Autor Wątek: kamienny golem. Problem  (Przeczytany 4881 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anutix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
kamienny golem. Problem
« dnia: 15 Listopad 2008, 12:40:22 »
Hejka.
Mam problem, gdy jestem przy wiezy Xardasa, mam pokonac 3 golemy. Mialem przy sobie na poczatku tylko mlot i czary ognia wiec zalatwilem golema lodu i golema kamienia. Nie wiedzialem jeszcze ze trzeba zaniesc ich czesci do tego demona. Poszedlem do niego (ominelem golema ognia bo nie mialem lodowego czaru). byla noc i mialem tylko 2 krag magii i rune lodowego pocisku (na golema ognia) do ktorej trzeba miec 3 krag. wiec przeteleportowalem sie do magow wody i dodalem sobie ten jeden krag. Dobieglem z powrotem do wierzy Xardasa i zabilem golema ognia. Zabralem czesci jego i lodowego, gdy podszedlem tam gdzie lezaly szczatki golema kamienia to ich juz nie bylo.... przypomnialem sobie ze na ktoryms moscie byl tez. ale jego tez tam nie bylo... Czy ktos wie moze gdzie znalesc innego kamiennego golema. moj najdalszy save oprocz tego jest w II rozdziale wiec bardzo mi zalezy na tym.

Z gory dziekuje. :-X

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopad 2008, 12:49:55 »
Niestety golem kamienny jest tylko tam. Jest jeszcze jeden golem ale to golem mostowy i on jest na moście w drodze do górskiej fortecy. Ale przecież musiałeś tam być po kamień ogniskujący z Lesterem nie? Bo jak inaczej miałbyś szukać Xardasa? Więc musisz sprowadzić sobie tego golema kodami insert stonegolem chyba albo sprawdzić w cytadeli (na górze na przeciwko starego obozu droga koło Patcho) tam jak wejdziesz poszukaj przełącznika i powinieneś zjechać do lochów. W niektórych wersjach gry tam też jest golem kamienny który cię nie atakuje. Więc jak chcesz to możesz tam sprawdzić. Innych golemów chyba nie ma.

Forum Tawerny Gothic

Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopad 2008, 12:49:55 »

Offline Anutix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopad 2008, 12:54:35 »
W cytadeli jeszcze nie bylem, ale kolega mi mowil ze nie ma. Wiec czy jezeli pokonalem wszystkie golemy kamienne to czy mozna stworzyc golema tym kodem czy tylko przeniesc ??

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopad 2008, 12:58:32 »
jak wpiszesz kod to pojawi się przed tobą kamienny golem którego musisz zabić i w nim będziesz miał serce które dasz temu demonowi. tak samo insert icegolem (lodowy) i insert firegolem (ognisty). No a do cytadeli to tak jak mówiłem zależy od wersji w niektórych jest a niektórych nie ma. Golemy z przywołania i ten mostowy serc nie mają więc wpisuj insert stonegolem nie golem

Offline Anutix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopad 2008, 13:00:00 »
wielkie dzieki :D uz myslalem ze  bede usial grac od poczatku 2 rozdzialu :D jeszcze raz dzieki.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopad 2008, 13:02:03 »
Wiesz z potworami jest tak że każdego zwierza i nie-zwierza można kodami ściągnąć więc z tym nie ma problemu.

Offline Anutix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopad 2008, 13:04:33 »
insert golem <- jezeli dobrze wpisuje to niedziala. Klikam B, wpisuje MARVIN, i potem F2 i kod. no i nie dziala. moze cos robie zle

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopad 2008, 13:12:24 »
mówiłem insert STONEgolem a nie golem spróbuj jeszcze raz

Offline Anutix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopad 2008, 13:14:43 »
Dzieki, teraz sie pojawil. Juz wszyskto dobrze, na poczatku kamera mi sie zepsola ale juz dobrze. Dzieki wielkie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: kamienny golem. Problem
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopad 2008, 13:14:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything