Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 168955 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #60 dnia: 21 Listopad 2008, 20:41:54 »
Co do jednego mam nadzieje że ZB jest nieudany tylko dlatego bo większość czasu JoWood poświęca na doglądanie prac nad G4 i że czwarta część będzie bardziej dopracowana i dopieszczona. Nie tylko pod względem wizualnym ale i grywalnym a także że silnik który będzie napędzał Arcanie pozwoli grać na w miarę przyzwoitych wymaganiach bez bugów i przycięć (a także z bardziej "realnymi" jak na Gothica zbrojami ::)). Więc ma nadzieje że Arcania będzie naprawdę dopracowana i godna na to by nosić w swej nazwie logo Gothica :)

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Listopad 2008, 21:10:22 »
Po waszych komentarzach jednak nie chyba nie kupię Gothica albo się zastanowię, a i mam do was pytanie kupować dodatek czy nie?!

A i mam tutaj dla was kilka screenów:

http://img78.imageshack.us/img78/2285/g33yl0.jpg

Obrazek przedstawie odnowioną przez twórców Monterę, nie jest już rozwalony mur co mi się spodobało.

http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia/gry/News/19.06.2008/nws_ForsakenGods_002.jpg

Nowy gatunek zębacza.

http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia/gry/News/18.04.2008/nws_gothic3.jpg

Wieża Jacka została przestawiona czy jakoś tak.

Kolejne dodam kiedy indziej.

Isentor - o sorry, pomyliłem się



« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 21:32:32 wysłana przez Darth Vader »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Listopad 2008, 21:10:22 »

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Listopad 2008, 21:14:33 »
Darth Vader pytasz czy kupić dodatek czy nie. Dla prawdziwego fana serii to jak gra wygląda i jak działa nie przeszkodzi mu w kupnie (tak jak mi) jeśli jednak nie masz ochoty wydawać 80zł na grę która działa tak słabo to jej nie kupuj. POWTARZAM JESZCZE RAZ PRAWDZIWY FAN SERII TAK CZY INACZEJ KUPI "Zmierzch Bogów" 8)

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Listopad 2008, 21:17:36 »
multi, nie tylko fan serii kupi. Każdy, kto choć trochę gustuje w gatunku rpg wie co to jest "Gothic" i z pewnością zastanowi się nad nabyciem dodatku do trzeciej części serii. Lord Vader, co do tego czy kupić czy nie, mimo że w grę nie grałem, odradzam. Inaczej można zainwestować te pieniążki  ???

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Listopad 2008, 21:19:18 »
Może też kupić grę, gdy zostanie zamieszczona w wyborczej. Można też poczekać do świąt bo w połowie grudnia na gram.pl kupicie edycje złotą Gothic 3 wraz z dodatkiem. Więc jeśli ktoś nie ma trzeciej części, taniej i opłacalnej wyjdzie mu zakupić ją wraz z dodatkiem.


Vader a ten screen: http://www.giery.eu/images/stories/Gothic3/2g.jpg
To ma już kilka lat i pochodzi z Gothic 3.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Listopad 2008, 21:25:39 »
Dokładnie Isentor, to samo chciałem napisać, lecz wyprzedziłeś mnie o kilka minut. Na stronie głównej gothic.gram.pl pojawił się już post informujący o Złotej Kolekcji. Drodzy użytkownicy, to już tylko i wyłącznie od was zależy jak zainwestujecie pieniążki, ja osobiście przyłączam się do Isentora, i radził bym wam poczekać do połowy grudnia na Złotą Kolekcję.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 21:30:56 wysłana przez Nostress »

Offline Oreni

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #66 dnia: 21 Listopad 2008, 21:27:23 »
Bardzo dziękuję szanownym Hindusom za taki dodatek... O ile można to tak nazwać. Te nowe zbroje nie są utrzymane w klimacie średniowiecza, tylko jakby.... To mi przypomina Lineage II albo WoW. A Gothic nawiązuję raczej do średniowiecza. Osobiście uważam, że ZB i Arcania to nie Gothic, tylko jakieś fanowskie produkcje. Dodam też, że rynek opanowuję pomału komercha, a JoWood postawił stanowczo nie na dobre przyjęcie przez fanów, tylko grzanie d*** i zbijanie kokosów na fanatykach, którzy kupią wszystko co nazywa się "Gothic".

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Listopad 2008, 21:37:26 »
Mam do was kilka pytań, czy Vengard został odnowiony i proszę też o screena. A i co się stało z Rhobalem, czy nadal jest a jak tak to czy się jakoś zmienil. I to samo pytanie mam o Gotha czy również się jakoś zmieniła.

P.S screena zmieniłem

Multi95 -nie bym był pewny czy to screen z G3 ponieważ dokładnie wiem co się znajduje w G3.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 21:42:29 wysłana przez Darth Vader »

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #68 dnia: 21 Listopad 2008, 21:37:58 »
multi, nie tylko fan serii kupi.
Nie napisałem że tylko fan serii kupi napisałem że KAŻDY PRAWDZIWY fan serii kupi ZB. Oczywiście że znajdą się ludzie którzy kupią dodatek do G3 a nawet nie są fanami czy nawet nie grali w poprzednie części. Dodatek kupi prawdopodobnie 40% fanów gier cRPG a może nawet więcej.
EDIT
http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia/gry/News/18.04.2008/nws_gothic3.jpg
ten screen też jest dość "stary" na pewno pochodzi z G3 a nie z ZB
EDIT2
 
Darth Vader
Jestem pewien że to screen z G3 widziałem go już wiele razy pierwszy raz ponad rok temu.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 21:48:49 wysłana przez multi95 »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #69 dnia: 21 Listopad 2008, 21:45:03 »
Cytuj
Osobiście uważam, że ZB i Arcania to nie Gothic, tylko jakieś fanowskie produkcje.
Skąd wiesz, jaka będzie Arcania?
Cytuj
Dodam też, że rynek opanowuję pomału komercha
Nikt Ci gier charytatywnie nie będzie robił xP. Chociaż zgodze się, że wydawcą G3 i G3:ZB bardziej zależało chyba na zarobieniu na fanach, a nie ich zadowoleniu.
Cytuj
Dodatek kupi prawdopodobnie 40% fanów gier cRPG a może nawet więcej.
Zawsze ciekawi mnie, skąd ludzie birąte statystyki.

Z opinii innych wnioskuje, że bardziej to przypomina mod do G3, niż samodzielny dodatek.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 21:47:09 wysłana przez Don Corleone »

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #70 dnia: 21 Listopad 2008, 21:53:58 »
Darth Vader jeśli chodzi o Rhobara to znalazłem pewnego scren'a na World of Gothic który powinien ci wyjaśnić jego sprawę:
http://worldofgothic.de/screenshots/gothic3addon_fotos/lee.jpg

Offline Oreni

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #71 dnia: 21 Listopad 2008, 21:57:30 »
Nie chcę nikogo tu obrażać, ale kto uważa się za "prawdziwego fana" i bez względu na to czy gra będzie ma maxa skopana czy nie, kupi, a tym samym wyrzuci w błoto pieniądze na tego samego Gothica 3, tyle że gorszego. I tym samym się sfrajeruje, a twórcy zarobią. Może i kupię ZB, ale jak się będzie to opłacać (bo dla mnie wydawanie 80zł na marną grę to frajerstwo).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #72 dnia: 21 Listopad 2008, 22:02:50 »
Przecież rozpoczynamy dodatek po powrocie z lokum Adanosa. A droga Adanosa wiedzie poprzez śmierć Rhobara. Więc króla nie ma, leży sobie martwy, robi za nawóz dla stokrotek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #73 dnia: 21 Listopad 2008, 22:03:31 »
Dzięki Multi, a więc Rhobal odszedł w przeszłość a teraz Lee jest królem, zresztą w Intrze końcowym jest pokazane jak Lee zostaje nowym królem.

