Autor Wątek: Bronie z czystej magicznej rudy  (Przeczytany 1540 razy)

Description:

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

marcinqszu

  • Gość
Bronie z czystej magicznej rudy
« dnia: 15 Wrzesień 2008, 16:11:59 »
Właśnie zrobiłem questa Zgoda wytapiaczy rudy i nauczyłem się umiejętności kucia z czystej rudy.Mój problem polega na tym, że nie wiem gdzie dostać jakikolwiek przepis na wykucietakiej broni.Gram pierwszy raz i po prostu nie wiem u kogo to kupić :(Jakby znalazł się ktoś kto by chciałby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.Gothica mam w wersji podstawowyj bez żadnych pachy, ale to chyba nic nie robi.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Bronie z czystej magicznej rudy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2008, 16:16:51 »
Właśnie zrobiłem questa Zgoda wytapiaczy rudy i nauczyłem się umiejętności kucia z czystej rudy.Mój problem polega na tym, że nie wiem gdzie dostać jakikolwiek przepis na wykucietakiej broni.Gram pierwszy raz i po prostu nie wiem u kogo to kupić :(Jakby znalazł się ktoś kto by chciałby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.Gothica mam w wersji podstawowyj bez żadnych pachy, ale to chyba nic nie robi.
Zly dzial kolego, ale ja jestem od pomagania, a nie od przenoszenia.
Wiec, przepisy na bronie z CZYSTEJ magicznej rudy mozna zdobyc jedynie w specialnych skrzyniach. Nie mozna ich nabyc w zaden sposob

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bronie z czystej magicznej rudy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2008, 16:16:51 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bronie z czystej magicznej rudy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2008, 18:23:15 »
Tu masz listę skrzyń, w których znajdziesz mi.n te właśnie przepisy na te bronie http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,2228.0.html. Gorzej jest jednak z czystą rudą, bo bardzo ciężko ją zdobyć, ale w tych skrzyniach może uda ci się je znaleźć.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2008, 18:24:44 wysłana przez Roben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bronie z czystej magicznej rudy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2008, 18:23:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything