Autor Wątek: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!  (Przeczytany 151111 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #160 dnia: 31 Sierpień 2008, 17:29:29 »
Kiedy u Logana użyjemy dialogu "Przyjdę później...", pojawia się on na "dole" a powinien być na górze i czcionka powinna być na biało jak to jest w innych dialogach kiedy mówi Bezi. Screen - http://www.vpx.pl/zdjecie,beztytulu1801.html

Offline Knopix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #161 dnia: 06 Wrzesień 2008, 22:25:33 »
Cytuj
Człowieku, wyślę Ci te 1000 skryptów i przewertuj je manualnie sam, a dopiero potem mądruj, ok?
Człowieku, ja też modowałem gothica i wiem że to nie jest łatwa, szybka, ani prosta sprawa... tylko że, się najnormalniej w świecie się dziwię po co w changelogu umieszczaliście coś, co bynajmniej nie zostało do końca rozwiązane.

Cytuj
A, widzisz. zapomniałem dodać poprawionego skryptu Miki do instalatora.
Ciesze się że mogłem wreszcie w czymś pomóc  :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #161 dnia: 06 Wrzesień 2008, 22:25:33 »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #162 dnia: 06 Wrzesień 2008, 22:28:02 »
Jeśli nie zauważę tutaj kolejnych zgłaszanych błędów związanych z tłumaczeniem, nowy SP wyjdzie w tym tygodniu. Naprawdę, może nie wiele będzie poprawiał, ale najważniejsze błędy usuwa. Nie wiadomo, czy projekt będzie się rozwijał. Nie wiadomo jak potoczy się sprawa niewidzialnych ścian. Spójrzmy jednak na to z innej strony, SP rozwiązuje dużo problemów.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2008, 22:28:42 wysłana przez Respev »

Offline Nigi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #163 dnia: 07 Wrzesień 2008, 09:29:32 »
Znalazłem jeden bug. Kiedy porzyczamy kase od Lechmara, to normlanie po 3 dniach nasłał na nas dwóch gości (tego przy karczmie Kardifa i tego niedaleko domku Lechamra który pali). Niestety tak nie jest. I jeszcze po pobiciu go nie denerwuje się. I można nadal oddać złoto nie ważne co się stanie (no chyba że będzie 6 rodział, albo jak go zabijemy  :-*)

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #164 dnia: 07 Wrzesień 2008, 13:58:48 »
Cytuj
Znalazłem jeden bug. Kiedy porzyczamy kase od Lechmara, to normlanie po 3 dniach nasłał na nas dwóch gości (tego przy karczmie Kardifa i tego niedaleko domku Lechamra który pali)
Nie rozumiem. W niespatchowanej grze tak było a już w spatchowanej jest inaczej? Skrypty Lehmara są oryginalne, w ogóle nie ruszane.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień 2008, 13:59:33 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #165 dnia: 07 Wrzesień 2008, 16:17:11 »
Respev mam pytanie czy naprawiłeś ten błąd z paczką stali u kowala Huna i błędY z Edgorem? A przemyślałeś czy usunąć tę krawędź - http://www.vpx.pl/foto,dobar_i_parlaf.html

Cytuj
Jeśli nie zauważę tutaj kolejnych zgłaszanych błędów związanych z tłumaczeniem, nowy SP wyjdzie w tym tygodniu.

Czyli patch wyjdzie dzisiaj ;D?
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień 2008, 16:19:32 wysłana przez Szkodnik_66 »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #166 dnia: 07 Wrzesień 2008, 17:09:00 »
Nie dzisiaj, w przyszły tygodniu. Dziś tego nie będę robił. TG Mod Studios nie usunęło krawędzi. ÂŚwiatem będziemy się zajmować (o ile będziemy w ogóle kontynuować projekt) dopiero w następnych patchach. To z Edgarem do naprawienia, ale na razie nie chce mi się tego robić.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #167 dnia: 07 Wrzesień 2008, 19:20:10 »
Przepraszam że wtrącę ale nie wiem czy była mowa o tym błędzie. Raz se gram i tam gdzie stoi herold <tak mi się wydaje, że tak się nazywa> no na tej mównicy ta mównica lata można by ją posadzić na ziemi.

Jeśli ten problem był poruszony to przepraszam.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #168 dnia: 07 Wrzesień 2008, 19:28:15 »
Takie rzeczy to w następnym patchu (jeśli się ukarze następny po nowym SP). Nie będziemy wprowadzać tylko jednej takiej zmiany i wsadzać od razu do SP. Przez takie zabiegi SP ważyłby z 80mb.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #169 dnia: 07 Wrzesień 2008, 21:59:41 »
Dobra, nie wiem czy to poprawione czy nie, ale mówię, ile jeszcze niemieckich tekstów udało mi się znaleźć w Jarkendarze, a więc:

- herszt orków w kanionie
- opcja dialogowa z Ramonem
- zapis w dzienniku w misji ,,Moc strażnika umarłych'' - tam jest napisane Quahodrons Fragen, a powinno być chyba ,,Pytania Quahodrona''

I mam jeszcze propozycję, żeby usunąć możliwość zdobycia z powrotem swoich sprzedanych przedmiotów od Sengratha (to ten z GD), kiedy zginie w 4 rozdziale.


Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #170 dnia: 07 Wrzesień 2008, 22:47:11 »
Cytuj
- zapis w dzienniku w misji ,,Moc strażnika umarłych'
Wszystkie wpisy w nowym SP będą po polsku. Po prostu wyciągnąłem skrypty z zapisami z polskiej wersji gry. O takie rzeczy się nie martw.

Cytuj
- herszt orków w kanionie
Już dawno poprawione i będzie w nowym SP.

Cytuj
I mam jeszcze propozycję, żeby usunąć możliwość zdobycia z powrotem swoich sprzedanych przedmiotów od Sengratha (to ten z GD), kiedy zginie w 4 rozdziale.
O tym nie wiedziałem, ale jutro to zrobię.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #171 dnia: 08 Wrzesień 2008, 15:05:12 »
Respev co do tych rzeczy co można zabrać od Sengratha w 4 dziale to jest jeden kruczek; on w w inwentarzu ma kuszę, która nazywa się "kusza Sengratha" i kiedy idziemy do Udara zaliczyć tę misję to jest dialog dot. tej kuszy, a Bezi mówi coś w stylu, że mam ją przy sobie. Więc gdybyś zrobił tak aby nie można wcale go obszukać to była by mała nieścisłość. więc proponują aby miał w inwentarzu tylko kuszę lub żeby leżała koło niego(to mi się bardziej podoba).
Może to nie ma wielkiego znaczenia ale wolałem o tym napisać.
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2008, 15:06:03 wysłana przez Szkodnik_66 »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #172 dnia: 14 Wrzesień 2008, 16:28:20 »
Błąd z Sengrathem pozostanie na razie nienaprawiony. Gorzej z Miką. Raz działa poprawka dotycząca tego nieskończonego doświadczenia a raz nie, więc będę musiał na razie ją usunąć z SP. Patch poprawia głównie te niemieckie teksty. A tutaj lista poprawek jutrzejszego SP:
Cytuj
- Od teraz Grom śpi w łóżku w swoim namiocie, a nie na stojąco przed nim.
- Zmieniono nazwy drewna do cięcia z "Piła do cięcia" na "Drewno" (niedoróbka CD Projekt).
- Kolejne usunięcie ostatków niemieckich tekstów (jeszcze jakieś występują, prosimy to zgłaszać na naszym forum [gothic.gram.pl/forum]).
- Od teraz gracz nie może odkupić paczki stali od Huno.
- Teraz strażnik w kopalni bandytów po uwolnieniu niewolników nie ma kwestii "Uwolnij niewolników!".
- Naprawiono błąd w dialogu nauczania z Jackiem Aligatorem.
- Naprawiono błąd w wyniku którego niektórzy nauczyciele lądowali we wpisie "Nauka", a nie "Nauka w świecie zewnętrznym".
- Teraz w zadaniu "Ktoś coś zgubił" po oddaniu przedmiotu Hannie rzecz ta znika nam z ekwipunku.
- Naprawiono błąd spowodowany przez patch 1.2 w wyniku którego Thorben nie chciał nauczyć nas otwierania zamków za darmo po oddaniu księgi rachunkowej Lehmara.

Nie ukrywam, że niektórych tutaj zgłoszonych błędów nie naprawiłem ale tylko dla tego, że albo są niemożliwe do usunięcia albo nie mam na nie teraz czasu. Nad SP pracuję głównie ja, a z racji tego, że nie mam teraz czasu, nie będę poprawiał po wydaniu kolejnego SP kolejnych błędów (no, chyba, że tylko te z niemieckimi tekstami). Jeśli znajdę chwilę wolnego, zajmę się kolejnymi błędami.
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień 2008, 16:31:54 wysłana przez Respev »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #173 dnia: 14 Wrzesień 2008, 18:56:07 »
Ahh.. nie naprawiłeś tych błędów z Edgorem :-*

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #174 dnia: 14 Wrzesień 2008, 19:16:28 »
Ahh.. nie naprawiłeś tych błędów z Edgorem :-*

Cytuj
Nie ukrywam, że niektórych tutaj zgłoszonych błędów nie naprawiłem ale tylko dla tego, że albo są niemożliwe do usunięcia albo nie mam na nie teraz czasu.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #175 dnia: 14 Wrzesień 2008, 23:57:22 »
A czy u Parciwala niemiecki tekst został poprawiony? I u Pedra na wyspie Irdorath? Dodam jeszcze, że kiedy zapytamy Parciwala ,,czy wiesz, jak mogę dostać się na teren wydobycia?'' (chyba tak to szło), to ten sam tekst zostaje zapisany w zadaniu ,,Kopacze i ruda''. W sumie to chyba są wszystkie błędy i niemieckie teksty, które znalazłem. Myślę więc, że poza wspomnianymi błędami już nie ma co poprawiać.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #176 dnia: 15 Wrzesień 2008, 11:58:26 »
Cytuj
A czy u Parciwala niemiecki tekst został poprawiony?
A zgłaszałeś to? Nie, więc jak mógł zostać poprawiony? Poprawiłem to teraz.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2008, 12:04:54 wysłana przez Respev »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #177 dnia: 15 Wrzesień 2008, 13:00:57 »
No, Service Pack 1.3 został wydany. Zapraszam do testowania. Linki na stronie głównej i na pierwszej stronie tego tematu. Szukajcie niemieckich tekstów, może jeszcze jakieś są.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #178 dnia: 15 Wrzesień 2008, 15:45:55 »
Czemu po zainstalowaniu parch 1.3 całe menu mam po niemiecku i takie coś jak Aktualne Misje itp. Dodam, że mam to pierwszy raz i mam wgrane(od niedawna G2MDK), może to przez to?

Respev

  • Gość

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #179 dnia: 15 Wrzesień 2008, 15:48:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top