Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 169133 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #80 dnia: 21 Listopad 2008, 22:37:43 »
Isentorze, a co Ty sądzisz o mojej propozycji.?
Zacna i na pewno przydatna.


ISTN¡ KOMPROMITACJ¡ TWÓRCÓW GRY. NIE ROZUMIEM JAK MO¯NA POSTAWIÆ ZAGRODÊ Z KROWAMI W ¦RODKU STOLICY, KO£O KAPLICY INNOSA...[/size][/b]
Pewnie panowie z Trine spojrzeli na swoje finalne dzieło Vengardu z kilkoma NPC na krzyż. Ogarnął ich niedosyt, czegoś brakowało podpowiadało im serce. Wtedy wpadli na pomysł umieszczenia świętych w ich kraju krów obok chramu tak wspaniałego boga jak Innos. A przy okazji miasto czymś zapełnili. :D

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #81 dnia: 21 Listopad 2008, 22:47:51 »
Jeśli ktoś byłby ciekaw jakie wymagania ma ZB to proszę:
Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium 4 3 GHz,
RAM: 1.5 GB ,
Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
Dysk: 4.6 GB HDD,
System: Windows 2000/XP

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #81 dnia: 21 Listopad 2008, 22:47:51 »

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #82 dnia: 21 Listopad 2008, 22:53:39 »
Pewnie panowie z Trine spojrzeli na swoje finalne dzieło Vengardu z kilkoma NPC na krzyż. Ogarnął ich niedosyt, czegoś brakowało podpowiadało im serce. Wtedy wpadli na pomysł umieszczenia świętych w ich kraju krów obok chramu tak wspaniałego boga jak Innos. A przy okazji miasto czymś zapełnili. :D


Wręcz ÂŚwięte Słowa Isentorze :D Nostrees, również jestem za, abyś opisał wszystkie miasta. Na pewno dzięki temu będę wiedział czy poświęcić 20 godzin swojego cennego życia czy nie xD

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Listopad 2008, 23:12:02 »
Heh, no cóż nie zdziwiłem się zbytnio. Wiedziałem że nie można pokładać w nich wielkich nadziei na uratowanie G3. Jednak przypuszczałem że będzie to gra w miarę znośna, ale jest inaczej... Jestem ciekaw jak oni mogli wydać tą grę? To wygląda tak jakby wogle nie były przeprowadzone testy. Bugi takie jak były, widać twórcy postanowili uczynić z nich swoistą tradycję... No, przynamniej wiem że jednak nie kupię dodatku. Co najwyżej od kolegi pożyczę żeby zobaczyć na własne oczy jak wypadł ten tytuł, a raczej jak bardzo źle wypadł...


ISTN¡ KOMPROMITACJ¡ TWÓRCÓW GRY. NIE ROZUMIEM JAK MO¯NA POSTAWIÆ ZAGRODÊ Z KROWAMI W ¦RODKU STOLICY, KO£O KAPLICY INNOSA...[/size][/b]
Pewnie panowie z Trine spojrzeli na swoje finalne dzieło Vengardu z kilkoma NPC na krzyż. Ogarnął ich niedosyt, czegoś brakowało podpowiadało im serce. Wtedy wpadli na pomysł umieszczenia świętych w ich kraju krów obok chramu tak wspaniałego boga jak Innos. A przy okazji miasto czymś zapełnili. :D


Tiaa, a jak się krowę zabije to wszyscy NPC są do ciebie wrogo nastawieni...




Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Listopad 2008, 23:58:36 »
W dziale Gothic 3: Zmierzch Bogów > Dyskusja pojawił się obiecany przeze mnie Opis Miast w Dodatku. Zapraszam do lektury, opis miast będzie aktualizowany na bieżąco.

Pozdrawiam.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #85 dnia: 22 Listopad 2008, 00:02:40 »
Korzystając z okazji prosiłbym także o screny z Redock, Nemory i Okary oczywiście jeśli to nie problem :)

Offline djjaco89

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #86 dnia: 22 Listopad 2008, 00:14:24 »
A ja bym poprosil jakiegos platnego morderce aby wybral sie do siedziby JoWood i zalatwil sprawe z paroma osobami w ich siedzibie.

Szkoda mi Gothica

a teraz apel do idiotow z JoWood: ZOSTAWCIE W GOTHICA W SPOKOJU!!!

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #87 dnia: 22 Listopad 2008, 00:22:13 »
To chyba była najostrzejsza wypowiedź w tym temacie ale jednocześnie lekko przesadzona w końcu do nie JoWood robiło grę ale panowie z Trine i to oni odpowiadają za poniekąd za żałosny dodatek.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Listopad 2008, 00:35:41 »
O ja pidole, ale jaja!!! CO? GÂŁAZ NA PUSTYNIÊ VARANT? ZAWALONE WEJÂŚCIA DO NORDMARU? NIEWIDZIALNE ÂŚCIANY? FABUÂŁA DOSÂŁOWNIE SKOPANA? ZADANIA MONOTONNE? GRA ÂŚCINA NA PORZÂĄDNYM SPRZÊCIE? I CAÂŁA RESZTA DO KITU? No, nie chcę nic mówić, ale panowie z Trine zaszaleli na całego robiąc ten dodatek. Na pewno wiele się przyłożyli i są teraz wykończeni po tej robocie. Zasługują więc na pochwały, bo wykonali kawał solidnej roboty - tak trzymać :P. Naprawdę spodziewałem się (jak większość) godnego uwagi dodatku do Gothic'a 3, a tu proszę, jaka niespodzianka. Dodatek zrobiony TYLKO dla kasy, a nie po to, żeby zadowolić graczy/fanów. Wygląda to tak, jakby im się nie chciało, nie mieli pomysłów i jakby się spieszyli, takie odnoszę wrażenie. Heh, to ten dodatek przy Gothic'u 3 się chowa i nie ma nawet co tu porównywać. Myślę, że zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby zrobić dodatek wymagający podstawki ,,trójki'', taki jak Noc Kruka do Gothic'a II, który by wprowadzał nowe zadania, miejsca, postacie, ekwipunek, itd, zamiast robić samodzielny bezsensowny dodatek. Ale z tymi wymaganiami to już naprawdę nie wiem, jak mogli tak spartaczyć sprawę. Grafika ta sama, a wymagania większe? Ktoś musiał mieć nieźle napieprzone we łbie. Zagrać zagram, ale tylko z czystej ciekawości, a nie dlatego, żeby dobrze sobie pograć. Gothic 3 na maks detalach mi spokojnie chodzi, a mój sprzęt to GeForce 8800 GTS (320mb), 2GB, Core2Duo 2Ghz, tak więc dodatek powinien mi wejść i będzie dla mnie zaszczyt, jak będę mógł sobie spokojnie pograć na średnich detalach, ale mi i tak na tym nie zależy. Jednak nie wiem, w jaki sposób zdobędę dodatek, ale zakupu jest niewarta (na gram. pl miałem kupić, ale 2 tygodnie temu wycofałem zamówienie), więc raczej nie kupię, a jak już, to wtedy, gdy stanieje. Prędzej ściągnę - w końcu wiele nie waży. 3 Grudnia wchodzi GTA 4, więc będzie w co grać i wali mnie ten dodatek. Zbyt optymistycznie się nastawiałem do niego i obeszłem się smakiem. Mówi się trudno. Mam nadzieję, że na Risen i Gothic'u 4 się nie zawiodę.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #89 dnia: 22 Listopad 2008, 01:58:35 »
Multi95: Mam tu dla Ciebie screena z Reddock, podobnie jak reszta starych obozów buntowników, i ten jest jest kompletnie opustoszały. W Reddock napodtałem kilka wilków oraz stado zębaczy.

http://i34.tinypic.com/11ueo8x.jpg

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Listopad 2008, 02:41:45 »
Pochodnia sie dymi...? Podpaliłeś ją czy gaśnie już ponad 2 lata?

