Autor Wątek: Kilka pytań....  (Przeczytany 2509 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline olom23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kilka pytań....
« dnia: 10 Lipiec 2008, 20:52:28 »
1.Czy jak chce zostac najeminikiem to co mam inwestowac w sama siłe? Czy też musze w zręczność?
2.Kiedy dostane jakaś zbrone?
3.Na czym mam expić czy wogule expić czy wypełniając tylk ozadania dojde do 35 lvla?
Jeśli tak to możecie mi napisac gdzie?
4.Czy mam inwestowac wogule w mane?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kilka pytań....
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2008, 21:01:19 »
1.Czy jak chce zostac najeminikiem to co mam inwestowac w sama siłe? Czy też musze w zręczność?
To zależy... jeśli chcesz używać łuku, lub kuszy, to rozwijaj zręczność, a jeśli broni do walki wręcz, to siłę.
Cytuj
2.Kiedy dostane jakaś zbrone?
W IV rozdziale będziesz mógł kupić ciężką zbroję najemnika, chociaż chyba poziom postaci na 20, jest też do tego wymagany, ale nie jestem pewny.
Cytuj
3.Na czym mam expić czy w ogóle expić czy wypełniając tylk ozadania dojde do 35 lvla?
Jeśli tak to możecie mi napisac gdzie?
Rób to i to jeśli chcesz, ale do 35 levela bardzo cieżko dojść. W lasach się kręci dużo besti i na terytorium orków, więc tam możesz napić trochę expa.
Cytuj
4.Czy mam inwestowac w ogóle w mane?
To się tyczy tylko magów - dla postaci wojowniczej jest to zupełnie nie potrzebne.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2008, 21:03:46 wysłana przez Roben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kilka pytań....
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2008, 21:01:19 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Kilka pytań....
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec 2008, 21:32:26 »
Cytuj
1.Czy jak chce zostac najeminikiem to co mam inwestowac w sama siłe? Czy też musze w zręczność?

Kiedy będziesz miał 100 siły nikt cię więcej nie nauczy, więc wtedy możesz pakować w zręczność.

Cytuj
2.Kiedy dostane jakaś zbrone?

Kiedy dołączysz do jakiegoś obozu.

Cytuj
3.Na czym mam expić czy w ogóle expić czy wypełniając tylk ozadania dojde do 35 lvla?
Jeśli tak to możecie mi napisac gdzie?

Ja skończyłem grę na 33lv wypełniając tylko zadania. Możesz zapolować na orki i błotne węże.

Cytuj
4.Czy mam inwestowac w ogóle w mane?

Jeśli chcesz zostać magiem to tak. Musisz najpierw ograniczyć wydawanie punktów nauki na siłę itd.



Offline ..::Diego::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninj
Kilka pytań....
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2008, 09:04:31 »
1.Czy jak chce zostac najeminikiem to co mam inwestowac w sama siłe? Czy też musze w zręczność?
2.Kiedy dostane jakaś zbrone?
3.Na czym mam expić czy w ogóle expić czy wypełniając tylk ozadania dojde do 35 lvla?
Jeśli tak to możecie mi napisac gdzie?
4.Czy mam inwestowac w ogóle w mane?
To nie ma znaczenia, czy dołączyłeś do Obozu Bractwa, czy Starego Obozu liczy się tylko to czy chcesz walić z magii, czy z mieczy lub toporów !! Ja tam zawsze idę drogą wojownika, czyli wale z mieczy i kuszy i czasem użyję jakiegoś magicznego zwoju.
Za całokształt pracy spamera. 6 twoich postów z puli 12 znajduję się w koszu, a te które pozostały zazwyczaj nie wnoszą nic nowego do tematu. Ostrzeżenie może pomoże Ci przemyśleć twoje zachowanie na forum, które ustawiam na 30 dni - Tid.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2008, 09:24:10 wysłana przez Tidus »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kilka pytań....
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2008, 18:37:31 »
Cytuj
1.Czy jak chce zostac najeminikiem to co mam inwestowac w sama siłe? Czy też musze w zręczność?
Zależy czy używasz broni jednoręcznej czy dwuręcznej. Idealne połączenie to broń jednoręczna + ÂŁuk, lub broń dwuręczna + kusza. Najlepiej w ten drugi sposób(Uriziel - broń dwuręczna, najlepsza w grze)
Cytuj
2.Kiedy dostane jakaś zbrone?
Gdy zostajesz najemnikiem dostajesz lekki pancerz, z biegiem czasu będziesz mógł kupować lepsze.
Cytuj
3.Na czym mam expić czy w ogóle expić czy wypełniając tylk ozadania dojde do 35 lvla?
Odwiedź lasy, terytoria orków, okolice wieży Xardasa itp.
Cytuj
4.Czy mam inwestowac w ogóle w mane?
Zależy. Wybierasz wojownik lub mag.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Kilka pytań....
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:07:19 »
1. Możesz, ale imo najlepiej hybryda (czyli w str i dex), wtedy będziesz praktycznie nie do ruszenia (wyciągasz łuk lub kusze i ranisz/zabijasz z dystansu, a jak podbiega blisko wyciągasz mieczyk i dobijasz.)

2. Jak dołączysz do któregoś obozu. Ale zanim dołączysz można już kupić jakieś pomniejsze zbroje (spodnie kopacza itd)

3. Po prostu łaź po całym obszarze (najlepiej na orkowych terenach) i zabijaj wszystko, co się rusza, proste.

4. Dla wojownika jest to nie opłacalne. Jeśli grasz magiem to tak, ładuj.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kilka pytań....
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:07:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything