Autor Wątek: Czyjego zachowania nie tolerujesz  (Przeczytany 46718 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #80 dnia: 11 Maj 2009, 20:12:37 »
Wybacz Ainur ale w swojej klasie jestem znany z tego że jak się z kimś pokłócę to się z nim nie pogodzę póki ON mnie nie przeprosi pierwszy

PS:Jestem znany też z tego że ostro wyj*bać potrafię i mam dowód:2 wezwanie matki do szkoły ale nie ja zaczołem tylko kto inny i tak się stało że tamta sierota poszła do dyrektorki i wezwanie starych :P

Wow, jesteś naprawdę męski i silny! Już się trzęsę, według mnie Rychu powinien za granicę wyjechać, najlepiej do Uzbekistanu.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Maj 2009, 20:14:08 »
Wow, jesteś naprawdę męski i silny! Już się trzęsę, według mnie Rychu powinien za granicę wyjechać, najlepiej do Uzbekistanu.

Ja też zacząłem się bać, a Rychu powinien wyjechać dalej. Lenin jesteś zaprawdę strasznym człowiekiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Maj 2009, 20:14:08 »

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #82 dnia: 11 Maj 2009, 20:15:44 »
Ja chebdolę nie będę jeździć pół polski tylko po to żeby go rozłożyć ani ciebie Mantosku ani Xoulusa.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #83 dnia: 11 Maj 2009, 20:17:41 »
Ja chebdolę nie będę jeździć pół polski tylko po to żeby go rozłożyć ani ciebie Mantosku ani Xoulusa.

Już to widze, weź się lepiej zamknij, a nie ośmieszaj

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #84 dnia: 11 Maj 2009, 20:19:08 »
Zdesperowany 6 klasista to bardzo niebezpieczny człowiek, masz rację. ÂŻeby nie było nie na temat, to ja jeszcze nie lubię Iszentoła, bo jest be i w ogóle taki sprośny.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #85 dnia: 11 Maj 2009, 20:20:18 »
Zdesperowany 6 klasista to bardzo niebezpieczny człowiek, masz rację. ÂŻeby nie było nie na temat, to ja jeszcze nie lubię Iszentoła, bo jest be i w ogóle taki sprośny.

Spokojnie L.E.N.I.N'a na niego naślemy to on się będzie bał wejść na TG.

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #86 dnia: 11 Maj 2009, 20:23:30 »
Rychu, przepraszam pogódźmy się, zostańmy przyjaciółmi(liczę że wszyscy go przeproszą nie tylko ze względu na jego znajomości).  

dobra tobje wybaczem jestem swiadom rze som na swiecie ludzie głupi i wiem ze byles taki przez chwile ale teraz jestesmy kolagami i jestem twoim kolegom

Zostawcie Rycha, ponieważ to dobre chłopaczysko, tylko nie zawsze myśli a więcej robi, taki już jest. ^^  ;) Tak więc podajcie sobie rączki i już się nie kłóćcie.. ;/

Nie Ainur! to oni zaczeli! i muszom mnie przeprosić. i nie zartuje jestesm zajefajny i weterami darza wam warny za obrazanie mnie!11

Wybacz Ainur ale w swojej klasie jestem znany z tego że jak się z kimś pokłócę to się z nim nie pogodzę póki ON mnie nie przeprosi pierwszy

PS:Jestem znany też z tego że ostro wyj*bać potrafię i mam dowód:2 wezwanie matki do szkoły ale nie ja zaczołem tylko kto inny i tak się stało że tamta sierota poszła do dyrektorki i wezwanie starych :P

chodć to cie zniszcze!! nikt nie bedzie mowil ze Rychowi wpierdoli bo rysiek to zwierze i se nie dam w kasze dmuchać!!1 karzdy to wje! ńe zaczepiaj lwa bo lew to ja!!!11

Najpierw naucz się pisać durniu!.Ainur on musi wkuć na pamięć słownik ortograficzny bo to analfabeta.

Zaraz powiem kolegom, zobaczysz!

Spokojnie L.E.N.I.N'a na niego naślemy to on się będzie bał wejść na TG.

no, mentos lubiłem cie zawsze wiesz o tym i Xololusa tesz

A to dla was moi kómple bo was lubie!!1





Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #87 dnia: 11 Maj 2009, 20:25:31 »
Cytuj
Wybacz Ainur ale w swojej klasie jestem znany z tego że jak się z kimś pokłócę to się z nim nie pogodzę póki ON mnie nie przeprosi pierwszy

PS:Jestem znany też z tego że ostro wyj*bać potrafię i mam dowód:2 wezwanie matki do szkoły ale nie ja zaczołem tylko kto inny i tak się stało że tamta sierota poszła do dyrektorki i wezwanie starych

A ja mam wezwanie do sądu i co z tego? Nie chodzę i się nie chwalę na prawo i lewo...

I proszę szanownych wypowiadaczy się w temacie o dyscyplinę oraz szybką naukę kultury. Porszę się nie kłócić i wrócić do głównego tematu rozmowy

Co do tematu to nie lubię:
- Monka, bo myśli że świeci jeśli wbił się na stanowisko Administratora
- Mantosa bo jest wyrodnym siostrzeńcem
- Dragosaniego bo cały czas straszy mnie matką i kradnie alkohol
 Ogólnie nie lubię federanuf - wszystkich nawet siebie ;/

P.S Kocham Cię Rysiu :*

Offline sir olo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Rychu dla ciebie zlikwiduje kretoszczury!
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #88 dnia: 11 Maj 2009, 20:28:15 »
Ja tak na chwilkę od tematu odbiegnę. Rychu dlaczego mnie do serducha nie wrzuciłeś?
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 20:32:32 wysłana przez sir olo »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #89 dnia: 11 Maj 2009, 20:29:27 »
Wiesz L.E.N.I.N nie znasz prawdziwego oblicza Ryśka, bo na twoim miejscu bym się Rycha bał i spieprzał aż do Antarktydy. A po przeczytaniu wiersza Rycha jak i pewnie inni stwierdzili że jest on naprawdę oczytaną, i mądrą osobą z czym pewnie wszyscy się zgadzają.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #90 dnia: 11 Maj 2009, 20:32:51 »
Inteligencja Ryszarda, bo po przeczytaniu wiersza uważam, że należy mu się większy szacunek, jest wyższa niż nasza cała razem wzięta, to wszystko zmusza mnie do długotrwałego myślenia nad symbolem piaskownicy oraz piasku brudnego i czystego. Nie lubię jeszcze Lenina, bo myśli, że dając nick komucha nad komuchy jest bardziej komuchowski od naszego komucha naczelnego jakim jest Towarisz Kozłow!

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #91 dnia: 11 Maj 2009, 20:34:17 »
Ja tak na chwilkę od tematu odbiegnę. Rychu dlaczego mnie do serducha nie wrzuciłeś?

Bo jeszcze nie jesteśmy takimi superowymi przyjaciółmi do tego trzeba czasu, jutro bedziesz juz moim zajefajnym kolegom.

I proszę szanownych wypowiadaczy się w temacie o dyscyplinę oraz szybką naukę kultury. Porszę się nie kłócić i wrócić do głównego tematu rozmowy

ale to oni śe kłócom!

P.S Kocham Cię Rysiu :*

Ja tesh će!

Wiesz L.E.N.I.N nie znasz prawdziwego oblicza Ryśka, bo na twoim miejscu bym się Rycha bał i spieprzał aż do Antarktydy. A po przeczytaniu wiersza Rycha jak i pewnie inni stwierdzili że jest on naprawdę oczytaną, i mądrą osobą z czym pewnie wszyscy się zgadzają.

Inteligencja Ryszarda, bo po przeczytaniu wiersza uważam, że należy mu się większy szacunek, jest wyższa niż nasza cała razem wzięta, to wszystko zmusza mnie do długotrwałego myślenia nad symbolem piaskownicy oraz piasku brudnego i czystego. Nie lubię jeszcze Lenina, bo myśli, że dając nick komucha nad komuchy jest bardziej komuchowski od naszego komucha naczelnego jakim jest Towarisz Kozłow!

no, mam mi tak muwiła ale ńe chciałem jej wierzyć. dzienki koledzy jesteście mojimi przyjaciółmi ;*


I ja tesz nie lubie lanina ;/

Offline sir olo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Rychu dla ciebie zlikwiduje kretoszczury!
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #92 dnia: 11 Maj 2009, 20:39:56 »
Ja nie toleruje zachowania lenina, który chciał pobić Ryszarda(moje stosunki z Ryszardem uległy poprawieniu).

PS: Rychu dla ciebie zlikwiduje kretoszczury!
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 20:46:50 wysłana przez sir olo »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #93 dnia: 11 Maj 2009, 20:47:25 »
Oj ludzie... Rychu pisze tak specjalnie, żeby niektórych userów sprowokować (i udaje mu się). Przestańcie już gadać na temat Rycha i jego ortografii. Zacznijcie w końcu pisać na temat, bo inaczej znowu posypią się warny.

Ja nie toleruje:
- Rycha: ponieważ jest magiem Beliara
- Sada: bo ma za dużą reputację
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 21:17:02 wysłana przez Robben »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #94 dnia: 11 Maj 2009, 20:47:32 »
Rysiu! Wróciłeś! Yahoo :* Co tam u Ciebie? Ech, jak zwykle Ci idioci się czepiają, nie martw się! Jesteś fajny, nie przejmuj się tymi mniejszościami. Ale uważaj na Lenina, bo wkurzony piątoklasista potrafi być niebezpieczny!

EDIT. Robben - popsułeś nam zabawę z nabijania się z ich idiotyzmu :P

ÂŻeby nie było:

- nie toleruję zachowania Robbena, bo psuje nam zabawę!

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #95 dnia: 11 Maj 2009, 21:04:50 »
Ja nie toleruje zachowania lenina, który chciał pobić Ryszarda(moje stosunki z Ryszardem uległy poprawieniu).

niegrzeczny jest, i tak jego zachowania nie toleruje! to rze ocenił mój wjersz nie zmienia za duzo. dla prawdziwej pszyjaźni trzeba duszo wjencej!

Oj ludzie... Rychu pisze tak specjalnie, żeby niektórych userów sprowokować (i udaje mu się). Przestańcie już gadać na temat Rycha i jego ortografii. Zacznijcie w końcu pisać na temat, bo inaczej znowu posypią się warny.


ja pisze normalnie i ńe wjem czemu starasz mńe śe obraśić. a ortografje to znam dopsze. no morze trohe szfanjóje ale poprawjam śe cały czas.

Rysiu! Wróciłeś! Yahoo :* Co tam u Ciebie? Ech, jak zwykle Ci idioci się czepiają, nie martw się! Jesteś fajny, nie przejmuj się tymi mniejszościami. Ale uważaj na Lenina, bo wkurzony piątoklasista potrafi być niebezpieczny!

EDIT. Robben - popsułeś nam zabawę z nabijania się z ich idiotyzmu :P

ÂŻeby nie było:

- nie toleruję zachowania Robbena, bo psuje nam zabawę!

cześć sado, dawno nei gadaliśmy ciebje tesz lubie i mam nadzieiej ze kiedys zrobimy grilla u kertha. to był nasz kolega i ziom. wje ktos co z nim? i ja tesz nie toleruje zahowania robbena bo psuje nam zabawe nabijania sie z tych co nie umejjom pisac i czytać jak dzieci z afryki a mówjom, że to ja.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #96 dnia: 12 Maj 2009, 09:49:17 »
Cytuj
cześć sado, dawno nei gadaliśmy ciebje tesz lubie i mam nadzieiej ze kiedys zrobimy grilla u kertha. to był nasz kolega i ziom. wje ktos co z nim? i ja tesz nie toleruje zahowania robbena bo psuje nam zabawe nabijania sie z tych co nie umejjom pisac i czytać jak dzieci z afryki a mówjom, że to ja.
Nie czepiajcie się ortografii Rycha ponieważ pisze bardzo dobrze! I jak mówił przedtem, cały czas się poprawia. ;p

Aha i Rychu kiedy napiszesz następny wiersz? Czekam na niego z niecierpliwością. ^^

Ale i ja powiem czyjego zachowania nie toleruje.

- Nie toleruję zachowania Robbena ponieważ psuje nam zabawę.
- Nie toleruję zachowania L.E.N.I.N'a ponieważ obraża Rycha.
- Nie toleruję zachowania Proglana ponieważ również obrażał Rysia.

To na tyle

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #97 dnia: 12 Maj 2009, 17:21:36 »
Cytuj
Nie czepiajcie się ortografii Rycha ponieważ pisze bardzo dobrze! I jak mówił przedtem, cały czas się poprawia. ;p

dzienki aniru fajny gosc z cebje i to dziwne rze niekturzy mówiiom ze pisze zle a inny potafia zauwazyc ze dobrze. ja zawsze tak pisalem i jestem zadowolony. czasami tylko na wordzie pisze posty ale to juz jak som trudne wypowiedzi.

Cytuj
Aha i Rychu kiedy napiszesz następny wiersz? Czekam na niego z niecierpliwością. ^^

nie buj sie ja dbam o fanuf swojej tfurczosci i bede pisal wiecej wjerszy bo som fajne wjem.

Cytuj
- Nie toleruję zachowania Robbena ponieważ psuje nam zabawę.
- Nie toleruję zachowania L.E.N.I.N'a ponieważ obraża Rycha.
- Nie toleruję zachowania Proglana ponieważ również obrażał Rysia.

ja tez ich nie lubie  rborena bo jest modernizatorem i mysli rze wszysko mu wolno ja mam koleguf weteranuf i innych medernizatoruf i adminuf wszystkich znam i nie skacz do mnei bo ja myslisz rze jestes modernizatorem to moszesz mnom pomiatac mylisz sie !111

i lenina tez bo tak i jak mnie nie pszeprosi to bede wstawial mu warny jak juz keidys bede modernizatorem

i proglana bo nie wiadomo czy jest glupi czy niemondry i cham z niego i nie umie pisac sam a ja umiem

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #98 dnia: 12 Maj 2009, 17:48:44 »
Wszystko fajnie, fajnie, pośmialiśmy się, powygłupialiśmy się, ale może to zakończymy? Byłbym wdzięczny. :-P

Oktawian August

  • Gość
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Maj 2009, 17:54:19 »
Cytuj
i proglana bo nie wiadomo czy jest glupi czy niemondry i cham z niego i nie umie pisac sam a ja umiem

Ja nie lubię Rychu, mag Beliara ponieważ obraża mnie i tak naprawdę sam jest chamem.A i po jego piśmie mam wątpliwości czy nie powinien się cofnąć do Przedszkola ,albo świruje Pawiana lub jest głupi czy też niemądry że tak pisze.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2009, 11:06:18 wysłana przez Proglan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Maj 2009, 17:54:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top