliwym faworytem jest gra Warcraft III + rozszerzenie. Dalej prowadzą WoW ( Avatar, avatar !!!), a na samym końcu jest Diablo I. W Starcrafta nie grałem, więc wypowiadać się nie będę.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Listopad 2006, 18:19:40 »
Blizzard jak robi gry to niezbyt często ale jak coś zrobi to klękajcie narody cud miód i orzeszki.
Nie mam ulubionej gry każda jest świetna ale najbardziej podszedł mi Diablo 2 i Warcraft 3 już mówię czemu.
Diablo rozwalił mnie swoją grywalnością  chodź nawet w dniu premiery nie miał rewelacyjnej grafiki to i tak wiele osób przyciągało na wiele godzin.Do dyspozycji dostajemy pięć postaci (a w dodatku doszły jeszcze dwie)
niegłupia jest też fabuła która opowiada o Mrocznej Trójcy (którą musimy zgładzić) i innych sprawach lecz nie będę tu o nich pisać zagrajcie to sami zobaczycie.

A Warcraft jest świetnym RTSem z dobrą fabułą i kilkoma rasami które różnią się od siebie jednostkami itp.  
Obydwie gry łączą dwie rzeczy świetne filmiki (które mnie zaszokowały) i opcją gry przez battle.net.
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2007, 17:14:01 wysłana przez Thrall »

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Grudzień 2006, 17:28:21 »
Hmm, ulubiona gra? Cięzki wybór, ponieważ wszystkie gry Blizzarda bardzo lubię. Myślę jednak, że najlepszą będzie Diablo II Lord of Destruction. Nie wiem co, ale ta gra ma w sobie to coś, że przyciąga. Taki "magnez", który sprawia, że Diablo2 zyskało sobie dużą ilość miłośników. Osobiście grałem w nią bardzo długo. Gra staje się ciekawsza, gdy gra się w multi. Myślę, że to klimat jest głównym atutem tej gry. Jest po prostu rewelacyjny. W grze jest kilka postaci, a każda z nich ma swoje unikalne umiejętności. Najbardziej podobała mi się gra Druidem i Nekromantą. Uważam, że Diablo II Lord of Destruction jest najlepszym c'RPG'iem i u mnie zawsze będzie w czołówce najlepszych gier...
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 21:11:48 wysłana przez DODO »

Offline Magnat Kruk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Grudzień 2006, 16:46:53 »
Moją ulubioną grą jest Diablo2 z tego powodu że są setki potworów.I gdy grasz mocną postacią to nie patrzysz na fabułe tylko idziesz na siepe i się cieszysz.  I polecam jeszcze WoW(Dla niewiedzących World of Warcraft).To jest gra idziesz z kumplem na party(Dla niewiedzących grupa z kimś). I siepiesz wszystko po kolei:D. Potem jest Warcraft 3 to tesz jest dobra gra.A lubię ją dlatego że Klasyk i dobra strategia zwłaszcza przez Battle.net(Dla niewiedzących Gra przez internet).



Pozdro dla wszystkich>>>>>>>>>>>>>>

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Grudzień 2006, 16:58:08 »
1.Warcraft 3 Reign of Chaos i Frozen Throne.
-dlaczego ona? Otóż dlatego ,że ma zadziwiająco dobrą fabułę. Co prawda to strategia ale i tak grałem w nią dlatego aby zobaczyć co dalej.
Do tego wiele jednostek i bohaterów z których każdy ma własny charaktek i umiejętności.

2.Diablo 2 i Lord of Destruction.
-Fabuła taka sobie ale siepanka ,odmienne umiejętności gracza i bronie to są pierwsza klasa.
Gra jest już sędziwa ale nadal ma wielkie gronao fanów.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Grudzień 2006, 17:28:56 »
Od Blizzarda moją ulubioną grą, jest Warcraft 3 i dodatek. Nie jestem wielkim fanem tej gry, ale cenie ją sobie. Przeszłem ją chyba dwa razy. Podoba mi się w niej: jednostki, rasy, boahterowie(i ich magia), bitwy, kompanie. Często grywam poprzez siec lokalną z kolegami ;]. Moja ulubiona rasa to Ludzie, a bohater to ArcyMag, Miedziobrody i Ilidan. Warcraft III, jest dla mnie bardzo dobrą grą, nie raz mam ochote powrócic do przeszłości, gdy grywałem w niego nocami.

Offline slawex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Styczeń 2007, 22:16:29 »
Oczywiście że Warcraft 3 :) Diablo też jest ok ale stanowczo wole warcrafta ponieważ lepiej się gra na necie bardziej urozmaicone oprócz standardowych gier są własne gry(tkz. umsy)


Dobrze radzę przyłożyć się  następny raz do wypowiedzi i ją rozwinąć, bo w innym wypadku otrzymasz warna. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2007, 22:27:42 wysłana przez Arthas »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:44:48 »
Moją ulubioną grą, którą stworzył Blizzard, to oczywiście Warcraft III. Pierwszy raz, zagrałem w niego u brata, bo mój jeden brat mieszka oddzielnie i stwierdziłem, że gram może być dobra. Nie myliłem się. ÂŚwietne filmiki, które zostały bardzo dobrze dobrane do gry i różnych sytuacji. Zwróciłem uwagę też na grywalność, która była znakomita. Duży wybór jednostek i ras, które dodają tej grze jeszcze więcej plusów. Grafika też była dobrze dobrana ( nie jak do gothic 3 ;) ). Nawet na słabym sprzęcie ta gra może pójść. Jest to również moja ulubiona strategia. Wydobywanie surowców, budowanie budynków itd. Miałem też pewny dylemat ze StarCraftem, ponieważ też jest to bardzo dobra gra.

Podoba mi się też bardzo, to,że dlatego, że mogłem od niej odejść ( nie tak jak od Gothica, siedziałem przez cały dzień i dopiero, gdy tato krzyknął, to wtedy odchodziłem   ).

Jej ogromną zaletą jest bardzo wciągająca fabuła, zawsze się w niej coś dzieje.

A tutaj o moich ulubionych rasach itd. :)




Moją ulubioną postacią w tej grze jest Arthas, nie wiem czemu. Super jest jego historia, a później fajnie jest, jak się zmienia w Rycerza ÂŚmierci.

Moja ulubiona rasa, to:
- nieumarli, ponieważ mają fajne jednostki i Ryczerza ÂŚmierci.
Moja ulubiona kampania, to:
- kampania Orków, ponieważ tam mamy do czynienia z jedną fajną misją i ogólnie, to nie wiem, czemu akurat Orków  

Podsumując, to gra jest wprost znakomita. Minusów, to ona ma bardzo mało, a gra się w nią bardzo przyjemnie.
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2007, 17:50:28 wysłana przez Travis »

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Sierpień 2007, 10:30:54 »
Starcraft + Brood War - gra specjalnie mnie nie zachwyciła, ale miała ciekawą kampanię i oczywiście różnorodne rasy, mające swoje słabości i zalety, mojimi ulubionymi jednostkami były Goliaty u Terran. Gra nawiązuję się troche do War III.

Diablo II - Kiedy wybrałem postać barbarzyńcę, wiedziałem że rozpoczyna się wielka przygoda, nie za bardzo lubie gry H&S. Pamiętam widok umerającej krwawej orlicy, ukończyłem pierwsze 5 zadań i zaciołem się bo nie potrafiłem znaleść jakiejś demonicy w katakumbach klasztoru.

Warcraft III + The Frozen Throne - to moja ulubiona gra z gier Blizza, ładna grafika, muzyka i ta grywalność,  rozległa kampania, 4 rasy do wyboru, a do tego można grać bohaterem na Single Playerze, co sprawia znakomite wrażenie, TFT daje nam nowe jednostki np. Górskie Olbrzymy u Nocnych elfów, i ulepszenia ich machin oblężniczych.

Najlepszą z gier Blizzarda jest według mnie Warcraft, jak wspomniałem wcześnie w H&S nie lubie zbytnio grać, noi oczywiście wolę strategie magii i miecza, a nie piscoletów i nauki.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Sierpień 2007, 08:31:49 »
Hmm... szczerze mówiąc moje spotkanie z produktami firmy Blizzard było krótkie i bardzo przyjemne. Miałem okazję zagrać w dwie gry, które wyszły spod ich znaczka czyli Diablo II oraz Warcraft III. Gdybym miał postawić na moją ulubioną miałbym problem, ponieważ Diablo jest jednym z moich ulubionych RPG z elementami akcji, a z kolei Warcraft strasznie przypomina mi Warlords Battlecry III, od którego ostatnio nie mogę się oderwać. Jednak mój głos pada na Diablo, mimo tego, że i może nie ma tam tyle rzeczy co w jego rywalu, ale jednak przecież to zupełnie inne gatunki(Kamil13 Diablo nie jest H&S :]) Diablo ma coś czego Warcraft nie ma i sam nie potrafię powiedzieć co to jest, bo przecież obie mają świetny klimat i grywalność, ale uważam, że lepiej grało mi się w Diablo.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Sierpień 2007, 11:57:42 »
No nie wiem czy mogę się jakoś wypowiedzieć, ponieważ grałem tylko w Diablo II i dodatek do niego i to było dla mnie wspaniałe dzieło dzięki tej grze ( byłem nie wyspany - zarywanie nocek :P ) polubiłem H&S i zagłębiłem się w niezwykły świat Diabla. Dodatek "Pan Zniszczenia" dostarczył mi kolejną porcję świetnej zabawy. Diablo II zasługuję zdecydowanie na miano najlepszej gry swojego gatunku. No cóż żaden inny Hack&Slash, ani Titan Quest ani LOKI nie zastąpi mi Diablo, najlepszej siekanki w jaką grałem i według mnie - najlepszej gry Blizzarda. Moja ocena Diablo to 11/10 :P

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Sierpień 2007, 21:45:37 »
Oczywiscie gra Diablo 2 z dodatkiem LoD. Mimo swojego wieku i nienajnowszej grafiki, wciaz przyciaga, i mozna grajac z nia tracic czas godzinqmi. Wm - najlepsza gra blizzard .


Sorra za bledy, pisze z zagranicy.

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Sierpień 2007, 23:24:11 »
Oczywiście że Wracraft III. Szczególnie w polskiej wersji. Strasznie długo latałem po mieście za tą grą ale teraz do samej gry. Mam podobne zdanie co IsentoR. Grafika jest zniewalająco piękna. Posiada taki klimat... potrafi wciągnąć gracza. Znakomita fabuła która ma wiele zwrotów akcji takich jak przejście Arthasa na stronę zła czy, zamienienie orków Helscrema na orków haosu. Cztery rasy,nieumarli, orkowie, ludzie, nocne elfy. Każdą pokoleji rozwijamy. Gra trzyma w napięciu do ostatniej misji. Grę gorąco polecam wszystkim fanom tego gatunku gier.

Pozdrawiam.
Chabacik
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 19:32:12 wysłana przez Chabacik »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Marzec 2008, 15:42:26 »
Warcraft III oraz dodatek do niego: The Frozen'Throne. Grałem w nią, gdy miałem 4 lata. Aż do dziś w to gram. To jest świetne. Prawdziwa strategia. Trzeba się rozwijać szybko, dbać o surowce, rozwój armii i w ogóle. Naprawdę, nic dodać, nic ująć... ;)

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Grudzień 2008, 11:27:35 »
Niezaprzeczalnie World of Warcraft. Ciąg dalszy zwykłego wara, możliwość grania większością ras, jakie zobaczyliśmy. Można bardziej wczuć się w świat, który nas otacza. Nie tak jak w warze, wszystko z góry, a gramy postacią, która samodzielnie wszędzie dojdzie. Na przykład, można iść do Undercity, czego w zwykłym Warcraft nie można było robić. Stormwind City, stolica ludzi. I inne smaczki, których nie było dotychczas.
P.S: Te rasy, jakie dotąd spotkaliśmy, a nie możemy nimi grać to Taunka i Tuskar.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Grudzień 2008, 11:27:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything