Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 170991 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #300 dnia: 17 Grudzień 2008, 17:34:07 »
Ktoś tam pisał że Nordmar i Varant są nie potrzebne bo Zuben nie żyje i bla bla bla...
No ale zaraz. Rhobar II też nie żyje. więc idąc tokiem twojego rozumowania, Myrtana jako tako też nie jest sensownym rozwiązaniem ;]
Mylisz się, Myrtana jest sensownym rozwiązaniem. W Varancie Zuben nie żyje, asasyni się rozproszyli. Myrtana zaś została wyzwolona od orków, i tu już może być coś sensownego. Rhobar II był beznadziejnym królem, jego śmierć nic nie zmieniła.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #301 dnia: 17 Grudzień 2008, 21:46:08 »
No to pogralem sobie na kompie starych z zalecanymi wymaganiami.
Konfiguracja:procek intel core 2 duo 3gh, karta graficzna GeForce 8700Gs, 2gb ram.
Trzeba grac na najnizszych detalach, nawet na srednich nie da sie normalnie grac. Co chwile porzadny swis na 20 sekund. Chyba ktos musial byc niezle stukniety by nie polepszac grafiki i zwiekszac wymagania. Podstawka G3 chodzila spoko na srednio wysokich detalach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #301 dnia: 17 Grudzień 2008, 21:46:08 »

Offline Kanapka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #302 dnia: 19 Grudzień 2008, 14:42:43 »
Dla mnie fabuła może być ale nie podoba mi się że twórcą gry nie chciało się nawet usunąć np. beczek z rybami w Silden, paczki z bronią w każdym mieście leżą tam gdzie w G3 i nawet kufer Ashtona ma taka samą zawartość jak w G3 i jakim cudem wciąż istnieją niektóre artefakty Adanosa.

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #303 dnia: 19 Grudzień 2008, 15:01:29 »
Dla mnie fabuła może być ale nie podoba mi się że twórcą gry nie chciało się nawet usunąć np. beczek z rybami w Silden, paczki z bronią w każdym mieście leżą tam gdzie w G3 i nawet kufer Ashtona ma taka samą zawartość jak w G3 i jakim cudem wciąż istnieją niektóre artefakty Adanosa.

Twórcy nie chcieli się przemęczać. Pewnie też myśleli że zwykły, przeciętny, głupi gracz nie zauważy tych rzeczy czy osób z G3. No cóz-źle myśleli.

A co do tego że bezi zbuntował się przeciw Xardasowi-ludzie wraz z upływem lat się zmieniają. Nie wiem czego się więc czepiacie.

Offline MoRTyL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoRTyL
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #304 dnia: 19 Grudzień 2008, 15:53:32 »
Jest tyle bugów ,że gra zamiast Gothic 3 Zmierzch Bogów powinna się nazywać Gothic 3 Zmierzch bugów =) <_<

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #305 dnia: 19 Grudzień 2008, 15:58:31 »
Jest tyle bugów ,że gra zamiast Gothic 3 Zmierzch Bogów powinna się nazywać Gothic 3 Zmierzch bugów =) <_<
Raczej wschód, a najlepiej to pełnia xD

Jeszcze w tym roku ma wyjść kolejny patch, ciekawe czy poprawi coś konkretnego...

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #306 dnia: 19 Grudzień 2008, 16:51:49 »
Parę śmiesznych i absurdalnych rzeczy w dodatku:




Koronę znalazłem w jaskini w Geldern

Strasznie poszli na łatwiznę, wszystko byle jak ułożyli, byle by było.

Widzicie cyferki przy umiejętnościach? 1 oznacza, że mam jedną umiejętność w plecaku :)

Pancerz paladyna kupiłem za 1 sztukę złota. Nie można go założyć.

Na wodzie leży chleb, niby nic dziwnego, ale się nie rusza.

Dziwna ikona kilofa...

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #307 dnia: 19 Grudzień 2008, 19:07:07 »
Ta a gdzies w wiezy jacka (tak slyszalem jeszcze nie sprawdzalem) jest amulet adanosa. Jak to prawda to trzeba pogratulowac tworcom pomyslow.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #308 dnia: 19 Grudzień 2008, 23:25:01 »
W wieży Jacka nie ma amuletu adanosa.Jak zrobisz zadanie dla takiej dziewczyny to ona CI daję chyba pierścień adanosa, ale nie amulet(chyba, dokładnie nie pamiętam).

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #309 dnia: 20 Grudzień 2008, 00:52:58 »
Ktoś powiedział, że fabuła jest lepsza od tej z ''podstawki''? Bzdura. Prostacka, jak nie wiem co. Smok-ożywieniec już dawno przeszedł do legendy, a oni wyskoczyli z jego szponem. Nie brzmi głupio? Dla mnie tak. Nagle okazuje się, że Milten ma Oko Innosa i Thorus chce je splugawić, by przyzwać jakże niby potężną BESTIÊ (A Bestia tak potężna, że ginie po kilku kulach ognia) - głupota. Nie mieli co wymyślić, to wykorzystali elementy z G2 :(. A jakie zarąbiste misje są :unsure:. Nigdy bym nie pomyślał, że w Gothicu będzie misja, która będzie polegała na wykupieniu syna :lol:. Jak się z tą misją spotkałem, to omal z krzesła nie spadłem. Kolejna absurdalna misja, to ta z artefaktami, które doprowadzały ludzi do szaleństwa. W sumie każda niemal misja jest nudna, głupia, denerwująca albo śmieszna. Ale te misje, w których trzeba odprowadzać NPC-ów w te i tamte miejsca, to mnie już do szału doprowadzały (kto to widział, żebym ja biegł z orkiem z Cap Dun do Montery). Usunęli kamień teleportacyjny do Montery, żeby gracz się tylko więcej nabiegał. Hehe, a z tymi panienkami, które się... turlają to są dopiero śmiechy. ÂŚmiać mi się też chciało, jak przyzwałem i zobaczyłem Diega - wyglądał jakby miał 12 lat. Ta gra mnie prawie na śmierć zanudziła. Nie byłem też wstanie już słuchać Bezimiennego, kiedy gadał tylko w stylu ''Myrtana potrzebuje dobrych ludzi''. Miałem tego po prostu dość. Rzeczywiście ta gra to bardziej mod niż dodatek. Dodatek powinien wprowadzać dużo więcej nowości (mnóstwo nowych broni, pancerzy, zaklęć, potworów, gildie, lokacje, itd.) i być pozbawionym błędów, które zawierała podstawka. A Zmierzch Bogów wprowadza tylko odbudowane miasta i to jest jedyny, chociaż niewielki plus, ale poza tym nic konkretnego nie dodaje (chyba, że masę bugów i innych głupich pomysłów :P). A o systemie walki i dubbingu, to już nawet nie wspomnę, jaki syf. Jeszcze o szybkim zdobyciu ekwipunku w parę minut nie wspomniałem. No, fajnie tylko, że gra się szybciej wczytuje niż podstawka.
 Zastanawiałem się, jaką odpowiedź wybrać w ankiecie na głównej stronie. Czy zagłosować na Przeciętny tytuł, czy na ÂŻenadę do kwadratu. Im dłużej grałem, tym bardziej uświadamiałem sobie, że głos na odpowiedź ÂŻenada do kwadratu jest jak najbardziej na miejscu, na którą zresztą padło najwięcej głosów.

Moje plusy i minusy są takie:

Plusy:
* Odbudowane/zwiększone miasta
* Szybsze wczytywanie

Minusy:
* Mało innowacji
* ÂŚwietne wyposażenie w parę minut
* Nudne questy
* System walki
* Bezsensu dialogi
* Taka sobie fabuła
* Masa bugów, niedoróbek i głupich pomysłów
* Fatalna optymalizacja
* Kiepski dubbing
* Cena

Gothic 3: Zmierzch Bogów w skali od 0-10 wyceniam na 2/10.
To takie moje ostateczne podsumowanie tej gry? Nie zdziwiłbym się, gdyby trafił w CD-Action do działu Kaszana Zone :P. Natomiast my już lepiej czym prędzej zapomnijmy o tej grze i czekajmy na G4 oraz Risen.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2008, 01:08:04 wysłana przez Robben »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #310 dnia: 20 Grudzień 2008, 09:33:31 »
Gothic 3 vs. Zmierzch Bogów - poza miastem
Cytuj
Porównanie Gothic 3 i Zmierzchu Bogów na otwartym terenie. ÂŹle nie było nie mniej jednak któraś z gier trochę bardziej dała ciała...

Wkrótce porównanie w mieście, a wierzcie mi to dopiero będzie hardcore.



p.s.
Zlepek starego nagrania więc nie czepiać się, że nie profesjonalny i nudnawy...

Oglądać w HD.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #311 dnia: 20 Grudzień 2008, 11:11:49 »
Filmik zajebisty widac ze tworcom za bardzo nie zalezalo na optymalizacji gry, wiec po co do cholery wykrzykiwali ze beda mniejsze wymogi? Zwykle chamstwo w bialy dzien. Za cos takiego trzeba wysadzic trine games razem z jowood.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #312 dnia: 20 Grudzień 2008, 11:14:46 »
Chcialem napisac zajebisty ale jakos tak wyszlo :laugh:

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #313 dnia: 20 Grudzień 2008, 11:44:30 »
ÂŚwietna robota, chociaż mogłeś obie przechadzki robić za dnia, sam nie wiem ale chyba grafa jest baaaardzo podobna w obu grach, myślę że łatwiej będzie porównać gdy zobaczę miasta. Trochę mi sie nie podoba to że graczowi aż tak szybko kończy się energia i co chwila trzeba pić miksturkę, rozumiem podczas biegu albo coś, ale podczas walki nawet w realu trzeba dać z siebie 150% , a to przecież tylko gra i mogli trochę fantazji umieścić w niej.

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #314 dnia: 20 Grudzień 2008, 13:59:18 »
Robiłem zdanie dla orków przy Ardei, zabiłem paladyna i w środku miał Pancerz Ceremonialny.

bartex9

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #315 dnia: 20 Grudzień 2008, 16:54:47 »
No u mnie dodatek chodzi bardzo płynnie (C2Quad 2,4GHz, 2,5GB RAM, GF9600GT, Windows Vista). Gram oczywiście na najwyższych detalach i gra bardzo rzadko się przycina. Muszę przyznać że gra chodzi mi płynniej niż G3. Przy takiej konfiguracji faktycznie widać, że poprawili grafikę. Mi szczególnie woda sie podoba. Wygląda to pięknie. Co do fabuły nie będę się wypowiadał bo to po prostu żal... Teraz wystarczy mieć nadzieję, że Risen i G4 będą super :D

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #316 dnia: 20 Grudzień 2008, 17:08:45 »
Rozmowa z NPC rozwala po prostu. Czasami sami wybieramy kwestie, które oni mają powiedzieć. Gdy spytamy się ich o coś i odpowiadają nam kończy się rozmowa, i trzeba zagadać jeszcze raz, co jest cholernie męczące. Porażka, wie ktoś co powiedzieli twórcy po wydaniu tej gry? Chodzi mi o wszelkie pytania graczy skierowane do nich.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #317 dnia: 20 Grudzień 2008, 18:04:40 »
A to ze dobry sprzet znajdziesz na poczatku gry to juz totalna pomylka tworcow. na szczescie na horyzacie jest juz mod na gothic 1 "Czas zaplaty", bedzie w co grac wiec po co sie teraz przejmowac beznadziejnym dodatkiem. Zaloze sie ze czas gry bedzie ze dwa razy dłuzszy niz w ZB.

Podejmujący Dezyzję

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #318 dnia: 20 Grudzień 2008, 20:20:40 »
Wiecie dlaczego Myrtana,to nie Ameryka?
Bo jest tam za dużo bizonów!
Idziesz-bizon.
Idziesz dalej-bizon.
Trochę dalej-O! NIESAMOWITE-BIZON!
 

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #319 dnia: 20 Grudzień 2008, 20:44:32 »
A znacie inny powod dlaczego myrthana to nie Ameryka?
Idziesz-krowa.
Idziesz dalej-krowa.
Troche dalej-O!NIESAMOWITE-KROWA!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #319 dnia: 20 Grudzień 2008, 20:44:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top