Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 170444 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #240 dnia: 08 Grudzień 2008, 14:33:00 »
Cytuj
A czegoż się spodziewał po Hindusach?
Twierdzisz więc, że w Delhi tudzież Bombaju krowy sobie popierdalają po ulicach? ;]
Cytuj
Chodzi mi o fabułę, o to co się stanie z bezimiennym bohaterem, jego przyjaciółmi itd.
Na ścisłośc,  to losy naszym przyjaciół zostały wyjaśnione pod koniec trójki, więc wiesz...
Cytuj
Właśnie dlatego gram w gry komputerowe, są jak książka (opowiadają historię), tylko że ciekawsze.
Tak, tyle że w książce nie możesz wybierac co zrobic najpierw, a w grze i owszem. Ksiązki jednak też mają tą swoją magię.

Offline Shaurthatu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • H-Manga Fan
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #241 dnia: 08 Grudzień 2008, 14:52:12 »
Po przejściu gry odczuwam jakiś nie smak , pewnie dlatego że ją ukończyłem w nie całe 2 dni , fabuła dodatku zakończyła erę beziego nawet a dobrze że tak się stało po już się przejadło ciągłe granie nim i zdobywanie od zera umiejętności .
Co do samej gry to naprawdę się zwiodłem ...  wszystkie lepsze pancerze można znaleźć w kufrach na otwartej przestrzeni to samo się tyczy broni .
 Mam nadzieje że czwarta odsłona gry będzie naprawdę warta czekania na nią .. :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #241 dnia: 08 Grudzień 2008, 14:52:12 »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #242 dnia: 08 Grudzień 2008, 15:48:17 »
Portale internetowe różnie oceniają ZB, na niemieckim portalu GameStar zobaczyłem że oceniło ZB na 71%. Tutaj w recenzji portalu możecie o niej przeczytać, napisanie jest po niemiecku.

http://gamestar.de/tests/rollenspiele/1951278/gothic_3_goetterdaemmerung.html

Do tego muszę powiedzieć że jestem trochę zdziwiony oceną GameStar, ciekawe jak oceniali grę?
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2008, 15:54:37 wysłana przez Darth Vader »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #243 dnia: 08 Grudzień 2008, 15:54:09 »
A ocena graczy 33, recke można napisać po to by producent coś sprzedał. Różnie to bywa ludzie się umawiają. Ostatnio któryś mądry recenzent wychwalał ZB, a pod koniec tekstu napisał coś o jakimś błędzie i pominięciu tego przez Piranhe. Nie wnikam czy w ogolę odpalił grę czy po prostu nie wiedział co recenzuje.

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #244 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:12:14 »
No nie... obróciłem się w chacie co się budzimy na początku i od razu "where is the guru" , zresztą coś drogo jak za 10 godzinnego moda do g3 zwykły skok na kasę...

Offline Thompson04

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #245 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:19:20 »
Fresh air na Hyperze to totalna porażka, recenzent prawie nic nie powiedział o bugach, nawet gdy na ekranie było widać bugi nic o nich nie wspomniał, powiedział że pewnie Cdp wyda grę już z patchem bo miał premiere przed polską premierą gry a jak jest ? To już chyba każdy wie... Nie rozumiem jednego jak można dawać fragmenty filmików i screeny z Varantu i Nordmaru jak w ZB jest tylko Myrtana...

Podsumówując nie gram dalej bo co to za przyjemność z grania z kodami bo bez nich niektórych zadań nie przejdziesz itp. Poczekam na jakieś naprawde duże zmiany/poprawki i wtedy wróce do gry i przejde ją z satysfakcją, oby te zmiany/poprawki pojawiły się wmiare szybko i naprawde naprawiły tą nieudaną "grę"...
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2008, 16:46:55 wysłana przez Thompson04 »

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #246 dnia: 08 Grudzień 2008, 20:55:23 »
No nie... obróciłem się w chacie co się budzimy na początku i od razu "where is the guru" , zresztą coś drogo jak za 10 godzinnego moda do g3 zwykły skok na kasę...

Doliczając wszystkie docinki i samą płynność 'super gry' czas może wydłużyć się nawet dwukrotnie. Więc już masz 30 godzin grania :wub:

To jest zwykłe wyłudzenie pieniędzy. JoWooD popsuło całą sagę, koniecznie chcąc przyśpieszyć produkcje trojki, a teraz szybkiego, pre-alpha dodatku. Zwykła kradzież.

Czytałem gdzieś że koleś miał takiego bug'a, że nie było Anoga. Za przeproszeniem ... polecieli sobie w h*ja.

Dla mnie nie do pomyślenia jest to, żeby wypuszczać patcha dwa dni po premierze ! Po prostu skandal. Trzeba czekać na dalsze patche

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #247 dnia: 09 Grudzień 2008, 01:31:10 »
To jest rozbój w biały dzień! Co 2-3min (nie żartuje, i to po tym najnowszym patchu) dostaje "where id the guru?"(przy wyłączonych zbędnych programach) a podstawka Gothic 3 działa mi bez zacinki  na full detalach z owym błędem 1 na kilka godzin lub w ogóle. Na razie odkładam ichnie wypociny długości średniego moda na półkę, poczekam aż wyjdzie jakiś patch który COKOLWIEK naprawi. I będzie się dało pograć bez tak wielkiego bólu. Jako fan serii jestem bardzo zawiedziony i zdumiony jak można tak zniszczyć dobrą grę. Myślę że JoWood powinno wydawać poradniki typu "Jak poganiać twórcę aby możliwie najbardziej zbugowac grę" lub "Jak wydoić fanów z nadmiaru kasy" niż wydawać gry. Osobiście, chociaż nie jestem jakimś tam recenzentem oceniam grę na 2/10 to te 2 punkty za to ze lubię sagę i za ładne opakowanie, żadna nowość prócz odgrzewanego kotleta tylko z większą ilością błędów, bugów i do tego samego soundtracku. Jeśli ktoś jeszcze nie kupił tej 'gry' stanowczo odradzam (chyba że macie barrrdzo dużo pieniędzy na zbyciu) jeśli już ktoś naprawdę chce zobaczyć ten horror to radzę ściągnąć z neta, chociaż.. i tak szkoda tego czasu.         

Offline Kaspar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deutchland, Deutchland, Deutchland ist super!!!!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #248 dnia: 09 Grudzień 2008, 10:43:40 »
Ja tam to dostanę na Gwiazdkę i nawet jak nie dostanę to sobie kupie, jestem fanem Gothica od 7 lat SIEDEM LAT GRAŁEM W NIEGO I BĘDĘ GRAŁ CHODŹBY TO BYŁO NAJGORSZE G***O!!!! A jak to takie będzie to sobie pojadę do Niemczech i trochę pogadam z Piranią, (ja tak nazywam tą firmę która stworzyła tak wspaniałą grę) bo mam znajomości w Niemczech.


Szbloząb z tą ochroną to masz rację i muszę dodać, że na moim komputerze (kiedy miałem chyba najstarszą kartę graficzną) co chwila musiałem zapisywać jak grałem w Gothica 3, (naszczęście teraz tak nie jest, bo kupiłem nową kartę graficzną) mam być dokładny kiedyś to zapisałem na kartce to mi wyszło, że co 3 minuty zpisywałem, to było straszne nie dało się normalnie pograć:/


A CIebie Nostress nie rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2008, 17:58:56 wysłana przez Kaspar »

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #249 dnia: 09 Grudzień 2008, 11:19:44 »
A jak to takie będzie to sobie pojadę do Niemczech i trochę pogadam z Piranią, (ja tak nazywam tą firmę która stworzyła tak wspaniałą grę) bo mam znajomości w Niemczech.


Bo fantazja, fantazja, Bo fantazja jest od tego...

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #250 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:53:20 »
Tak, kupić komputer za 6000zł.
Moim zdaniem trochę przesadziłeś, poprostu będę musiał kupić lepszy procesor.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #251 dnia: 11 Grudzień 2008, 22:32:26 »
Pomyśleć, że dzisiaj mój brat cioteczny proponował mi kupienia ZB na spółę szkoda mi kasy wolałem kupić dysk 1TB....

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #252 dnia: 11 Grudzień 2008, 22:38:21 »
nie wiem czemu ale u mnie Zmierzch Bogów chodzi lepiej na dużych detalach niż na tych samych G3. Naprawdę nie wiem jak to możliwe. Praktycznie w ogóle nie tnie, raz na kilka godzin. Grałem nawet nawet na wysokich teksturach, ale w Vengardzie zaczęło mi lekko ścinać, więc dałem sobie spokój. Gra nie jest znowu taka najgorsza - bugi to koszmar i bestii malutko , ale dobrze mi się wykonuje zadania.

Cytuj
Tak, kupić komputer za 6000zł.

Dziwne, bo ja kupiłem za 1300 zł i jakoś nie narzekam na ścinki.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #253 dnia: 12 Grudzień 2008, 01:43:34 »
Także jestem już posiadaczem oryginalnego dodatku Gothic 3: Zmierzch Bogów (z kusiłem się jednak na ten zakup). Zanim jeszcze zacząłem grać już musiałem ściągać najnowszego patha, bo wchodzenia do gry witały mnie komunikatem zwanym ,,Where is the guru?'' (co w podstawce nigdy nie miało miejsca) :P. W końcu gierkę odpaliłem, zobaczyłem takie sobie menu, nie ruszałem nawet opcji graficznych i wcisnąłem ,,Nowa Gra''. No cóż, pokaz slajdów wprowadzający do gry kiepskiej jakości (zawsze byłem przyzwyczajony do intra, więc od razu poczułem niesmak, a samo rozpoczęcie gry w sumie takie sobie)). Wiadomo z niego m.in to, że zanim Bezi powrócił do Myrtany, pogryzł się z Xardu... z Xardasem, ale chyba go nie zabił. Dalej już zaczynamy swoje działania w Silden, które mało co się zmieniło (oczywiście Bezimienny znów większości zdolności zapomniał). Zwiedzając miasto zdążyłem się spotkać z niepokojącymi wspomnianymi już wcześniej faktami. Nadal w mieście występują przedmioty, które były potrzebne do wykonywania zadań z ,,podstawki'', a których nie da się zabrać. Niektóre osoby nie zwracają na kradzieże, mućki są tu i tam, więc jest co ubijać, zaś po ziemi jest porozrzucanych pełno chlebów. Do tego można się dopatrzyć błędów lokalizacyjnych. A o ścinkach to już nawet nie wspomnę. Tak słabo zoptymalizowanej gry już dawno nie widziałem. To by było na tyle. Dopiero zacząłem grać, więc jak na razie tyle się niedoróbek dopatrzyłem, ale raczej dopatrzę się ich jeszcze więcej.

Winę za to, że ten dodatek jest taki, a nie inny ponosi tylko JoWood, bo dali go robić ludziom, którzy nie mają o tym bladego pojęcia. Gdyby ten dodatek robił Michael Hoge ze swoją ekipą, to by wyszedł kawał dobrego dodatku, ale cóż, jest jak jest.

nie wiem czemu ale u mnie Zmierzch Bogów chodzi lepiej na dużych detalach niż na tych samych G3. Naprawdę nie wiem jak to możliwe. Praktycznie w ogóle nie tnie, raz na kilka godzin. Grałem nawet nawet na wysokich teksturach, ale w Vengardzie zaczęło mi lekko ścinać, więc dałem sobie spokój.
No, tylko że pewnie przez te kilka godzin stałeś w jednym miejscu i już myślisz, że ci płynnie chodzi. Na żadnym kompie ta gra nie będzie płynnie chodzić, a już na pewno nie na takim za 1300zł. Nie wierzę więc w twoje słowa :angry:.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #254 dnia: 12 Grudzień 2008, 07:12:56 »
Ja muszę grać na małych detalach ale cóż, w końcu muszę kupić kiedyś lepszego kompa ;D Robben co do okruszków chleba to jest misja, więc tak sobie tam nie leżą.Ogólnie dla mnie ta gra nie jest taka zła, oprócz bugów wkurza mnie postawa beziego.Taki bohater się z niego zrobił, tak chce tą Myrtanę zjednoczyć..Na razie jestem w Trelis na arenie i znalazłem chyba buga znów, bo jak DRUD(elitarny wojownik) wychodzi z areny to piszę,że opuściłem arenę :/ Muszę znaleźć na niego jakąś metodę, żeby nie wychodził z areny i nie dać się zabić :D

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #255 dnia: 12 Grudzień 2008, 10:51:44 »
Oto intro końcowe z ZB, posłuchajcie tylko tekstów Bezzimiennego, jak prawdziwy bohater gada ale moim zdaniem jeżeli w Gothic 4 ma być królem tyranem to ten filmik (przynajmniej moim zdaniem) przedstawia jak Bezzimienny już by był tyranem, normalnie jak by coś mu odbiło.




Offline Kaspar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deutchland, Deutchland, Deutchland ist super!!!!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #256 dnia: 12 Grudzień 2008, 11:13:26 »
Po prostu OSZALAÂŁ na punkcie władzy, przestraszyłem się jego głosu   :huh: Zobaczyłem wcielenie Bezia, tak jakby zmieszane z czterema osobami, mianowicie: Gomezem, Cor Kalomem, Bezim i Thorusem, po prostu stał się tyranem, chyba gorszym niż Gomez w 1 Gothica.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2008, 11:18:57 wysłana przez Kaspar »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #257 dnia: 12 Grudzień 2008, 11:19:24 »
O i boę się co będzie w Gothic 4, chociaż wiem że może w niej nie być Bezia.
Nie wiem kto ci to nagadał, wręcz przeciwnie będzie Bezzimienny ale w nowym wcieleniu, wcieleniu tyrana, władcy Myrtany.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #258 dnia: 12 Grudzień 2008, 14:03:18 »
Cytuj
No, tylko że pewnie przez te kilka godzin stałeś w jednym miejscu i już myślisz, że ci płynnie chodzi. Na żadnym kompie ta gra nie będzie płynnie chodzić, a już na pewno nie na takim za 1300zł. Nie wierzę więc w twoje słowa angry.

http://www.inwazjapc.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=75&products_id=31310&zenid=5lr2pnqb2l5c5p8b4bor5o3jj0
(Czasami za pierwszym razem wchodzi w logowanie, za drugim otworzy się strona produktu)

I kupiłem go jak była 11% zniżka, teraz jest 8%.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2008, 14:38:24 wysłana przez Lees »

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #259 dnia: 12 Grudzień 2008, 14:32:35 »
Jeśli bezimienny bohater ma być tyranem... Zmienienie charakteru postaci tak diametralnie to dla mnie jest po prostu rzal, bul i cherpienie
Kiedy wysadzamy Trine Games Studio?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #259 dnia: 12 Grudzień 2008, 14:32:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top