Autor Wątek: Elitarne Oddziały Orków  (Przeczytany 2471 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Elitarne Oddziały Orków
« dnia: 10 Grudzień 2006, 12:04:58 »
Witam.

Mam problem, wszak to dziwne ale cóz, Gothic lubi płatać figle.

Otóż mam misje "Elitarne Oddziały Orków", zabiłem przywódcę orków, i od niego mam mape wojenną. Wyczyściłem wszystkich orków z całego Khorinis, przyniosłem Hagenowi pierścienie, i mówi że "Niedługo te bestie rzucimy na kolana!". Quest nie znika, choć mam pewność że uzbierałem max pierścieni. Bug? A może jeszcze raz przeszukać całe Khorinis ;f?  Czekam na porady i z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi :P.

Z wyrazami szacunku...

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Elitarne Oddziały Orków
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 12:07:09 »
Nie wiem czy tak samo jest w NK, ale w G2 miałem tak ze zebrałem all i widniał jeszcze ten Quest. Nie znikl od razu, ale mówil mi coś innego. Poszukaj miejsca gdzie powinny być bestie, moze zapomnialeś skosić jakiś pierścień?

Forum Tawerny Gothic

Elitarne Oddziały Orków
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 12:07:09 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Elitarne Oddziały Orków
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2006, 12:53:05 »
Tutaj masz mapkę z zaznaczonymi wszystkimi oddziałami:

http://img207.imageshack.us/img207/7329/beztytuupb7.jpg

Jeśli jednak wybiłeś wszystkie oddziały, które są tu zaznaczone... To sam nie wiem, raczej to będzie bug.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Elitarne Oddziały Orków
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:18:36 »
Mój brat jak grał paladynem to też tak miał ( osobiście nie grałem nigdy ) i napewno w Khorinis nie da się zakończyć tej misji gdyż brat robił taki myk że zamieniał sie w Hagena i wyżucał od niego z ekwipunku te co już mu dał kiedyś i dawał mu ponownie. Nasz Lord mówił coś w stylu że więcej ich już być nie powinno i właśnie z tym żuceniem ich na kolana to znak że więcej już mu nie musisz znależć.
Jedyne sensowne wytłumacznie to takie że ostatni pieśćień będzie w Dworze Indorath i misje zakończysz u jakiegoś innego NPC.
Tak był ze smoczymi jajami u Beneta w Khorinis zbierałeś tylko tyle ile potrzeba na zbroje a te z dworu pokazywałeś Benetowi on ich nie kupował bo miałeś z nich zrobić miksture a misja była uznawana za zakończoną.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Elitarne Oddziały Orków
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:52:59 »
Problem został rozwiązany. Szukałem i szukałem, aż nagle pomyślałem, czemu by nie sprawdzić kwatery orka pułkownika. Dziwnym trafem leżały dwie orki elity, które w ekwipunku co miały? 2 pierścienie :). Zaniosłem Hagenowi, on powiedział że powinny być jeszcze gdzieś w okolicy ale nie musze szukać:). Dziękuje za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Elitarne Oddziały Orków
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:52:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything