Autor Wątek: Gdzie jest Karlen???  (Przeczytany 3578 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ptaszeczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Karlen???
« dnia: 21 Wrzesień 2008, 14:01:49 »
Poszedłem z paladynem Karlenem zabić Paladyna-renegata na przełęczy Varrantu i po zabiciu go karlen tam został. Okazało się, że muszę jeszcze wykonać związane z nim zadania, ale po powrocie na miejsce paladyna regenata nie znalazłem go !, co więcej, przy ognisku gdzie siedział na początku w pobliżu nemory tez nie znalazłem. Pomyślałem, że zniknął za sprawną jakiegoś śmiesznego buga. Więc poszedłem zniszczyc Nemorę dla Vaka. Pod koniec walki nagle do Nemory przychodzi Karlen i zaczyna mnie bić... :(

Gdzie on w takim razie był ????

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie jest Karlen??
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2008, 14:14:41 »
Poszedłem z paladynem Karlenem zabić Paladyna-renegata na przełęczy Varrantu i po zabiciu go karlen tam został. Okazało się, że muszę jeszcze wykonać związane z nim zadania, ale po powrocie na miejsce paladyna regenata nie znalazłem go ! co więcej, przy ognisku gdzie siedział na początku w pobliżu nemory tez nie znalazłem. Pomyślałem, że zniknął za sprawną jakiegoś śmiesznego buga. Więc poszedłem zniszczyc Nemorę dla Vaka. Pod koniec walki nagle do Nemory przychodzi Karlen i zaczyna mnie bić... :(

Gdzie on w takim razie był ??
Sprawdź kodami...
goto Karlen

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jest Karlen??
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2008, 14:14:41 »

Offline Ptaszeczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie jest Karlen?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2008, 14:36:20 »
oo nie.. ja kodów nie użyję za żadne skarby :)

Naprawde nikt nie wie, gdzie może sie podziweać karlen po zniszczeniu paladyna renegata ?? :/

Dobra, znalazłem paldyna Karlena Uśmiech

Poszedłem do ogniska, gdzie siedział Hengley i tam wlasnie byl Uśmiech
podejżewam, że wtedy go nie bylo, ponieważ byl w dordze z Varrantu do swojego ogniska Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2008, 17:16:26 wysłana przez momo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jest Karlen?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2008, 14:36:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top