Autor Wątek: Sposoby na smoki  (Przeczytany 11023 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Sposoby na smoki
« dnia: 02 Sierpień 2008, 18:56:34 »
Piszcie jakie macie sposoby na smoki np. czym go pokonaliscie i jak i prosze bez kodow

Offline Paladyn18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpień 2008, 18:56:06 »
Mój sposób to jest taki kupić czar przyzwanie demona i kiedy się ze smokiem pogada to go użyć wtedy smok się zajmie demonem a ja spokojnie w niego nawalam z kuszy lub miecza

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpień 2008, 18:56:06 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpień 2008, 21:43:45 »
Albo kupić czar ,,Deszcz Ognia'', dzięki czemu za jednym podejściem smoka będziemy wstanie wykończyć. Jeśli się jest magiem, to wystarczy nauczyć się czaru ,,Przyzwanie szkieletów'' i przyzywać po kolei każdego i smoka oni sami zabiją. Innych skutecznych sposobów, poza zlikwidowaniem smoka bronią, nie widzę.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpień 2008, 22:00:11 »
Jeśli jesteśmy magiem, to wystarczy nam czar "Deszcz ognia" albo "Armia ciemności". Gorzej jak gramy jakimś wojownikiem, możemy co prawda kupić odpowiedni czar, ale są one dość drogie i wymagają sporo many. Oprócz walki mieczem można też zastosować inny sposób - stajemy odpowiednio daleko od smoka i atakujemy go najlepiej z łuku, ponieważ kusza jest nieco wolniejsza, a gadowi regeneruje się życie. Jeśli mamy szczęście to smok nawet nie będzie nas atakować. :D
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2008, 22:01:03 wysłana przez Pawel_ADP »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Sierpień 2008, 10:38:59 »
Moim i najlepszym sposobem jest nastepujący...
Podchodzimy do smoczka... gadamy z nim... i zabijamy... zabieramy łuski krew serce i skarby... i narka smoczku... Wczym problem???

Czym zabijam???
Jak jestem magiem zabijam przeciwstawnym żywiołem...
Jak jestem wojownikiem to najlepszą bronią jaką mam w ekwipunku :P

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sierpień 2008, 13:19:12 »
Moim sposobem jest deszcz ognia lub przywanie demona chociaż udało mi się pokonać ożywieńca z przyzwaniem golema.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:16:33 »
Sposoby na smoki... niby trudni to przeciwnicy (szczególnie w nocy kruka gdzie się regenerują) ale mimo to można pokonać ich łatwiej niż by się zdawało.
Po pierwsze już od początku gdy wyposażam się w zwoje z przyzwaniem demona, golema, armii ciemności i co tam się jeszcze da. Do tego zwoje z zaklęciami ofensywnymi: Krzyk Umarłych, ÂŚmiertelna Fala, Tchnienie ÂŚmierci etc. o ile w ogóle znajdę takowe u handlarzy. Zawsze można polegać również ta swoim własnym mieczu, bądź pomocy łowców smoków. Ta jest szczególnie widoczna przy pokonywaniu Bagiennego Smoczyska. O Biffie to już chyba wspominać nie muszę.

Offline Grad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:35:16 »
Więc teraz ja napisze swój sposób na smoki ja przyzywam demona i pomagam mu walczyc ze smokiem albo robie deszcz ognia ale mozna tez tylko mieczem

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Wrzesień 2008, 11:19:37 »
Ja bym nie korzystał z ognistego deszczu. Może się przydać na ostatniego smoka. Jeden zwój "przywołanie demona" załatwi sprawę. Ty w ty czasie możesz oczyścić skarbiec. Demon sam sobie da spokojnie radę:D

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Wrzesień 2008, 23:14:37 »
Idę do smoka przyzywam demona smok go atakuje a ja w tym czasie walę do smoka z desczu ognia.

Offline Basir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Wrzesień 2008, 19:27:02 »
Ja akurat dzisiaj zabiłem wszystkie smoki(W Kolonii Karnej), po rozmowie ze Smokiem zabijałem go po prostu Szponem Beliara, leczyłem się klawiszem H(Opcja Usepotionkeys)

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Październik 2008, 17:05:14 »
Jest kilka opcji dla każdej z gildii inna:
Mag - Deszcz, przyzwanie demona, armia ciemności podstawowe zaopatrzenie w walce ze smokiem.
ÂŁowca Smoków - Kusza lub łuk i bijemy z daleka kiedy smok ma mało HP wyciągamy miecz i dobijamy gada
Paladyn - I tu nie wiem co poradzić. Można zastosować kombinacje magicznych zwojów kuszy i miecza. Przy paladynie zawsze miałem problemy ze smokiem.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2008, 16:47:20 »
Moim sposobem jest kupienie czaru zmniejszenia i wtedy smok jest taki malutki i wtedy jednym ciosem go zabijamy.

Moim drugim sposobem jest kupienie czaru przyzwania na przykład armii ciemności, demona itd. No i wtedy kompan odwala za nas całą robotę lub razem z nim pokonujemy smoka.

Offline Chusteczka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagajcie Braciom!!
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Październik 2012, 20:11:53 »
Ja mam na nie taki sposób idę pokupuje zwoje między innymi Przywołanie Szkieleta,Deszcz Ognia,itp

Offline Kaazmir1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Dopiero zaczynamy doceniać to , co straciliśmy"
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Styczeń 2013, 14:03:08 »
Ja sobie sam poradziłem : na wszystkie Smoki , w momencie ich ataku czyli fali ognia naciskałem strzałkę w dół . Postać robiła krok w tył i dzięki temu nie "latałem" przez ten smoczy atak . Potem szybko podchodziłem do gada ciach-ciach i tak po kilka razy . Na ognistego to już na luzie bo tam teren jest kamienisty i pełno tam kolumn za którymi można się skryć : chowałem się za nią wyjmowałem kuszę / łuk , bestia nie mogła nas atakować , bo to bug chyba jakiś a Bezio mogł spokojnie ostrzeliwać smoka.

Offline Gronit

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 26
  • Nie patrz na mnie! On już był martwy...
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Październik 2013, 00:26:14 »
Ja ze smokami walczę "na tchórza". Chowam się w takim miejscu, żeby smok mnie nie widział i walę go czarami (szczególnie dużą kulą ognia). Może brzmi dość głupio, ale dla mnie, czyli dla człowieka o manie 300 i sile 30, to bardzo dobre rozwiązanie  ;).

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Listopad 2013, 12:15:01 »
Na pierwsze trzy smoki starczy kupic zwoj "przywolanie demona" i on sam bez najmniejszych problemow pokona smoka. (malo tego demon straci moze tylko z polowe pkt zycia, glupie to). Na lodowego czar na zmniejszenie i po krzyku :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sposoby na smoki
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Listopad 2013, 12:15:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top