A ja mam tu kolejny screen z Trelis:

http://worldofgothic.de/screenshots/gothic3/a17.jpg - to screen napewno z dodatku, a więc podoba
mi się jak orkowie stoją w szeregu, zresztą podobno w ZB ma być takie oblężenie Trelis czy jakoś tak.







Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #74 dnia: 21 Listopad 2008, 22:05:02 »
Vader to co zapodajesz to screeny z g3, nawet masz to w ścieżce linku. Wejdź sobie do naszej galerii i oglądnij te z dodatku. Albo po prostu przeglądnij te w temacie.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 22:07:08 wysłana przez Isentor »

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Listopad 2008, 22:09:42 »
Właśnie odwiedziłem Vengard, opisze wam go trochę.
Droga do Vengardu jest w miarę spokojna, kilka Ogrów, kilka dzików, jeden NPC z strony Faring, nic poza tym.
Wszedłem do Vengardu, wszystko ładnie, pięknie, spotkałem nawet jednego Asasyna. Oto screen:

http://i33.tinypic.com/16aqw4h.jpg

Również znajdziemy tam 4 (przynajmniej tyle zauważyłem) Koczowników. Oto i screen jednego z nich:

http://i38.tinypic.com/2j1n3x5.jpg

Również przemaszerowałem się do świątyni Innosa.
TO CO UJRZA£EM BY£O ISTN¡ KOMPROMITACJ¡ TWÓRCÓW GRY. NIE ROZUMIEM JAK MO¯NA POSTAWIÆ ZAGRODÊ Z KROWAMI W ¦RODKU STOLICY, KO£O KAPLICY INNOSA...
Oczywiście nie obejdzie się bez screena:

http://i33.tinypic.com/2a4zjbb.jpg

Poza tym można spotkać kilku Magów Ognia, oraz Druidów. Oczywiście nie chcieli mnie wpuścić do Lee. W tym przypadku trzeba będzie zdobyć odpowiednią ilość reputacji.
Pozdrawiam.

PS. Mam jeszcze jedno pytanie do was, użytkowników. Zechcieli byście bym publikował wam opis poszczególnych miast?
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 22:11:55 wysłana przez Nostress »

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Listopad 2008, 22:19:49 »
Nostress
Jeśli o mnie chodzi nawet byłbym szczęśliwy gdybyś to zrobił :)

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Listopad 2008, 22:27:07 »
Mam jeszcze jedno pytanie do was, użytkowników. Zechcieli byście bym publikował wam opis poszczególnych miast?
Pewnie, chętnie poczytam ;)

Mam takie pytanie do grających w dodatek: Spotkaliście już Diego, Miltena, Lestera, Angara albo Laresa? Bo jestem ciekaw co się z nimi dzieje i czy w ogóle są w dodatku... ;)

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Listopad 2008, 22:31:59 »
Isentorze, a co Ty sądzisz o mojej propozycji.?
 3. Sprawy prywatne, należy załatwiać drogą prywatną.

Offline Najemnik Bogów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Listopad 2008, 22:34:20 »
czytając recenzje wnioskuję że ta gra jest jeszcze bardziej rzałosna od G3 [ choć ja oceniam 3 na 4 a 1 i 2 na 5]
mały teren
głupie zbroje
beznadziejna fabuła
i skoro nikt nast nie rozpoznaje to jest jeszcze gorzej gdyż jako że wedle fabuly ukończyliśmy G3 drogą orków to każdy paladyn i buntownik powinien nas próbować zaatakować
i jak można zaczynać gre od 10 lev
i tylko 20 godzin  żal
Chyba bardziej opłacało by się zmodować G3
gdyż błędy w podstawowej wersi są przez [moim zdaniem] JoWood który kazał działać PB w poszpiech i ja najbardziej oszczędnie  żeby więcej zarobic

Gothic bez PB to nie Gothic

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Listopad 2008, 22:34:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top