Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Wasze Imiona

<< < (2/48) > >>

Crisis:
No więc może ja zdradzę swoje imię (łatwo się domyśleć :P) ? Dobra dam, nazywam się po kolei: Krzysztof Andrzej Tadeusz. Moje pierwsze imię to Krzysztof które, nawet mi się podoba. Andrzej to imię mojego ojca i chętnie bym miał je jako pierwsze. Tadeusz to imię, które wybrałem podczas bierzmowania, tak chociaż jestem ateistą to miałem bierzmowanie, a wybrałem je dlatego, że to imię świętej pamięci Dziadka, który zmarł tydzień przed moim bierzmowaniem. :(

Pozdrawiam

Metztli:
Katarzyna Julia... Jak to dumnie brzmi   Właściwie to nie znoszę, gdy ktoś się do mnie zwraca `Katarzyno`, wolę zwykłe Kaśka. Moje imię mi nie przeszkadza, choć jest dość popularne. Nie będę wypisywać znaczenia, bo i tak się nie zgadza z moim charakterem. A Julia wybrałam sobie na bierzmowaniu i tak go nie używam...

Ret Sam:
Jest temat "Coś o sobie" więc nie wiem po co takowy powstał.

Ale dobra.

Jak zapewne już wiecie, moje imie jest bardzo tajemnicze . Lubię to imię. Wkurza mnie tylko to, że ktoś wymyślił od Szymek (moje imie) "Szynka".  Bardzo mnie to wkurza. Ale ogólnie, dobrze mi się z nim  chodzi . Moje drugie imie  to Staszek. Po ojcu mam xD.

Pozdro.

Isentor:

--- Cytat: Ret Sam ---Jest temat "Coś o sobie" więc nie wiem po co takowy powstał.

--- Koniec cytatu ---
Ponieważ tutaj piszemy o swoim imieniu, o tym czy się nam podoba skąd pochodzi etc.


Me imię brzmi Maurycy, szczerze powiedziawszy nigdy za nim nie przepadałem ze względu na jego pseudo oryginalność...mało kto ma identycznie na imie z tego powodu wydaje się ono dziwne dla ludzi którzy mnie poznali. Od niedawna nawet je polubiłem w końcu nie jestem tam żadnym np. Marcinem, które to imie nosi masa innych ludzi.

Co do samego imienia jest to oczywiście imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od słowa oznaczającego pochodzący z Mauretanii, "Maur".

Arthas:
Z kolei moje imię to Jakub/Kuba. Imię jak imię, nie jest może bardzo oryginalne i różniące się od innych, ale również nie jest tak bardzo popularne, jak wiele innych. Moje imię bardzo mi się podoba i raczej nie zmieniłbym je na inne, ponieważ za bardzo się do niego przyzwyczaiłem i je lubię. Moje drugie imię brzmi Krzysztof, zapewne dostałem je "w spadku" po moim tacie, który nosi właśnie takie imię. Natomiast jeśli chodzi o moje imię z bierzmowania, wybrałem ÂŁukasza głównie z tego powodu, że samo brzmienie tego imienia mi się bardzo podobało, więc zdecydowałem się na takie, a nie inne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej