Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 169545 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #140 dnia: 27 Listopad 2008, 16:43:20 »
Ty Leon91 każdy może się mylić!!Krytykowałem Gothic 3 Zmierzch Bogów z tego co usłyszałem na forum!! bo myślałem że prawdę piszą. Ale jak ja mam go teraz na kompie to gra mi się podoba i nie zgadzam się z uwagami innych graczy że ZB jest do kitu.I sam nie grałeś w żadne części Gothica bo ja grałem nie to co ty!!!
PS:Każdy ma swoje zdanie.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #141 dnia: 27 Listopad 2008, 18:32:31 »
Tak wiem wiem...Ale wciąż mi sie wydaje,że nie grałeś w chociażby Gothica 1.Przecież tam klimat czuło sie na każdym kroku,a w Gothic 3 już tego nie ma.Gra wydaje mi sie fajna do momentu oswobodzenia Montery potem już monotonia:/
Są gusta i guściki ale wg mnie Gothic 3 to dobra gra jednak wypada dość słabo na tle poprzedniczek.Nie mam zamiaru sie tutaj kłucić a widze,ze ty nie panujesz nad emocjami zbytnio(częste używanie znaku "!")dobra mniejsza o to.Temat jest o Gothic 3:ZB,więc nie offtopuje już.
Pozdro

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #141 dnia: 27 Listopad 2008, 18:32:31 »

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #142 dnia: 27 Listopad 2008, 19:15:52 »
To że użył 4 wykrzykniki to nie znaczy od razu że nie panuje nad emocjami  ;D. Ale żeby nie offtopować-mam mieszane uczucia co do dotatku. Z jednej strony bardzo krytyczne uwagi wobec dodatku, z drugiej zaś wychwalający filmik, który twierdzi że to hit stulecia(może przesadzam ;)). Czytając komentarze odniosłem wrażenie że ZB wręcz znienawidziliscie(może znów przesadzam ;)). Nie sądzę żeby z dodatkiem było aż tak źle. Ale to tylko moja opinia.

PS:
Ciekawe jaką ocenę w Cd-actionie dostanie Gothic 3: Zmierzch Bogów.

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #143 dnia: 27 Listopad 2008, 19:17:41 »
Też nie chce się kłócić ale gdy grałem w G1,G2+Noc Kruka to te gry bardzo mi się spodobały i zostałem prawdziwym fanem seri Gothic,ale gdy wyszedł Gothic 3 to jak ja porównywałem to bardziej mi się spodobał G3 bo jest bardziej realny,lepsza grafika od poprzednich części seri Gothic itd.Ale nie pisałem że ZB to bardzo dobra gra tylko że jest spoko.Ale jak mam porównywać ZB do wszystkich części to u mnie ZB znalazł się na ostatnim miejscu oto moja rozpiska:
1.Na pierwszym miejscu jest Gothic 3
2.Na drugim miejscu jest Gothic 2
3.Na trzecim miejscu jest Noc Kruka
4.Na czwartym miejscu jest Gothic 1
5.Na piątym miejscu jest Zmierzch Bogów

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #144 dnia: 27 Listopad 2008, 19:18:42 »
Sadząc po tym jak polskie media faworyzują pewne tytuły tylko po to żeby się sprzedały pewnie walną mu coś koło średniej.

Wystarczy spojrzeć na oceny niemieckich serwisów. Wszędzie bardzo niskie, tam gdzie oceniali gracze jeszcze niższe niż ocena recenzenta.

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #145 dnia: 27 Listopad 2008, 19:24:51 »
Paweł I-nikt nie ma prawa krytykować twojej opinii na temat ZB (chyba że moderatorzy hehe... ;)). I też pewnie w moim rankingu ZB znajdzie się na końcu.

Isentor-widocznie recezjenci dostali jakieś łapówki ;D.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #146 dnia: 27 Listopad 2008, 20:06:27 »
Paweł I-nikt nie ma prawa krytykować twojej opinii na temat ZB (chyba że moderatorzy hehe... ;)). I też pewnie w moim rankingu ZB znajdzie się na końcu.

Isentor-widocznie recezjenci dostali jakieś łapówki ;D.
A czy ktoś krytykuje?Jest to forum DYSKUSYJNE,więc dyskutujemy.
poza tym  ZB sprzeda sie ze względu na samą nazwe sagi.I myśle,że jeśli będzie to recenzował ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o Gothicu to da ocene,której gra jest warta.Gorzej jeśli oceniać będzie ją ktoś kto nie miał okazji grać w wcześniejsze części Gothica.Chociaż tak czy inaczej za wymagania powinni po nim pojechać.

Mój sprzęt: Intel Core 2 Duo E8400: 3.0  , Radeon 4850,  2 giga ram.
Na takim sprzęcei chodzi mi lepiej niż Gothic 3 na tych samych ustawieniach, z tym że w Forsaken Gods mam jeszcze ustawione 4 krotne wygładzanie krawędzi.  Forsakena i tak kupie jako fan :) , mam tylko nadzieje że nie zepsująpolskiej wersji tak jak z G3.
Jest różnica między twoją kartą graficzną a 9600GT w prockach też.Nie mówie oczywiście,że komp Ligo jest słaby-bo nie jest.Ale wydaje mi sie po prostu dziwne,ze jest w stanie unieść ZB na wysokich i biegać płynnie.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2008, 20:13:27 wysłana przez Leon91 »

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #147 dnia: 27 Listopad 2008, 20:17:43 »
To proszę o nie pisanie głupot że niby nie grałem w G1,G2+Noc Kruka bo grałem we wszystkie części czyli w G1,G2+Noc Kruka,G3 i ZB.

Offline Nekromanta Xardas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #148 dnia: 27 Listopad 2008, 21:54:25 »
Dziecko już się tak nie bulwersuj bo śmieszny jesteś z deczka ^^

a co do tego filmiku CDProjekt to wszystko pięknie, ślicznie, cud miód...
a rzeczywistość... eh... Musze się przekonać sam ^^
G3 chodziło na full'a a jak ten cały Zmierzch nie pójdzie to się zdenerwuje ;[

Offline ligo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #149 dnia: 27 Listopad 2008, 22:02:09 »
Leon... fakt na tym sprzęcie chodzi dość płynnie. Występują oczywiście te "lagi" takie jak w g3, znacznie częściej, ale nie można powiedzieć, że to jakkolwiek przeszkadza... bardziej denerwujące bywają walki na arenach na przykład też... walczę na arenie takiej "nie ogrodzonej" tylko takimi pochodniami... zostaję w kręgu podczas walki, a wyskakuje komunikat, że quest canceled... coś jest nie tak... I klimat w tej grze jak koledzy wcześniej wspominali jest masakryczny... W Vengardzie nie ma praktycznie z kim pogadać... tylko Citizen Trader bądź Fire Mage. Ta gra jest po prostu nie dokończona!

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #150 dnia: 27 Listopad 2008, 23:22:34 »
To proszę o nie pisanie głupot że niby nie grałem w G1,G2+Noc Kruka bo grałem we wszystkie części czyli w G1,G2+Noc Kruka,G3 i ZB.
toteż nie wiem jak w to grałeś, skoro uważasz ,ze ZB jest dobrym mod... pff , dodatkiem.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #151 dnia: 27 Listopad 2008, 23:59:38 »
toteż nie wiem jak w to grałeś, skoro uważasz ,ze ZB jest dobrym mod... pff , dodatkiem.
Skoro tak uważa. Może mu się przecież podobać - kwestia gustu po prostu. To dobrze przynajmniej, że jest jeszcze ktoś, kto docenia choć trochę ten dodatek i nie wiem czemu myślisz, iż przez to, że mu się podoba miałby nie grać w w poprzednie części.

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #152 dnia: 28 Listopad 2008, 01:18:50 »
nienawidzę takich sytuacji. user wygaduje głupoty na lewo i prawo. co z tego ,skoro  jakiego kol wiek argumentu odnośnie niezmiernej głupoty tej gry nie przyjmie do wiadomości ,ponieważ powie ,ze jest to jego własne zdanie. Pawle, asassynie z otchłani Beliara, powiedz czemu sądzisz ,ze jest to dobra gra?!

A za Addanosa! Piepszyć oryginalność :D!
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad 2008, 01:21:53 wysłana przez dzikiben4 »

Offline Alchemistrz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #153 dnia: 28 Listopad 2008, 09:49:31 »
Bez kupowania dodatku wiedziałem , że to będzie totalny niewypał ten "zmierz Bogów" :lol:
Jowood to banda nieudaczników a ich koledzy z Indii to już totalna pomyłka. Wystarczyło popatrzeć uważnie na gameplay z FG i to co opowiada ten człowiek, poprostu same bzdury i ogólniki, a z walka i jej zmianą to już przesadził na starcie  :lol:  Pisałem kiedyś, że za Gothica i jego dodatki powinni się wziąść zdolni Polacy z pomysłem, a to mnie niektórzy wyśmiali, i teraz maja swoją Indyjską Perłę. Na sam koniec: Wstyd i jeszcze raz wstyd, za wydawanie takiej pokraki Jowood powinien przestać istnieć brrrr

Offline Resak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Born to kill !
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #154 dnia: 28 Listopad 2008, 14:15:57 »
Chciałem kupić ZB , ale po waszej dyskusji widzę że poprostu nie warto. Kupi się na święta , jak będa niższe ceny. Tak na marginesie to mój sprzęt :GF GTX 260 Asus , C2D 2,4 GHz i dwa GB ramu , nie radzi sobie z G3 , tzn gra chodzi dobrze . Ale łapie nie kiedy takie zwiechy , a podobno wymagania wzrosły w ZB . Więc się boje że będe musiał na nizszych grać , dziwne troche bo Crysisa DX10 na full bez problemu ciągnie  :-\

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #155 dnia: 28 Listopad 2008, 15:41:36 »
Mam Zmierzch Bogów zainstalowane na kompie. Dodatek jest w wersji angielskiej. Ustawiłem na takie same detalie jak w podstawce i wydaje mi sie że sie mniej ścina... o0 Błędów jest dużo a szczególnie rzucają sie błedy w dialogach (często nie są wypowiadane) ale ogólnie jest OK. Fakt faktem porozwalali budynki gdzie badź, bezmyślnie i to im musze przyznać. Co do fabuły do nie wiem bo nie gram żeby przejść. Jedno mnie wkurzyło... Będąc w mieście można sobie wejść do dowolnego domu i wyczyścić kufry do spodu... Ludzie , orkowie NIC nie robią... Drugą rzeczą jest fakt iż po 30 min grania znalazłem bardzo dobry, miecz, zadaje 280 obrażeń. Następną rzeczą jest to iż w dziale zadań jest mapa a pod nią są reputacje dla frakcji, buntowników orków... ale co mnie zdziwiło JEST TAM REPUTACJA POSWIÊCONA NORDMAROWI, tzn w podstawce jest to odpowiednik "Reputacji w Nordmarze" i tu nasuwa sie pytanie PO CO TA REPUTACJA?!! PRZECIEÂŻ NORDMARU NIE MA!!! Inna sprawa troche mniej ważna ... Znalazłem pod Cap Dun (tam gdzie były smoki) farme...  Czy to jest mądre? nie mieli gdzie robić obozowiska wieśniaków tylko w jaskini? kilka metrów wyżej był Troll... JAK ON TAM WLAZÂŁ? tego nie wie nikt...

Jeśli znajdę coś jeszcze napiszę...

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #156 dnia: 28 Listopad 2008, 19:08:56 »
Leon91 ty nie potrafisz dyskutować.
oto kilka plusów:
-nowe rodzaje broni i zbroi
-ulepszony system walki w ręcz bohater może teraz wyprowadzić więcej ciosów i kombosów
-troszeczkę ładniejsza grafika niż w Gothic 3 ,ale tylko troszeczkę
-w końcu minęły 2 lata od zakończenia Gothic 3 i jesteśmy ciekawi jakie zmiany zaszły w Myrthanie.

A na moim kompie Gothic 3 chodzi płynnie.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #157 dnia: 28 Listopad 2008, 19:27:02 »
Leon91 ty nie potrafisz dyskutować.
oto kilka plusów:
-nowe rodzaje broni i zbroi
-ulepszony system walki w ręcz bohater może teraz wyprowadzić więcej ciosów i kombosów
-troszeczkę ładniejsza grafika niż w Gothic 3 ,ale tylko troszeczkę
-w końcu minęły 2 lata od zakończenia Gothic 3 i jesteśmy ciekawi jakie zmiany zaszły w Myrthanie.

A na moim kompie Gothic 3 chodzi płynnie.

Ad 1
Zbroje są wręcz ÂŚMIESZNE a broni dodali no i dobrze,skoro tylko to umieli to ok,zawsze coś.
Ad2.
Może i racja,ale po co mi nowy system walki skoro itak sprowadza sie do- jak to ktoś wcześniej ujął "zaklikania" wroga na śmierć
Ad3.
Zbytniej różnicy w Grafice nie doświadczyłem,za to zwiększyli wymagania co na pewno nie wpływa na płynność gry
Ad4.
Mówiłem,że pomijając nową fabułe.

I może i dodatek chodzi Ci płynnie jednak myśle,że nie grasz na ustawieniach wyższych niż średnie(zapewne najniższe)Bo gra ma skopany silnik bardziej niż Gothic 3.
Oszukuj sie dalej ,ze jest to dobra gra.I,że do czasu Polskiej premiery coś zmienią(a tak sie nie stanie,bo Polacy tylko dubbing nagrywają).

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #158 dnia: 28 Listopad 2008, 19:52:45 »
Gothic 3 chodzi mi na największych ustawieniach i się nic nie tnie.A ZB żeby dobrze grać to gram na średnich bo jak ustawie na najwyższe to się trochę tnie.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #159 dnia: 28 Listopad 2008, 20:06:01 »
No dobra,w takim razie musisz mieć super maszyne.Bo,żeby na ful ZB ścinało tylko troche to właśnie taką trzeba mieć.Możliwe,że masz-nie wnikam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #159 dnia: 28 Listopad 2008, 20:06:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything