Autor Wątek: łucznik oraz mag - łucznik  (Przeczytany 4701 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
łucznik oraz mag - łucznik
« dnia: 17 Listopad 2008, 14:59:01 »
1.Zastanawiałem się, czy łucznikiem da rade przejść gre, oczywi scie z małą (34&) inwestycją w jednoręczną - miecz mistrzowski 60/120. Czy ktos z was tego juz probowal?

2.Chciałby spróbować hybrydę łucznik-mag, albo raczej mag-łucznik:
łuk-64%
jednoreczna-34%
zrecznosc-tak ok 60
i reszte juz w mane i w zaklecia, tylko kilka - kula ognia, albo lanca lodowa i błyskawica(bo np szkielety z luku ciezko pozabijac, a po dwoch kulach ognia juz ich nie ma), jeden czar obszarowy z magii ognia i jedno przyzywanie dla odwrocenia uwgi, chyba przyzywanie demona.

Czytalem na forum post o magu bitewnhym, ale nie ma tam wszystkich info jakie mnie interesuja.


Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: łucznik oraz mag - łucznik
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2008, 14:46:28 »
1.Zastanawiałem się, czy łucznikiem da rade przejść gre, oczywi scie z małą (34&) inwestycją w jednoręczną - miecz mistrzowski 60/120. Czy ktos z was tego juz probowal?
Gothic'a możne przejść nawet z lagą w ręku, jeśli masz łeb na karku to na pewno dasz sobie radę.
A jeśli chodzi o pytanie, to owszem przeszedłem grę tym sposobem i dodam, że bardzo fajnie się grało.

2.Chciałby spróbować hybrydę łucznik-mag, albo raczej mag-łucznik:
łuk-64%
jednoreczna-34%
zrecznosc-tak ok 60
i reszte juz w mane i w zaklecia, tylko kilka - kula ognia, albo lanca lodowa i błyskawica(bo np szkielety z luku ciezko pozabijac, a po dwoch kulach ognia juz ich nie ma), jeden czar obszarowy z magii ognia i jedno przyzywanie dla odwrocenia uwgi, chyba przyzywanie demona.
Czytalem na forum post o magu bitewnhym, ale nie ma tam wszystkich info jakie mnie interesuja.
Nic nie stoi na przeszkodzie ale czego od nas oczekujesz w związku z twoim pomysłem?

Forum Tawerny Gothic

Odp: łucznik oraz mag - łucznik
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2008, 14:46:28 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: łucznik oraz mag - łucznik
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2008, 16:43:57 »
Już kilka takich samych tematów założyłeś ja nie rozumiem po co? Ale dobra w związku z twoim pytaniem. Da rady przejść tak grę ale w niektórych momentach jest trudno np. mało many, a silni przeciwnicy( dobrze opancerzeni) trudno jest ich wszystkich z łuku powystrzelać ale rób jak ci odpowiada każdy musi dojść do swojego ulubionego stylu:D

Offline Kaspar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deutchland, Deutchland, Deutchland ist super!!!!
Odp: łucznik oraz mag - łucznik
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Listopad 2008, 17:34:50 »
ja tak próbowałem i fajnie się grało gorzej było ze smokami:P:) natomiast lepiej mi się grało magiem-kusznikiem polecam:P:) ale tak jak mój poprzednik jak są opancerzeni trudniej zabić, a kuszom łatwiej

Offline Jacko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: łucznik oraz mag - łucznik
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopad 2008, 19:59:16 »
chcialem poznac opinie osob, ktore maja wieksze doswiadczenie w grze.

co do kuszy, to kusze zeby nosic trzeba miec duzo sily, a sile do jej obrazen sie nie dodaje. z lukiem jest inaczej - wymga zrecznosci ta zrecznosc zawsze sie dodaje do obrazen. a na opancerzonych jakis czar ofensywny.

no i dzieki zrecznosci mozna zdobyc duzo exp - teraz za kazdego okradzionebo dostaje juz 150exp.

jezeli chodzi o przejscie gothica to ostatnio mialem 100 pomyslow na minute, ale juz koncepcja sie zrodzila...

jak dojde gdzes dalej niz 2 rozdzial;) to podziele sie doswiadczeniami.

dzieki i pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Odp: łucznik oraz mag - łucznik
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopad 2008, 19:59:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything