Autor Wątek: Dead Space  (Przeczytany 2952 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Dead Space
« dnia: 08 Listopad 2008, 22:58:37 »
A więc co sądzicie o grze Dead Space. Gra jest ta bardzo brutalna, co w jakiejś gazecie przeczytałem o zakazie sprzedawania tej gry,ale narazie jakoś się nie zapowiada. A więc co sądzicie o zakazie i tej wyjątkowej brutalności tej gry.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dead Space
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2008, 23:30:34 »
Wyjątkowo brutalna? A za przeproszeniem co mamy robić obcym? Głaskać ich po główce póki nie zasną? Gra jest realistyczna i to się liczy. Ciała zachowują się tak jak powinny. Także możemy łamać, rozrywać i wybebeszać, dodatkowo grze klimatu nadaje ulokowanie akcji w tak ciekawym miejscu jak statek, mroczny, przepełniony ciałami zabitych...

Jest to jedna z niewielu nowych gier, która wciągnęła mnie na wiele godzin. Polecam każdemu kto lubuje się w tego typu gatunku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dead Space
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2008, 23:30:34 »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dead Space
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad 2008, 11:56:44 »
Isentorze jak wiesz nie każdy lubi takie gry,i nie każdy lubi,jak powiedziałeś wybebeszać,łamać oraz rozrywać. A do tego sądzę że gra ta ma aż za dużo realizmu,a ja nie lubię takich gier,w których tylko się zabija,tylko żeby też trochę głową poruszyć.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dead Space
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2008, 13:12:51 »
Skoro lubisz poruszać trochę głową powal w ścianę... Nie grałeś nie wypowiadaj się na podstawie opisu jakiegoś pseudo redaktora papilotu, który też gry w życiu nie odpalił, a ocenę wysnuł na podstawie screenów. W grze trzeba jak najbardziej myśleć i kombinować skoro jest realizm, potrzeba kombinowania jest w Dead Space na porządku dziennym. Ale jak sam mówiłeś to nie gra dla ciebie i jak ja mówiłem to gra dla kogoś kto myśli i lubi takie klimaty więc idź pograj w Fable i nie wypowiadaj się o grze, o której nie masz zielonego pojęcia.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dead Space
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopad 2008, 20:16:45 »
Mam sobie pograć w Fable? To kup mi Xboxa 360 to będzie super,wiesz. A poza tym wątpię żebyś był odpowiednio dojrzały do tej gry. aha i bym zapomniał, jeśli w głowie ci tylko rozwalanie głów to zamknij się w pokoju i siedź tam cały dzień.

Fable równie dobrze prezentuje się na komputerze i można go już nabyć za dosyć niską cenę. Sam w niego teraz gram, więc nie wiem o co chodzi... :D Tak poza tym może przestaniecie tutaj drzeć koty i przeniesiecie się na PW? - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2008, 20:26:17 wysłana przez Boba Fett »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dead Space
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopad 2008, 20:47:34 »
Nie tu jest fajnie ładnie i Boba edytuje posty choć nie wolno, a kysz! Darth czasem bywa tak, że człowiek musi rozwalić czyiś łeb...

Ależ Fable jest fajnie, zakładanie rodziny, głaskanie pieska ta sama fabuła co poprzednio. Gra stworzona z myślą o testach na szympansach. Wiecie, że klika i ma banan. To teraz w Fable wykonuje questa i ma dwa banany.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dead Space
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopad 2008, 21:12:42 »
No właśnie, Isentor ma rację że jest tu miło.

Z resztą Fable nie jest grą przeznaczoną dla szympansów. Jak wiesz w Fable nie robi się tylko takich czynności o, których wspominałeś, jak wiesz też są tam wątki w, których jest przemoc, może tylko nie tak jak  twoja ukochana gierka  Dead Space.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dead Space
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopad 2008, 21:22:42 »
Jak sam Molyneux mówił, Fable jest grą dla każdego, uproszczeniem sprecyzował przeznaczenie jej do większych mas, czyli tak samo 7 jak i 30 letnich graczy. I to według mnie jest chore. Pomachać mieczykiem każdy lubi, ale co to za efekt jeśli kończyny przy tym nie latają etc. Zadowoli tych co to nie potrzebują zbyt wiele i nie są zbyt wymagający.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Odp: Dead Space
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudzień 2008, 13:29:26 »
Ehh mam Dead Space na Xbox 360 i muszę powiedzieć że gra bardzo mnie wciągnęła. Imo iż ma trochę nudna fabułę to na końcu się zaczyna rozkręcać ;) Zauważyłem że twórcy zapożyczyli masę dobrych pomysłów z innych gier, filmów itp. Najlepsze jest to że udało im się to wszystko ładnie połączyć.

Jako horror gra nieciekawie się spisuje, ma za zadanie przestraszyć nagle pojawiającymi się z obcymi. To trochę za mało ale mi tam to za bardzo nie przeszkadza. Dla mnie to jest jedna z lepszych gier jakie wyszły w 2008 roku.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Dead Space
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudzień 2008, 15:53:41 »
To jest bezsens. Po co mówisz o Dead Space, że jest beznadziejny i w ogóle? Skoro nie podoba ci się ta gra, to rozumiem możesz powiedzieć swoje zdanie, że jest brutalna. Ale w twoich wypowiedziach czuć ewidentnie nakłanianie ludzi do tego by również porzucili tą grę. Każdy gra, ogląda, słucha czego chce i nie możesz mówić, że brutalne, głupie i nie jest to dla ludzi. TO JEST DLA LUDZI BO ZOSTAÂŁO STWORZONE PRZEZ LUDZI ale nie dla wszystkich i ty jesteś tego najlepszym przykładem. Idź pograć w mario lepiej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dead Space
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudzień 2008, 15:53:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything