Autor Wątek: Koniec świata  (Przeczytany 45165 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lipiec 2008, 11:51:58 »
Eh udzie ludzie, ilu już było takich proroków. Co roku można słyszeć nowe przeróżne przepowiednie o tym że w 2012 czy 2015 na nas spadnie kary grom i będziemy wąchać kwiatki od spodu. Mówiąc inaczej, poco martwić sie tym, jak w nas asteroida pierdyknie to poczujemy, po cóż się martwić na za pas.

A jak byśmy przyjmowali i brali na poważnie każde takie proroctwo co nam wciskają wróżbitki i wróżbici etc. to normalnie byśmy choroby psychicznej się nabawili,

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:05:21 »
Masz rację Canis, ale ja ten temat dla beki założyłam. Poprostu jestem ciekawa Waszych zdań n atemat końca świata. A przepowiednię ,którą napisałam ,podałam jako przykład. Wystarczy wpisać w google "przepowiednie o końcu świata" i tam jest tego tysiące.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:05:21 »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:06:41 »
Tylko teraz pytanie:

Data śmierci Papieża 02.04.2005 -> 2+4+2+5=13
Godzina śmierci Papieża 21.37 2+1+3+7=13
To jest 13 tydzień 2005 roku
Pontyfikat trwał 26 lat i 5 miesięcy 2+6+5=13 czyli 9301 dni 9+3+1=13
Urodziny Papieża 18.05.1920 1+8+5+1+9+2=26 :2 = 13
13 maja – zamach na jego życie
Papież rocznikowo miał 85 lat 8+5=13
13 to dzień objawień Maryjnych, której Jan Paweł II oddał swoje całe życie
13 to liczba Maryjna
Przypadek czy może ma głębszy sens?
"Jakiś jasnowidz przepowiedział że gdy papieżem zostanie murzyn to w krótce po tym będzie trzecia wojna światowa która zniszczy cały świat...

...ciekawe jak się sprawy potoczą... "

To fragment z jakiejś strony. Niby w takie coś nie wierzymy. Ale sens to pewien ma. Nie wiadomo co o tym myśleć.


Na tej stronie to juz jest totalny misz masz XD : http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/za-5-lat-koniec-swiata,858915

« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2008, 12:12:57 wysłana przez Walentin »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:11:37 »
Takie coś katole przysyłali mi smsami i na komunikator i zawsze, gdy to widziałem, to śmiać mi się chciało. Jaki głębszy sens ludzie drodzy, to jest wynik manipulacji, jakbyście się postarali to wyszłyby "14" i co by z tego wynikało? Nic. Ludzie nie twórzmy jakieś bzdurnych wyjaśnień dla wszystkiego.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:17:43 »
No widzisz zcyli można dojść do wniosku, że wszystkie pzrepowiednie są wymyślone. Może i tak....

Szukam tej strony z tą moją przepowiednią, ale natknęłam się na troszkę podobną:
http://koniec-swiata.bloog.pl/.?ticaid=6630c


http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/kara_nadchodzi.html
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2008, 12:30:35 wysłana przez Walentin »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:44:15 »
Tylko teraz pytanie:

Data śmierci Papieża 02.04.2005 -> 2+4+2+5=13
Godzina śmierci Papieża 21.37 2+1+3+7=13
To jest 13 tydzień 2005 roku
Pontyfikat trwał 26 lat i 5 miesięcy 2+6+5=13 czyli 9301 dni 9+3+1=13
Urodziny Papieża 18.05.1920 1+8+5+1+9+2=26 :2 = 13
13 maja – zamach na jego życie
Papież rocznikowo miał 85 lat 8+5=13
13 to dzień objawień Maryjnych, której Jan Paweł II oddał swoje całe życie
13 to liczba Maryjna
Przypadek czy może ma głębszy sens?
"Jakiś jasnowidz przepowiedział że gdy papieżem zostanie murzyn to w krótce po tym będzie trzecia wojna światowa która zniszczy cały świat...

...ciekawe jak się sprawy potoczą... "

To fragment z jakiejś strony. Niby w takie coś nie wierzymy. Ale sens to pewien ma. Nie wiadomo co o tym myśleć.


Na tej stronie to juz jest totalny misz masz XD : http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/za-5-lat-koniec-swiata,858915



No dobra ale co w związku z tym że pojawia się 13? Bo tego nie rozumiem.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Lipiec 2008, 12:51:34 »
Cytuj
Urodziny Papieża 18.05.1920 1+8+5+1+9+2=26 :2 = 13
":2"? bo sie 2 razy urodził, czy co? Gdybyś się uparła, to zrobiłaśby to z innymi liczbami.

Każda "przepowiednia", jaką tu umieściłaś jest, delikatnie mówiąc idiotyczna, szczególnie ta o końcu świata, bo czarny (celowo użyłem tego słowa) został papieżem.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Lipiec 2008, 13:05:55 »
No nie no... przypomina mi się, moje lost faniactwo,  kiedy każda cyfrę w Loście próbowałem nawiązać do 4, 8, 15, 16, 23, 42. ÂŻe (2+4) : 2 + 3 = 8. Co do tej 13 - zbieg okoliczności. Równie, dobrze jak ktoś napisał, gdybyśmy sobie obrali inny dzień, moglibyśmy na siłę coś znaleźć.

Cytuj
Każda "przepowiednia", jaką tu umieściłaś jest, delikatnie mówiąc idiotyczna, szczególnie ta o końcu świata, bo czarny (celowo użyłem tego słowa) został papieżem.

Ta o Tysiącu lat pokoju i spaleniu się Ziemi byłą najlepsza :D

Apropo 2012... gdyby na serio miało nastąpić wtedy przebiegunowanie (?) lub miałaby uderzyć asteroida połowa ludzi już by wpadła w panikę, albo starano by się całkowicie tę informację zataić.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Lipiec 2008, 13:17:30 »
A ja uważam że fale cunami nas zniszczą doszczętnie i nic nie będzie, ani pijaństwa, ani alkoholu, ani bandyctwa i łachmaństwa. Bo ja jestem człowiekiem uczciwym i sprawiedliwym, wierzącym i praktykującym i wiem, na jakiej zasadzie, to wszystko uczynić, wszystko zlikwidować.

A tak z poważnej strony (to wyżej to były brawa dla Walentin). A jeszcze małe odniesienie bo nie mogę się doczekać:

Cytuj
Data śmierci Papieża 02.04.2005 -> 2+4+2+5=13

2+4+2005 = 2011 :) tak co do innych kalkulacji, to biedaczek pechowe życie w ogóle miał. A dzisiaj jest 5 lipca 2008 roku, 5+8=13, jak piszę ten post to jest 13:00! K***a ratujta się kto może!!!
Cytuj
Urodziny Papieża 18.05.1920 1+8+5+1+9+2=26 :2 = 13

Dobra, a skąd to dzielenie przez dwa? Urodziny Isentora - 23.09.1989. 2+3+9+1+9+8+9 = 41 : 3,(153846) = 13!!!! Wszyscy zginiemy!

Walentin wspominała o wielkich wojnach itp. Jakoś na masowy konflikt się nie zanosi, teraźniejsza broń atomowa mogłaby zniszczyć świat siedem razy. ÂŻadne państwo, jak wspomniał Isek, nie ma na tyle siły by wybić pozostałe. Jeśli miałaby lecieć do nas jakaś kometa, to prawdopodobnie już została by odkryta, chyba, że ktoś wierzy w amerykańskie filmy w których to wykrywają zagrożenie dla całej ludzkości tydzień przed uderzeniem takowej. Wizji końca świata jest wiele, tak samo przepowiedni na ich temat, i wątpię, że choćby jedna z dziesiątek, lub nawet setek tych opowieści była prawdziwa. Ja za to słuchałem jak w radiu opowiadali o proroctwie Oriona na rok 2012, kiedy to ma nastać epoka lodowcowa, wielki impuls elektromagnetyczny, który powstanie w wyniku obiegunowania ziemi zniszczy wszystkie dane na wszystkich urządzeniach elektronicznych i jedynym sposobem "magazynowania" danych będzie pismo. A może jednak zrealizuje się straszliwa wizja rodem z amerykańskich filmów o jakimś szaleńcu, który w swych niecnych zamiarach uwzględnił zniszczenie całego świata i zrobi to przy pomocy szczotki do toalety i paczki zmokniętych zapałek, chyba, że przeszkodzi mu Bruce Willis albo Arnold Alois Schwarzenegger we własnej, gubernatorskiej osobie. Popieram także wypowiedź Isentora o wojnie - ludzie walczą odkąd powstali, dlaczego akurat teraz mają nagle przesadzić? Einstein stwierdził, że w III wojnie światowej ludzie użyją broni atomowej, natomiast w IV kamieni i dzid, ponieważ cała technologia wymrze wraz z poprzednią. Może to prawdziwa wizja? Nie wiadomo, ale jest ich od cholery i ciężko tu oceniać którąś z nich, bo nikt z nas nie jest jasnowidzem i po prostu przekonamy się o tym czekając.



Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Lipiec 2008, 12:19:24 »
Koniec świata będzie, gdy Lech K. powie coś mądrego. Czyli tak na oko około 5000 lat. Miłego czekania.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Lipiec 2008, 13:13:17 »
Cytuj
Ja słyszałem, że koniec świata ma nastąpić w roku 2012 r (oby tylko nie wtedy, bo mają się u nas odbyć mistrzostwa europy
Koniec świata może nie ale zagłada moralna Polaków, jeżeli nie zabiorą nam Euro. :P

Cytuj
Ludzkość się skończy wtedy - gdy Słońce urośnie do takich rozmiarów, że życie na Ziemi nie będzie możliwe z powodu gorąca. A świat - gdy Słońce urośnie do takich rozmiarów, że będzie sięgło orbity Marsa (do takich ma urosnąć) i pochłonie Ziemię.
W tej kwestii stawiałbym, że prędzej jakieś wesołe "kamieniowate" ciało w nas trafi i będzie bon voyage , prędko z tej racji świat nie zginie ;P
Cytuj
Ziemia powinna (też mi się obiło o uszy) istnieć 6000 lat, bo 6 dni pan bóg ją właśnie tworzył Mrugnięcie.
Cytuj
Wedłu mnie nikt tak naprawdę nie wie, kiedy to nastąpi, a już na pewno nie w 2012 r, zatem niewierzę w te całe przepowiednie i inne brednie.
Przepowiednie zagłady i końca wszystkiego to specjalizacja ludzi formalnej herezji i demagogów. Systemów wierzeń jest tyle ile włosów na mojej głowię, tak więc jeżeli mamy także przyjąć, że jeżeli w każdej wierze jest jakaś przesłanka o końcu świata to każda z nich się może spełnić... matko ile razy świat już powinien paść, a stoi. Dla mnie osobiście najbardziej prawdopodobne byłoby uderzenie czegoś o nas, bo twierdzenie Kozłowa jest już trochę zbyt "optymistyczne". Liczby Walentin? już...

07.03.1991=7+3+1+9+9+1:2,(230769)=13
Raz dwa trzy, na raka zdychasz ty ;f. Bez sens, tak się można pobawić zawszę, kwestia tego jaka trafi się suma.

Cytuj
Koniec świata będzie, gdy Lech K. powie coś mądrego. Czyli tak na oko około 5000 lat. Miłego czekania.
W sumie jedna z lepszych teorii jakie słyszałem :D :P
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2008, 13:29:28 wysłana przez Tidus »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Lipiec 2008, 16:51:31 »
"Koniec świata będzie, gdy Lech K. powie coś mądrego. Czyli tak na oko około 5000 lat. Miłego czekania."
Po pierwsze nie zaczynaj politycznego sporu ze mną, a po drugie chyba pomyliłeś tematy ;]

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Lipiec 2008, 17:38:48 »
To tylko moje przypuszczenia. mogę się mylić o 1000 lat.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Lipiec 2008, 19:17:11 »
Yhymm..... a co ma Kaczyński do końca świata co? Człowieku trochę powagi dla głowy państwa.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2008, 19:18:00 wysłana przez Walentin »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Lipiec 2008, 19:30:19 »
Walentin, to plaga idiotycznych żartów. Są one głupie, ale niestety są. Sam szanuję pana Kaczyńskiego, ale nie więcej. Koniec świata to bzdura. Mam nadal to samo zdanie. Ale jak będzie się faktycznie zbliżać, w co wątpię, obrzucie mnie błotem.

Paweł I

  • Gość
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:23:48 »
Oto są moje teorie o końcu świata :D.
1
Koniec świata ma być kiedy Benedykt XVI umrze a to dlaczego?? bo niektórzy mówią że po Benedykcie XVI będzie murzyn i po murzynie nastąpi koniec świata.Jakbyście chcieli wiedzieć to w gazetach takich jak:Angora,Fakty i czytałem że na herbie Benedykta XVI w środu herba jest drugi herb a na nim narysowana głowa murzyna.To koniec świata będzie jak Benedykt XVI umrze.
2
Co do teorii Majów i Azteków,w pismach ich można wyczytać ze koniec świata będzie w 2012!.Wtedy będzie koniec świata a my mamy Euro :(
3
Prędzej czy później technologia człowieka będzie na takim poziomie że wszyscy się pozabijają bo będą używać bomb nuklearnych które zniszczą całą ziemie.

OTO MOJA WYPOWIEDZ NA TEN TEMAT PROSZÊ MNIE ZBYT SUROWO NIE OCENIAÆ.
Jeżeli miałby być koniec świata to jedynie wieże że napewno taki co jest w Apokalipsie św Jana napisane.Tylko w taki wieże koniec świata.

ALE Z DRUGIEJ STRONY MY¦LÊ ¯E BÓG NIE ZNISZCZY ZIEMIÊ,LUDZI I ZWIERZÊTA KTÓRYCH STWORZY£.


Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:35:16 »
Paweł, nie będę. Ale jedno, co mnie bardzo denerwuje. Co ma religia do durnych ubzdurań o końcu świata? Papież to papież, nic mu do tego. Też człowiek. Człowiek sobie coś ubzdura, a potem miesza religię. Dla mnie może być nawet azjata w roli papieża.
Po drugie. Każdy się myli. A dlaczego akurat oni mają mieć rację? Dlaczego nie Włodek spod bloku? To, że żyli dawno, nie znaczy, że mieli rację.
Trzecia teoria. Też niewiele prawdopodobna. Każdy chce żyć, i raczej ludzkość zrobi wszystko w kierunku nieśmiertelności, niż zagłady. Aha, każdy chce żyć to pojęcie względne. Są ludzie o skłonnościach samobójczych.
Na koniec. Nie mieszajmy religii do rozumu.

Paweł I

  • Gość
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:52:01 »
Ale w apokalipsie św Jana pisze o końcu świata jaki ma nastąpić.
ALE MY¦LÊ ¯E BÓG NIE ZNISZCZY ZIEMIÊ,LUDZI I ZWIERZÊTA KTÓRYCH STWORZY

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:56:27 »
Nie denerwuj się, nie obraziłem Cię przecież. Ty wierzysz. Ja nie. Po prostu wyrażam swoje zdanie. I nie wierzę w apokalipsę. Dla mnie Biblia to tylko książka o pewnych walorach literackich. Ale wierzyć, nie wierzę. Nie chcę nikogo przy tym obrazić.

Offline Aaron15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Sierpień 2008, 20:04:17 »
Poczytalem sobie dokładnie Apokalipsę i zauważyłem że są tam dziwne opisy na przykład metalowej szaranczy o niespotykanym dźwięku. To mogłybybyć opisy helikopterów na przykład, ale i tak w Koniec ÂŚwiata nie wierzę,  a nie wiem co sądzić o apokalipsie,ale skoro to było napisane pod natchnieniem Boga to musi być prawda.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Koniec świata
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Sierpień 2008, 20:04:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top