Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 169166 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #320 dnia: 20 Grudzień 2008, 21:27:54 »
A znacie inny powod dlaczego myrthana to nie Ameryka?
Idziesz-krowa.
Idziesz dalej-krowa.
Troche dalej-O!NIESAMOWITE-KROWA!

Ile wy macie lat?

Nie rozumiem skąd wszyscy wiedzieli o Smoku-ożywieńcu, przy okazji, miał ktoś już problem z Inogiem? Nie chce za mną iść, a zrobiłem zadania dla niego.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #321 dnia: 20 Grudzień 2008, 21:42:16 »
Ten motyw z Smokiem i Okiem Innosa mnie rozwalił...leżałem i kwiczałem.Skąd niby oko innosa?Milten ciekawe skąd go ma?A to, że wszyscy teraz wiedzą, że bezi zabił Smoka ożywienca to już porażka..I żeby używać 2 ostrzów trzeba mieć odpowiednie zdolności myśliwskie-od kiedy? Mi się zdaje, że to zależy od siły.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2008, 21:44:21 wysłana przez Sajan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #321 dnia: 20 Grudzień 2008, 21:42:16 »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #322 dnia: 20 Grudzień 2008, 21:53:28 »
Inog pojdzie jak zabijesz czarnego maga.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #323 dnia: 20 Grudzień 2008, 22:01:24 »
I żeby używać 2 ostrzów trzeba mieć odpowiednie zdolności myśliwskie-od kiedy? Mi się zdaje, że to zależy od siły.
Tak przecież było również w podstawie.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #324 dnia: 20 Grudzień 2008, 22:07:22 »
A to dziwne, bo myślałem inaczej.No ale cóż, dawno nie grałem w g3, to widocznie się pomyliłem :P.

Offline MoRTyL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoRTyL
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #325 dnia: 22 Grudzień 2008, 17:59:46 »
W ZB nie ma w ogóle magii Adanosa . Nikt tego nie uczy i nie ma chramów . Porażka najlepsza magia , i jej nie ma . Albo blokady do Varantu zwykły kamień rzucony na ruiny jakiejś chaty . To niby jest dobra gra . No fabuła im wyszła nawet ale i tak za krótkie . Bestia na koniec to też porażka ma być silniejszy od Smoka-Ożywieńca i od ÂŚniącego , a on jest na poziomie Trolla . Kilka strzał i leży . Tak samo mieczem pare razy go walnąć i leży ,a co dopiero magia . I do tego same bugi ! Można chodzić po dnie jeziora . Ta gra to tragedia .

Offline codenamebezimierz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #326 dnia: 22 Grudzień 2008, 20:35:30 »
(..) I do tego same bugi ! Można chodzić po dnie jeziora . Ta gra to tragedia .(...)
Chodzić po dnie jeziora to można było również w podstawce ;p na YT jest filmik mojego autorstwa o tym ;p

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #327 dnia: 22 Grudzień 2008, 21:00:43 »
Zmierzch Bogów to kompletna kpina. ÂŻałuje że wydałem te 80 zł ; )

Jak miałem Win XP SP 2 to się nie chciał nawet włączyć (wyskakiwał błąd: Where is guru?). oczywiście bez Patcha. Po zainstalowaniu SP 3 gra się włączyła. I teraz kilka słów o grze.

O fabule nie powiem, bo jeszcze nie przeszedłem.

Szata graficzna jest za bardzo ożywiona. Brakuje mrocznego klimatu.

Dialogi z innymi postaciami są denne. Wygląda to tak: rozmowa o Gornie i Thorusie, traktowanie innych z pogardą, brak opcji rozmowy z postaciami które posiadają imię a jest ich i tak mało, "zostaw mnie".

Nie widziałem jeszcze żadnych nowych bestii, ogólnie jest mało potworów wszędzie.

W kufrach możemy znaleźć aż za cenne rzeczy, np miecz za 60 tyś sztuk złota, pancerz elitarnego szpiega.

Gdzieś tam było że jest niby reputacja tzn można ją zdobywać, ale po wykonaniu zadań nic się nie nalicza.

Błędy ogólne gry, jak się rozmawia z orkiem Truem (czy jakoś tak) to wywala błąd.

Póki co jestem bardzo zawiedziony.


PS. Planuje może ktoś kupić Zmierzch Bogów ; ) ?

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #328 dnia: 22 Grudzień 2008, 23:11:56 »
Ja kupiłem parę dni od premiery w media markt i powiem, że obniżyli już o 10 zł- czyli kupiłem za 70 :D Nie wiem, czy jeszcze jakaś gra staniała po paru dniach od premiery :>

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #329 dnia: 23 Grudzień 2008, 11:57:13 »
Ja kupiłem parę dni od premiery w media markt i powiem, że obniżyli już o 10 zł- czyli kupiłem za 70 :D Nie wiem, czy jeszcze jakaś gra staniała po paru dniach od premiery :>
Sajan ja jeszcze taniej kupiłem w Tesco, kosztowało mnie to 60 zł.

A gra owszem bardzo mi się podobała, fabuła była świetna, na bugi rzadko trafiałem albo nigdy. Nie rozumiem dlaczego gra tak wam się nie podobała.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #330 dnia: 23 Grudzień 2008, 12:37:40 »
Fabuła świetna? Co w tym świetnego? Zdegenerowany, mający w dupie wszelkie prawa i zasady więzień z kolonii karnej, który przez wszystkie poprzednie części próbował uratować swój tyłek nagle staje się patriotą walczącym o lepsze jutro i szczęście ciemiężonego ludu Myrtany. Do tego te jego wyniosłe i narcystyczne teksty. WTF?



Specjalnie dla Brunnena, który chodzi spać po wieczorynce.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #331 dnia: 23 Grudzień 2008, 12:44:22 »
A co do fabuły. Ta... jest wciągająca jak toaleta po spłuczce. Nic dodać nic ując. Nie wiem kto ją wymyślił ale musieli mu za to gruby hajs wygarnąć bo byle kto by czegoś takiego nie stworzył.

« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2008, 20:33:54 wysłana przez Kyras »

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #332 dnia: 23 Grudzień 2008, 12:55:35 »
Musicie to w specjalnym temacie umieszczać, już ktoś tak zrobił - nie tędy droga, coś o tym wiem xD, zresztą to było z dedykacją dla Bruniego xD. A żeby nie offtopować, Isu  udało ci się zrobić ten filmik w mieście bo już nie mogę się doczekać ;) ?
Cytuj
W ZB nie ma w ogóle magii Adanosa
Hmm a ten jeden mag wody, nie wiem jak się on nazywał ale to właśnie nie był jeden z naszych starych znajomych, może on zna magię Adanosa i może cię nauczy, w księdze znanych czarów nie ma magii Adanosa?, bo jeżeli jest, to może jednak można będzie się jej uczyć, ewentualnie w patchu to poprawią  :-\.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #333 dnia: 23 Grudzień 2008, 12:58:21 »
Tak zrobiłem filmik ale nagrywałem go z lektorem i muszę wyciąć te teksty, kiedy potraktowałem grę zbyt wulgarnie. Dziś się za to wezmę.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #334 dnia: 23 Grudzień 2008, 16:40:55 »
No z tymi tekstami to przesadzili. Bezi teraz uwaza ze jak ktos nie walczy  to jest slaby i ma gdzies dobro myrthany. No bez jaj. Bezi-patriota? W koncu chyba byl przestepcą i za to go za bariere wrzocili. A moze w Indiach jak sie nie walczy to jest przestepstwo karane smiercia? Szkoda gadac(pisac).

Podejmujący Dezyzję

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #335 dnia: 23 Grudzień 2008, 17:01:38 »
Bezi jest taki władczy, że to bypasowało tylko,gdyby Gothi był taki full-średniowieczny.
Wtedy mógłyby sobie używać tych swoich archaizmów.
A właśnie...
CYTAT Z INSTRUKCJ G3 ZB( Na co idą nasze peinądze?)
,,Receptury wykorzystuje się do przygotowania pysznych potraw W PIEKARNIKU lub nad ogniskiem,...''
Z piekarnikiem pomysł niegłupi, tylko jak tu postawić w Gothicu MEDIA MARKT??
(Nie żebym tam kupował!)

 Ktoś kiedyś wymyślił opcję ,,Edytuj". My nie mamy jej na forum tylko dla wystroju...

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #336 dnia: 23 Grudzień 2008, 18:13:54 »
Nom, instrukcja też jest do bani.Dali te same screenshoty(np.z Varantu) i ogólnie prawie to samo co w gothic 3.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #337 dnia: 23 Grudzień 2008, 19:52:00 »

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #338 dnia: 23 Grudzień 2008, 20:37:10 »
Nawet mi się podobało, ciekawe komentarze tam dawałeś xD. No i niestety potwierdziło się, hindusy dały nam jedynie krowy, no bo pewnie my nie widzieliśmy takowych w swoich krajach, a w mieście wyglądają one zabójczo, powinni oni wkomponować je sobie w logo. Ogólnie beznadzieja, W dodatku co chwila ścina za ściną, a poza tym nawet ni potrafili zrobić nowego fryzu bezimiennemu, niby wkleili tam jakieś odrosty, ale jak było widać na filmiku, tylko one są widoczne w maksymalnym przybliżeniu, bo widokiem FPP bym tego nie nazwał. Poza krowimi zagrodami, paroma NPC, kilkoma budynkami itp. to nie zmieniło się chyba nic (pomijam już omówiony wcześniej Varant i Nordmar, bo szkoda gadać ;/). Wielka szkoda że odwalili takie dziadostwo. Mogli oni zrobić coś naprawdę ciekawego, a tu lipa, ale chcąc nie chcąc zrobili coś DOBREGO, poprawili oni reputacje PB - motywacja do zrobienia dobrej gry - Risen oraz poprawili oni ogólny wygląd Gothic 3, nie praktycznie rzecz jasna, ale jeśli chodzi o wizerunek, to nikt już aż tak nie będzie narzekał na G3 jak na dodatek, na tyle zmaścili tą grę, że G3 jest po prostu boski.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #339 dnia: 23 Grudzień 2008, 22:04:49 »
Nice filmiki ;) Good job! Gołym okiem widać, że ZB o wiele, wiele więcej się zacina.Faktycznie, jak spojrzeć, to Gothic 3 to najlepsza gra porównując z ZB.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #339 dnia: 23 Grudzień 2008, 22:04:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything