Autor Wątek: Problem...y  (Przeczytany 1758 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jendrus91

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Problem...y
« dnia: 08 Lipiec 2008, 19:43:09 »
Witam ! Mam kilka pytan dotyczacych Gothica 3 na PC :)
1. Jak moge bez kodow itd miec najlepsza bron jedno i dwureczna ??
2. jw. hełm oraz tarcza...
3. Jak moge sie nauczyc polepszania zbroi ? Ingwar nie chce mnie jakos uczyc tego... 
4. Komu mam oddac 12 ognistych pucharów ( Ktorym Paladynom)
5. Jestem wojownikiem Inosa i juz po zdobyciu myrtany i oswobodzenia varantu i nordmaru i po zabiciu zubena pojde do klasztoru i jak zaczne z nim rozmawiac to potem mi pokarze przyszlosc i po tym malym pokazie gra sie wylańcza ? BO mi tak a ja bym chcial dalej cos robic...

 No i to chyba wszytko :) bardzo bede wdzieczny jeżeli ktos powaznie do tego podejdzie i odpowie na temat :)
z gory wszystkim dziekuje :) !!

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Problem...y
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lipiec 2008, 20:10:28 »
Cytuj
1. Jak mogę bez kodow itd miec najlepsza bron jedno i dwureczna ?

Otwierając "skrzynie". Wpisz w google: "skrzynie gothic 3" - to nie boli.


Cytuj
2. jw. hełm oraz tarcza...

Jeden hełm, bodajże "Rogaty Hełm" można zdobyć jedynie na kodach. Hełm paladyna znajduje się w Geldern, w zamku. Wejdziesz tam mając 75% procent reputacji.

Hełm Ejnara jest w jego grobowcu, a mianowicie:


Cytuj
3. Jak mogę sie nauczyć polepszania zbroi ? Ingwar nie chce mnie jakoś uczyć tego...


Pisze wszędzie, że uczy tego kowal z klanu Młota, zapewne Ingvar, ale ja jakoś nie mam opcji nauki. Być może to koleiny bug.

Cytuj
4. Komu mam oddac 12 ognistych pucharów ( Ktorym Paladynom)

Cytuj
Klan Ognia:
1) Frithjof
Klasztor:
2) Olivier
Okara:
3) Roland
Vengard:
4) Thordir
5) Markus
6) Georg
7) Cobryn
Reddock:
8)Javier
Cape Dun:
9) Wenzel
Trelis:
10) Konrad
Nemora:
11) Karlen
Niedaleko Mora Sul
12) Cruz

Wystarczy poszukać... zajeło mi to 2 minuty.

Cytuj
5. Jestem wojownikiem Inosa i juz po zdobyciu myrtany i oswobodzenia varantu i nordmaru i po zabiciu zubena pojde do klasztoru i jak zaczne z nim rozmawiac to potem mi pokarze przyszlosc i po tym malym pokazie gra sie wylańcza ? BO mi tak a ja bym chcial dalej cos robic...

Bardzo mi przykro, ale na to pytanie nie jestem stanie odpowiedzieć, gdyż nigdy nie przeszedłem gothic 3. Od początku grałem może 6 razy, ale nigdy nie udało mi się zakończyć. Gra po prostu staje się nudna. ;]


Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem...y
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lipiec 2008, 20:10:28 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem...y
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lipiec 2008, 20:33:30 »
Cytuj
Jak mogę sie nauczyć polepszania zbroi ? Ingwar nie chce mnie jakoś uczyć tego...
Najnowszy path 1.6 (ponoć, bo nie przechodziłem gry z tym pathem) rozwiązuje ten problem
Cytuj
5. Jestem wojownikiem Inosa i juz po zdobyciu myrtany i oswobodzenia varantu i nordmaru i po zabiciu zubena pojde do klasztoru i jak zaczne z nim rozmawiac to potem mi pokarze przyszlosc i po tym malym pokazie gra sie wylańcza ? BO mi tak a ja bym chcial dalej cos robic...
No to niestety jest już koniec i nie wiem czemu się dziwisz, skoro pokazują się napisy końcowe. Zapraszam do przechodzenia drugi raz ;).
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2008, 20:34:33 wysłana przez Roben »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Problem...y
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipiec 2008, 20:40:04 »
1. Najlepsza broń dwuręczna to Gniew Innosa, jest w 44 skrzyni (temat o skrzyniach), a jednoręczna to miecz królewski, który ma Robhar II, ale nie ma sensu go używać, bo jest zużyty. Pozostaje Miecz Przodków jego projekt znajdziesz w 39 skrzyni.
2. Chełm to korona Adanosa, znajdziesz ją w świątyni koło Mora Soul. Najlepsza tarcza, to tarcza królewska Robhara, albo tarcza runiczna jest w 27 skrzyni.
3. Zainstaluj patch 1.6, wtedy wielu kowali uczy tej umiejętności.
5. Proste. Rób questy itd, a potem idź do klasztoru.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Problem...y
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lipiec 2008, 21:44:44 »
Właściwie to mam tylko poprawkę do wypowiedzi Mantosa. Gniew Innosa jest w 48 skrzyni, nie 44. Taki mały błąd.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem...y
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lipiec 2008, 21:44:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top