Offline ImperatorM

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Listopad 2008, 07:40:03 »
Powiem czytają wasze posty chce mi się śmiać.Takie same zmiany są w Noc Kura jak i w ZB np : Zbroja którą posiada Kruk według też nie w klimacie ale nie narzekacie.Co do grafiki Noc Kruka też się nie zmieniła a jak się zmieniła to strasznie minimalnie.W Noc Kruka dostaliście nowy teren a ZB dostaliście nie teren ale zmianę wyglądu miast.Więc dlaczego jesteście tak zle nastawieni na dodatek do 3.Ubolewam tylko na systemie walki.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2008, 07:42:22 wysłana przez ImperatorM »

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #92 dnia: 22 Listopad 2008, 08:31:08 »
Powiem czytają wasze posty chce mi się śmiać.Takie same zmiany są w Noc Kura jak i w ZB np : Zbroja którą posiada Kruk według też nie w klimacie ale nie narzekacie.Co do grafiki Noc Kruka też się nie zmieniła a jak się zmieniła to strasznie minimalnie.W Noc Kruka dostaliście nowy teren a ZB dostaliście nie teren ale zmianę wyglądu miast.Więc dlaczego jesteście tak zle nastawieni na dodatek do 3.Ubolewam tylko na systemie walki.
(ostrzegam ta wypowiedź dotyczy ogólnie tylko mnie i moich uwag dotyczących ZB)
1.Nie mówiłem że jestem źle nastawiony wręcz przeciwnie.
2.Jeśli chodzi o grafikę w NK to gdybyś się przyjrzał dopatrzył byś się sporych zmian w teksturach otoczenia, rośli i zwierząt.
3.Skoro w NK dostaliśmy nowy teren to jasne że wymagania lekko wzrosły ponieważ były nowe tekstury i można powiedzieć druga GD więc to chyba jasne że to co zrobiono w ZB jest raczej średniej jeśli nie niższej klasy. Po prostu Piranya Bytes musiała podnieść wymogi w NK ale ludzie z Trine Games Studio nie mają żadnego usprawiedliwienia dlatego co zrobili.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #93 dnia: 22 Listopad 2008, 10:01:50 »
Dziwne jest to że pozostawili w kodzie gry quest itemy z G3 (leżące na ziemi, jak hełm pierwszego paladyna czy miecz Wenzela, których of kors nie można podnieść). Jowood zapowiada już pierwszy patch do FG. Na niemieckich forach o Gothiciu już jest nawet kilka fan-made łatek.

Podejmujący Dezyzję

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #94 dnia: 22 Listopad 2008, 10:04:43 »
Na mapie zaznaczono Klan Wilka.
Czy można tam się dostać?
Wiem, że przez Faring -nie, ale proszę, spróbujcie przez przełęcz Silden.

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #95 dnia: 22 Listopad 2008, 10:16:18 »
No właśnie na mapce jest pokazany Klan Wilka i też jestem ciekaw czy można tam dojść.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #96 dnia: 22 Listopad 2008, 10:17:24 »
Nie można ludzie, tyle razy to było omawiane. Przełęczy jest pełno i na wszystkich są kamienie.

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #97 dnia: 22 Listopad 2008, 10:18:56 »
Dziwna ta zbroja.... ogólnie dodatek jakiś taki dziwny. No i mi Gothic 3 nawet spoko chodził na najwyższych tedalach, wyczli w Zmierz Bogów będe mógł sobie pograć na średnich detalach. Nie widze przyszłości dla tego dodatku, mimo to kupie go i przejda, jak każdego Gothica :D.

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #98 dnia: 22 Listopad 2008, 10:20:01 »
Z tego co tu pisano w tym temacie gra jest nudna.Szkoda a zapowiadała się tak dobrze
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2008, 10:35:00 wysłana przez Paweł I »

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #99 dnia: 24 Listopad 2008, 21:18:51 »
ja mam pytanie czy są jakieś nowe zbroje lub bronie. Jak jakies to podajcie przynajmniej ze dwie a czy jeszcze będą jacyś nowi bogowie?           

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #99 dnia: 24 Listopad 2008, 21:18:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything