Autor Wątek: Artysta grozi samobójstem.  (Przeczytany 3288 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Artysta grozi samobójstem.
« dnia: 24 Październik 2008, 17:33:16 »
Niedawno przeglądałem sobie Wirtualną polskę i natknąłem sie na artykuł w którym pisało że Wojciech Glanc brzuchomówca, grozi samobójstem. Dzisiaj poszukałem co nieco o nim na youtube i oto co znalazłem:
http://pl.youtube.com/watch?v=lGbMnqklI_Q

Po obejrzeniu tego filmiku, sam nie jestem pewny czy to jest jakiś żart czy poważna groźba. Widać człowiek jest na skraju załamania nerwowego, i takie groźby mogą być prawdziwe. Jedyne co mnie zastanowiło, to czy on sam zamierzam popełnić samobójstwo czy zamierza zabić lalkę? Zamierza także wstawić film ze swoim samobójstwem do internetu. Chwilę potem zacząłem oglądać komentarze widzów, i przez chwile na prawdę zrobiło mi się niedobrze. Praktycznie ogromna większość uważa że jest on po prostu psycholem lub jakimś schizofrenikiem. Uważam że to kłamstwo, myślę że Ci ludzie nawet nie pokusili się o zrozumienie tego co tam przekazał. Co o tym sądzicie?

Prosiłbym o uzasadnienie wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2008, 17:44:55 wysłana przez Rahtar »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Artysta grozi samobójstem.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2008, 17:50:04 »
Cytuj
Zamierza także wstawić film ze swoim samobójstwem do internetu.

a nie wiesz może jak on to zrobi? jak się zajebie to cięzkomu będzie cokolwiek i gdziekolwiek wstawić.. Co myślę? Myślę że facet przesadza, nie wiem co mu kto zrobił i tak dalej, ale jakby wszyscy byli tacy wrażliwi to 99,9% uczestników idola powinno zejść z tego świata. Próba zwrócenia na siebie uwagi. Chyba się facet za dużo o Gracku na czytał, który robi karierę na necie.. To samo ten dzieciak który Gracjana na bierząco beszta w filmikach..

Forum Tawerny Gothic

Odp: Artysta grozi samobójstem.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2008, 17:50:04 »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Artysta grozi samobójstem.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Październik 2008, 17:54:58 »

Cytuj
a nie wiesz może jak on to zrobi? jak się zajebie to cięzkomu będzie cokolwiek i gdziekolwiek wstawić

Też się nad tym zastanawiałem i stąd, nie wiem czy to jest czasem żart, albo czy on nie chce zabić tego eustachego.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Artysta grozi samobójstem.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2008, 18:20:43 »
Cytuj
a nie wiesz może jak on to zrobi? jak się zateletubie to cięzkomu będzie cokolwiek i gdziekolwiek wstawić
Też o tym pomyślałem. Tak wogóle to nie powiedział tylko, czyje to samobójstwo ma się znaleźć w internecie, troche jakby miał zkończyć karierę brzuchomówcy i "zabić" lalkę. Facet powinien wyluzować i nie przejmować się tak "krytyką" (rzekomym życzeniem śmierci) ludzi.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Artysta grozi samobójstem.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Październik 2008, 10:39:29 »
Powiem krótko i nie będę tego rozwijał bo sensu nie ma. Niech sobie strzeli w łeb i nie odp**ala cyrków. Mnie to nie ruszyło, każdy człowiek w dzisiejszych czasach jest krytykowany czy wyśmiewany. Tym bardziej osoba publiczna jaką jest artysta czy polityk.
Tak, więc niech nie robi z siebie jakiegoś gościa za którym oprócz jego rodziny ktoś by jeszcze płakał...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Artysta grozi samobójstem.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Październik 2008, 10:39:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything