Autor Wątek: Edycja Rozszerzona Wiedźmina  (Przeczytany 9707 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Wrzesień 2008, 19:44:03 »
Sęk w tym, że mam wiedźmina ER na dysku C. ponowna instalacja nic nie pomogła, a skanowanie nortonem nic nie wykazało. Dodam, że wersja 1.3 chodzi bez zarzutu.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Wrzesień 2008, 20:35:59 »
Sęk w tym, że mam wiedźmina ER na dysku C. ponowna instalacja nic nie pomogła, a skanowanie nortonem nic nie wykazało. Dodam, że wersja 1.3 chodzi bez zarzutu.

A opcja z pamięcią wirtualną, którą podałem na poprzedniej stronie? Próbowałeś?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Wrzesień 2008, 20:35:59 »

Respev

  • Gość
Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Wrzesień 2008, 20:41:54 »
Nikt normalny nie polecałby zmiany pamięci wirtualnej w tych czasach. Takie operacje robi się, gdy jest się w posiadaniu mniej niż 1gb ramu.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Październik 2008, 22:53:57 »
Witam otóż mam problem przy jego instalacji praktycznie uruchamianiu się.
Otóż wyskakuję taki błąd

>SetupNew\setup.cpp (138)
PAPP
Pvendor
PGUID
$non
@Windows XP Service pack 3 (2600) Non IE/ Netscape 11.0

Więc znalazłem ten bład na stronie thewitcher lecz nie wiem o co chodzi jedyne rzeczy to że net framework 2 do wyższej wersji a ja posiadam 3.5, więcej niż 3 GB wolnego miejsca i chyba przeniesienie tego do katalogu z grą. To wszystko zrobiłem i nic mam też zainstalowanego patcha 1.3 do Wiedźmina. Proszę o pomoc

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Grudzień 2008, 16:46:47 »
Co prawda od czasu premiery trochę czasu minęło, ale mimo to postanowiłem odświeżyć temacik i wyrazić swoją opinię na temat Edycji Rozszerzonej Wiedźmina :angel:.

No, więc jakiś czas temu postanowiłem zakupić (bo nie chciało mi się kilku GB ściągać) wersję update ER i zobaczyć te liczne usprawnienia, które wprowadza względem ,,podstawki''. Pomijając długą instalację, włączyłem grę i zacząłem grać w nowe przygody. Cóż, nic specjalnego - nudne i nieciekawe i drugi raz mi się ich nie chce przechodzić, ale przynajmniej zdążyłem się zapoznać z nowymi animacjami i mimiką twarzy. Także nic specjalnego - Geralt i inni NPC-y poruszą ręką i trochę ustami, ale trudno o opad szczęki. Następnie postanowiłem rozpocząć przejście głównej fabuły i zobaczyć, jak sprawa się ma z postaciami. Bez większych zmian. Inny kolor ubrań i nic poza tym. Jedynie Siemko i Carmen (jej zmiana wyszła na lepsze :wub:) mają tylko inny wygląd, ale pozostałe postacie pozostały bez zmian. Jeśli chodzi o ładowanie lokacji, to także nie ma rewelacji. Twórcy gadali, że zwiększą o 80% - kłamstwo. Jeśli coś zwiększyli, to tylko o 10%, bo ja prawie nic nie zauważyłem, trochę może szybciej mi się wczytuje, ale nie ma znacznej różnicy (a może po prostu mam za dobrego kompa i dlatego nie odczuwam różnicy :rolleyes:). To co jest fajne w ER, to tylko nowa sakiewka na składniki, bo dzięki temu zyskujemy więcej miejsca na inne przedmioty, a ta kwestia ekwipunku w podstawce była denerwująca. Mogę też powiedzieć, że gra jest stabilniejsza, choć i tak do tej pory mi do pulpitu wyleciała dwa razy - jak na razie. Zawartość ER, to oprócz samej gry i materiałów z podstawki, także muzyka inspirowana grą, płyta z materiałami dodatkowymi (z owymi przygodami), odnowione materiały filmowe, (ciut) poprawiny poradnik, plus dwie naklejki.
Aha, ER zawiera też wszystkie dostępne wersje językowe. Fajnie, ale i tak w Polsce większość ludzi korzysta z lokalizacji polskojęzycznej.
Mówiąc w skrócie ER Wiedźmina to żadne cuda. Kilka małych poprawek, dwie przygody, nowa sakwa i nieco zwiększona zawartość to wszystko. Brak poważniejszych zmian.
Oczywiście Wiedźmin to świetna gierka i jedna z najlepszych gier RPG i pomimo wszystko ta edycja czyni z niej jeszcze lepszą grę, jednak tylko minimalnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Edycja Rozszerzona Wiedźmina
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Grudzień 2008, 16:46:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top