Autor Wątek: Wczytywanie gry/brak odpowiedzi  (Przeczytany 1621 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Wczytywanie gry/brak odpowiedzi
« dnia: 16 Grudzień 2008, 15:22:41 »
Nie znalazłszy podobnego zakładam wątek, mając nadzieję, że ktoś dopomoże.

Otóż po powrocie do domu ze świeżą, zapakowaną grą G3 Zmierzch Bogów i po zainstalowaniu pierw gry, później patcha uruchamiam ją. Wszystko ładnie, pięknie. Wybieram nową grę, oglądam "filmik" i Zmierzch Bogów zaczyna wczytywać nową rozgrywkę. W tle leci soundtrack, pasek dochodzi do końca, chwilę później pojawia się kursor myszki i na tym wszystko się kończy. Muzyka w tle znika, kursor znajduje się ciągle w jednym miejscu, gra się po prostu nie uruchamia. Wedle menedżera urządzeń program nie odpowiada.

Próbowałem przeinstalować biblioteki DirectX, sterowniki do karty graficznej i ostatecznie całą grę. Nic nie pomogło.

Z góry dzięki za pomoc.

W razie czego, konfiguracja mojego sprzętu to:
AMD Sempron 2800+ (gniot, ale gry dźwiga, nawet najnowsze)
2 GB DDRAM
GF 7300 GT

Te podzespoły podane powyżej powinny wystarczyć w ocenie sytuacji. Powiem tylko, że w G3 mogłem grać prawie na full detal (przy wyłączonych cieniach, i bodajże drugą opcją całkiem u dołu ekranu).

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Wczytywanie gry/brak odpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2008, 17:57:42 »
Wina może leżeć w karcie graficznej. Po pierwsze sprawdź ile masz pamięci, bo z tego co wiem dodatek wymaga przynajmniej 256mb, a niektóre modele GF 7300 GT mają 128mb.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wczytywanie gry/brak odpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2008, 17:57:42 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wczytywanie gry/brak odpowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2008, 18:37:58 »
Albo masz za wysoko ustawione opcje. Zmniejsz całkowicie i spróbuj. Poza tym, procesor może być za słaby.

Offline KubiQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Wczytywanie gry/brak odpowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2008, 23:37:03 »
A nie kombinowales wczesniej z bibliotekami directx? Tzn. nie usuwales Eradicatorem lub tym podobnymi i instalowales na nowo ? Mialem identyczny problem, otoz gra chodzila na najnowszym directx, ale ciela strasznie mimo, iz na moim sprzecie podstawka chodzila ma full detalach bez zadnych spowolnien. Dlatego tez probowalem instalowac nawet ta "symulacje" directx 10 od Alky project, bezskutecznie, gra ciela. W koncu usunalem biblioteki calkowicie i zaczalem instalowac od nowa i od tej pory mam taki sam blad jak Ty, czyli gra sie nie wczytuje do konca, pasek jest zaladowany, muzyke slychac i kursor widac. Mnie pomogla instalacja Visty na drugim dysku, wiadomo, ten system podbija troche wymagania, ale i tak ZB chodzi calkiem dobrze na full detalach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wczytywanie gry/brak odpowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2008, 23:37:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top